John van den Brom - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

van den Brom: Jestem rozczarowany wynikiem

Mishka, źródło: Legionisci.com

John van den Brom (trener Lecha): Nie jestem zdenerwowany po tym meczu, lubię takie spotkania, kiedy jest gorącą atmosfera, intensywność, nerwowość. Wszyscy na nie czekamy. Oczywiście, jestem rozczarowany wynikiem, bo w mojej opinii, zasłużyliśmy na więcej niż dostaliśmy.Taki jednak jest futbol. Legia nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji, chyba nawet nie oddała strzału w światło bramki. Nie musimy jednak patrzeć na to, co robiła Legia, nie obchodzi mnie to. Graliśmy z aktualnym liderem, mogliśmy pokazać swoją jakość i tak było. Byliśmy lepsi, ale musimy wykorzystywać sytuacje, które stwarzamy. Powiedziałem to moim zawodnikom. To nie był występ na naszym najwyższym poziomie, ale ostatecznie mogę zaakceptować stratę dwóch punktów u nas w domu, bo graliśmy dobrze jako zespół, mieliśmy też różne opcje zmian i zmiany gry. Pozytywne jest również to, że obyło się bez kontuzji. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, może nie tak wiele, ale było kilka dobrych, w jednej z nich świetnie zachował się bramkarz. Niestety, murawa to katastrofa, przez to nie możemy grać takiej piłki, jaką chcemy, ale musimy to zaakceptować.

Mówiliśmy w przerwie, że Legia ma już kilka żółtych kartek i przy takiej intensywności można spodziewać się, że ktoś dostanie drugą. Tak się stało. Prezentowaliśmy się lepiej, gdy Legia grała w 10, wtedy można otworzyć przestrzenie, dobrze zagrać dalekie piłki, może także zdarzyć się faul, gdy zawodnik jest na dobrej pozycji i wtedy można strzelić bramkę. Moi zawodnicy zrobili wszystko, żeby wygrać, walczyli o każdą piłkę, tego oczekuję od zespołu.

Nie mogłem się doczekać tego spotkania, to najważniejszy mecz w Ekstraklasie. Już wiem, dlaczego tak się mówi. Reakcje fanów, atmosfera - dla takich meczów chce się być piłkarzem czy trenerem. Bardzo mi się podobało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Arek - 02.10.2022 / 13:03, *.tpnet.pl

Jak dla mnie, to wcale nie grali lepiej po tej czerwonej. Wręcz bym powiedział, bardziej nerwowo. Choć lasyk się starał jak mógł. Nasz faul, ten od razu kartka. Faul łacha, jak gdyby nigdy nic. Porażka jakaś, a i tak łachy nie daliście rady.

odpowiedz
Ju(L)ius - 02.10.2022 / 14:40, *.vectranet.pl

@Arek: Dokładnie!! Lasyk już przed meczem sobie zaplanował jedno czerwo dla nas...

odpowiedz
Joker - 02.10.2022 / 11:09, *.chello.pl

Jedz więcej bromu, nie będziesz rozczarowany.

odpowiedz
dejne3 - 01.10.2022 / 22:15, *.chello.pl

Amica nie może, sędzia pomoże, w 10 Legia grała i co kartofle nie daliście rady

odpowiedz
Edek - 01.10.2022 / 22:12, *.com.pl

Rozczarowany to powinieneś być zachowaniem tych wieśniaków co butelkami rzucali

odpowiedz
R1958 - 01.10.2022 / 20:43, *.t-mobile.pl

Sędzia mógł dać trochę więcej i byłoby święto w Pyrlandii,

odpowiedz
Maro1960 - 01.10.2022 / 20:41, *.aster.pl

Skóraś, Ishak też powinni dostać po 2 żółte, drukarz Lasyk oczywiście nic nie widział.

odpowiedz
Co za różnica jaki autor - 01.10.2022 / 22:36, *.autocom.pl

@Maro1960: Mam dokładnie to samo spostrzeżenie. A jeszcze Perreira w pierwszej miał już chyba cztery faule, a tu nic.

odpowiedz
1234 - 01.10.2022 / 20:40, *.tpnet.pl

Ten lASYK już raz nas kiedyś przekręcił , kto pamięta kiedy?

odpowiedz
Jano - 01.10.2022 / 20:34, *.orange.pl

Choć sędzia się starał jak mógł!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kasztan - 01.10.2022 / 20:29, *.com.pl

Oczekiwali czerwonej dla Legii?!
Hmmm
A Ishak też miał żółtą i co?
Nie bał się o czerwo?
Był umówiony z drukarzem Lasykiem?!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.