fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lech 0-0 Legia

Bezbramkowy hit

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała w hicie 11. kolejki Ekstraklasy z Lechem Poznań. Legioniści pewnie grali w obronie, jednak w ofensywie nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji i zagrozić bramce rywala. Taki wynik i jeden zdobyty punkt oznacza utratę pozycji lidera na rzecz Pogoni Szczecin.

Pod nieobecność Josue trener Kosta Runjaić zdecydował się na ustawienie z dwójką defensywnych pomocników i jednym ofensywny podwieszonym pod napastnika. Tę rolę od początku spotkania pełnili Bartosz Slisz, Rafał Augustyniak oraz Ernest Muci. Początek spotkania stał pod znakiem walki w środku pola i mało dokładnych podań. W 7. minucie Lech miał pierwszą okazję na otwarcie wyniku. Sam na sam z Kacprem Tobiaszem, po fatalnej stracie jednego z obrońców, wyszedł Joao Amaral, jednak golkiper popisał się świetną interwencją. Późniejsze minuty to głównie dominacja graczy "kolejorza" i szukanie groźnych kontrataków legionistów. Na boisku zaczynało iskrzyć. Doszło do paru spięć między zawodnikami i groźniejszych ataków. Pierwsza okazja dla Legii nadarzyła się w 20. minucie, kiedy wybitą po dośrodkowaniu piłkę zebrał Wszołek, oddał mocny strzał lecący w światło bramki, jednak jeden z obrońców wybił futbolówkę na rzut rożny. Chwilę później po raz kolejny groźnie zrobiło się pod bramką Tobiasza. Jeden ze skrzydłowych Lecha mocno wbił piłkę w pole karne, ta w zamieszaniu wybita została wprost pod nogi Amarala, ale Portugalczyk w nią nie trafił. W 26. minucie groźny strzał sprzed linii pola karnego oddał Muci, lecz także poradzili sobie z nim defensorzy. Sytuacja na boisku zmieniła się. To gracze Legii zaczęli prowadzić grę, a lechici próbowali szybkich ataków po odbiorze. W 30. minucie dobrym rajdem popisał się Paweł Wszołek, wbiegł w pole karne, jednak zabrakło dobrego ostatniego podania. Trzy minuty później Michał Skóraś odebrał piłkę Matthiassowi Johanssonowi przed polem karnym, dograł ją do Mikhaela Ishaka, ale Szwed trafił wprost w ręce golkipera. Po tej akcji to znów poznańska drużyna zdawała się być tą aktywniejszą. W 43. minucie futbolówka po rzucie wolnym trafiła w polu karnym do niepilnowanego Muciego, jednak Albańczyk uderzył zdecydowanie ponad poprzeczkę. Dwie minuty później po świetnym odbiorze Filipa Dagerstala Lech wyszedł z kontratakiem, mocno uderzył Jasper Karlstrom i fantastycznie na rzut rożny interweniował Tobiasz. Pierwszą część spotkania zakończyła jedna z wielu przepychanek pomiędzy zawodnikami obu drużyn.



Od początku drugiej partii groźniej i pewniej zaczął Lech. W 49. minucie dobre, płaskie uderzenie z rzutu wolnego wybronił bramkarz Legii. Gracze "kolejorza" grali szybką piłkę i przez to ich akcje często przerywane były faulami. Legioniści starali się pressować i wychodzić z kontratakami, jednak akcje szybko były przerywane. Przez pierwszy kwadrans nie działo się wiele pod bramkami obu drużyn, gra toczyła się głównie w środku pola. Ponownie też zaostrzyła się. W 65. minucie dobry strzał z woleja oddał Makana Baku, ale Filip Bednarek jedynie pewnie odprowadził piłkę wzrokiem. Chwilę później bramce zagrozić próbował Carlitos, jednak jeden z obrońców dobrze zablokował jego uderzenie. Na dwadzieścia minut przed końcem spotkania inicjatywę zdecydowanie przejęli poznaniacy. W 71. minucie świetnie wyszli z szybkim atakiem. Dośrodkowanie z lewej strony przyjął Joel Pereira, próbował zgrać na pustą bramkę do napastnika, ale w ostatniej chwili przeciął to zagranie Johansson. W 80. minucie Artur Jędrzejczyk zbyt ostro zaatakował pędzącego prawą stroną rywala, dostał za to zagranie drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Grający w osłabieniu legioniści zdecydowanie cofnęli się do defensywy i starali się utrzymać remisowy rezultat, a Lech napierał coraz bardziej. W 85. minucie gra została przerwana z powodu wrzucanych na murawę przedmiotów przez kibiców Lecha w stronę Tobiasza, ale po dwóch minutach kontynuowano ją. W 88. minucie fantastyczną sytuację na zdobycie zwycięskiej bramki dla gospodarzy miał Skóraś, jednak futbolówka po jego strzale minimalnie przeszła obok słupka. W doliczonym czasie niezłym centrostrzałem popisał się Pereira, ale piłka uderzyła jedynie w spojenie bramki. Gospodarze do końca desperacko próbowali zdobyć zwycięską bramkę, ale legioniści bardzo dobrze bronili i zachowali czyste konto.

Ekstraklasa
11. kolejka
#LPOLEG
35410
Poznań
1.10.2022
17:30
Lech Poznań
Legia Warszawa
Lech Poznań
0-0
Legia Warszawa
35 Filip Bednarek
2 Joel Pereira
25 Filip Dagerstal
16 Antonio Milić
3 Barry Douglas
23 Kristoffer Velde 65'
30 Nika Kwekweskiri 78'
6 Jesper Karlstrom 78'
21 Michał Skóraś
24 Joao Amaral 53'
9 Mikael Ishak
72 Artur Rudko
5 Pedro Rebocho
7 Afonso Sousa 53'
14 Heorhij Citaiszwili 65'
17 Filip Szymczak 78'
22 Radosław Murawski 78'
37 Lubomir Satka
44 Alan Czerwiński
90 Artur Sobiech
Kacper Tobiasz 1
Mattias Johansson 6
Artur Jędrzejczyk 55
Maik Nawrocki 17
Filip Mladenović 25
86' Paweł Wszołek 13
Bartosz Slisz 99
Rafał Augustyniak 8
67' Ernest Muci 20
67' Makana Baku 28
82' Carlitos 19
Dominik Hładun 30
Yuri Ribeiro 5
Ihor Charatin 14
Robert Pich 11
Patryk Sokołowski 18
67' Bartosz Kapustka 67
67' Maciej Rosołek 39
86' Blaz Kramer 9
82' Lindsay Rose 29
Trener: John van den Brom
Asystent trenera: Denny Landzaat
Kierownik drużyny: Mariusz Skrzypczak
Lekarz: Krzysztof Pawlaczyk
Masażyści: Maciej Łopatka
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Marcin Borkowski
Techniczny: Paweł Malec
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 04.10.2022 / 10:33, *.autocom.pl

A ja napisze przewrotnie. Moglo byc 0:4 i tez NIC bysmy nie powiedzieli. Nie jest dobrze ale nie jest tez tragicznie. W pucharach powinnismy grac ale na Mistrza jeszcze nie pora (z ta druzyna).

odpowiedz
Kaprykos - 03.10.2022 / 07:52, *.vectranet.pl

Legia słaba, Łach tradycyjnie biega jak jeździec bez głowy, ale na uwagę oprócz Pana Tobiasza zasługuje Pan Kramer, choć krótko grał widać było, że nie biega tylko dla samego biegania.

odpowiedz
Simon - 02.10.2022 / 21:57, *.orange.pl

Uważam, że bardzo dobry był pressing. Momentami Lech w ogóle nie mógł przekazać piłki z obrony. Nawet słabiutki Baku w tym elemencie był bardzo ofiarny. Dużo gorzej z konstrukcją w ofensywie, ale to już problem znany nie od dziś.

odpowiedz
NaSpokojnie - 02.10.2022 / 19:31, *.t-mobile.pl

Jak się nie wygrywa, to grunt żeby nie przegrać...
Trudny teren, cenny punkt.
Gra słaba ale punkt doceniam, tym bardziej że przed chwilą Raków tylko zremisował w Łodzi...

odpowiedz
(L) uz - 02.10.2022 / 19:20, *.inetia.pl

Legia grała marnie, sędzia hanys był widocznie stronniczy przy kartkach ale bydło z posrania najbardziej dodało kolorytu na tym ziemniaczanym boisku. No i ciekawe jak zareaguje pzpn? Gdyby to się wydarzyło na Ł3, stadion byłby zamknięty dla kibiców na min. 3-5 spotkań , a może i jakiś walkowerek by został wykręcony. No ciekaw jestem . Cała Polska widziała.

odpowiedz
bronek49 - 02.10.2022 / 16:31, *.chello.pl

jak Legia ma w składzie takich głupków jak Josue i Jędrzejczyk którzy swoim bezmyslnym zachowaniem dostają żółte i czerwone kartki osłabiająć swój zespół to jak Legia może wygrywać , mecz był słaby przede wszystkim w wykonaniu Legii ,brak dosrodkowań ze skrzydeł do Carlitosa słaba druga linia obrona popełnia błędy których na szczęście lechici nie wykorzystali lub świetnie bronił Tobiasz widać było kolosalną różnice na niekorzyść Legii , pyroki oprócz bramkarza Legii w pozostałych formacjach są zdecydowanie lepsi w technice ,szybkośći rozgrywaniu akcji ofensywnych remis fartowny ale ten jeden punkt ważny

odpowiedz
Wyrwikufel - 02.10.2022 / 14:09, *.play-internet.pl

Gra Legii słaba przez cały mecz. Wynik szczęśliwy dla Legii, łach mógł wygrać wysoko, gdyby był skuteczny. Skuteczność Legii dobrze podsumowuje statystyka ZERO celnych strzałów...

odpowiedz
mks 1948 - 02.10.2022 / 13:04, *.plus.pl

polonista wszolek kapitanem Legii nie moge naprawde zle sie dzieje

odpowiedz
hajdukL - 02.10.2022 / 13:01, *.ar-network.pl

Mecz, w którym emocji jak na lekarstwo, a one i tak większości tu komentujących przesłoniły fakt, że każda kartka dla piłkarza Legii słuszna. Kilka głupich ale wszystkie słuszne.
Co do samej gry, to przede wszystkim nieskuteczność Lecha jak i ich niefrasobliwość w rozwiązywaniu dobrze zapowiadających się akcji dały nam remis.
W defensywnych formacjach jeszcze kogoś można by pochwalić, jednak w ofensywie już bardzo trudno o choćby mały plus.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2022 / 12:57, *.vectranet.pl

errata: nie "Bezbramkowy hit" tylko "Bezbramkowy kit".
: (

odpowiedz
Arek - 02.10.2022 / 12:20, *.tpnet.pl

Co to ku...wa był za sędzia? Każdy nasz faul, kartka. Tamci jak faulowali to już nawet z tych emocji nie pamiętam, czy jakiś od nich z jedną dostał. Jak już wykartkował całą obronę to za środek pomocy się wziął patafian. Mecz ogólnie nic specjalnego. Ale tu jakieś głąby przewidywały coś jak w Częstochowie. Wynik w sumie nie zły, patrząc na to, że kilkanaście minut graliśmy w 10.

odpowiedz
axlrose - 02.10.2022 / 18:13, *.tpnet.pl

@Arek: Święta racja, ci forumowi defetyści to jakaś paranoja. Zamiast optymizmu to " ale będą bęcki". To nasz klub, kochamy go gdy jest dobrze i gdy jest źle. Liga z ciągle wygrywającą Legią nie byłaby zbyt ciekawa. Chociaż w sumie... Chyba kurde nie wiem.

odpowiedz
Arek - 02.10.2022 / 22:35, *.tpnet.pl

@axlrose: mnie tam wcale by nie nudziło. Marzy mi się, żeby tak Legia jechała z tą ligą, jak Bayern u siebie. Ale w obecnych realiach może być ciężko o to.

odpowiedz
stary kibic - 02.10.2022 / 12:02, *.chello.pl

Czy to jest strona kibiców Legii czy strona wiecznych malkontentów , do tego mających niewielkie pojęcia o piłce nożnej?!?!?!
Wypisujecie takie głupoty,że ręce opadają!
Trudno niektórym zrozumieć,że Lech jest w gazie a Legia potrzebuje czasu na osiągnięcie wysokiego poziomu?
W tym meczu b.dobrze -oprócz oczywiście nr 1 , Tobiasza - zagrał Slisz ale jakoś nikt tego nie zauważył - czyżby to nie pasowało do obecnej "mody" na atakowanie tego piłkarza?

odpowiedz
Pierwszy - 02.10.2022 / 12:26, *.vectranet.pl

@stary kibic: Jest moda na jechanie po Sliszu, niezależnie od tego, co gra. Jego praca jest po prostu mało widoczna. Wczoraj dobry mecz, a zawsze ma najwięcej nabiegane.

odpowiedz
axlrose - 02.10.2022 / 18:17, *.tpnet.pl

@Pierwszy: Tobiasz, Slisz, i mimo wszystko Augustyniak. Nie za podania, bo słabe, ale za serducho do walki. Nawrocki też moim zdaniem na plus.

odpowiedz
adambinek - 02.10.2022 / 20:06, *.plus.pl

@stary kibic: kolego Slisz grał dobrze, ale w końcówce odwalił babola niesfornie podając i tworząc zagrożenie pod bramką Legii- polecam obejrzeć końcówkę meczu jeszcze raz. Tak na prawdę to tylko nieumiejętność Lecha sprawiła, że nie padła bramka w tej sytuacji

odpowiedz
Też stary kibic - 03.10.2022 / 08:23, *.tktelekom.pl

@stary kibic: Ma Kolega rację. Twierdzę, że nasi zagrali w porządku. Dobrze, ktoś powie, ale nie było celnego strzału na bramkę? No nie było, ale gra wyglądała na poukładaną i wywieźli chłopcy cenny remis. Jedyne co mi się nie podoba to zachowanie Jędrzejczyka - rozumiem emocje, ale od profesjonalnych graczy wymaga się samokontroli. Zachowanie buraków (ziemniaków) na trybunach - no comments.

odpowiedz
gazza - 02.10.2022 / 10:30, *.inetia.pl

Ja z tego meczu pamiętam tylko fajną akcję Carlitosa z prawej strony boiska jak go zawodnik przewócił a Carlitos leżąc ograł go i poprowadził dalej akcję - Usmiałem się z tego że HEJ - Brawo Carlitos

odpowiedz
zx - 02.10.2022 / 16:02, *.centertel.pl

@gazza: co się jarasz tym Carlitosem ? coś pokazał przez kilka meczów?

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2022 / 10:20, *.telnaptelecom.pl

Najgorsze że oprócz Tobiasza nie ma nikogo w formie. Masa strat, niecelne podania . A zjazd Carlitosa,Kapustki i Augustyniaka aż się prosi o ławkę.

odpowiedz
Afro - 03.10.2022 / 12:33, *.ncs2012.pl

@Hiszpan: Od dawna piszę, że każdy, po prostu KAŻDY, kto przychodzi do Legii zalicza ogromny zjazd. Niezależnie od trenerów stan ten trwa od dawna - ktoś ma pomysł dlaczego tak jest?

odpowiedz
Maverick - 02.10.2022 / 09:54, *.vectranet.pl

Hmm,co można powiedzieć o tym meczu? ...
Napewno poprawnie zagrali w obronie.Mimo że Jędrzejczyk dostał czerwona kartkę to przerywal akcje Lechitow najlepiej jak mógł. A że został ukarany dwa razy żółta kartka...No cóż, lata już nie te,zwinność oraz przytomność umysłu tez nie idzie w parze z wiekiem,wiec do kadry powołania Napewno nie dostanie. Choć drugim takim,,karabinieri"w kadrze jest krychowiak.Napewno dobrze zagrał Nawrocki oraz Augustyniak.Całkiem poprawnie Ślisz.Nawrocki jak była wrzuta w pole karne Lechitow to przeciął dosrodkowanie do napastnika.Gdyby tego nie zrobił to mogłoby się to zakończyć utrata gola.
Słabo zagrali Wszołek oraz Baku.Bez większych błędów Mladenovic oraz Baku.Zaś najlepiej nagrał TOBIASZ.Jeśli utrzyma taka formę to zima pewnie odejdzie. Gdyby Amaral strzelił na 1-0 w piątej minucie to śmiem twierdzić że ten mecz legia mogła by przegrać tak jak w Częstochowie.
Co do Lecha to zagrał zbyt bojaźliwie.Z Austria Wiedeń byli ustawieni wyżej zaś na Legię wyszli jakby chcieli grać z kontry,co pokazuje akcja w okolicach 70 min.jak źle wyprowadzili kontrę.

odpowiedz
Donnarumma - 02.10.2022 / 16:11, *.inetia.pl

@Maverick: Idź cieciu na swoje forum i nie graj tu troskliwego legionisty. Tu się nie używa takiego słowa jak lechici w odniesieniu do bydła akceptującego rzucanie butlami z trybun (Douglas), co najwyżej łachmyci.

odpowiedz
Nie sędzia tylko słaba gra - 03.10.2022 / 21:31, *.chello.pl

@Maverick:
Bardzo dobry komentarz.

odpowiedz
Kurak (L) - 02.10.2022 / 09:47, *.32.241

Oglądając i pijąc wytrawną zimną wódeczkę do meczu, nawet mój kolega złapał żółty kartonik od Lasyka, za komentowanie... :D:D:D

odpowiedz
oLaf - 02.10.2022 / 13:06, *.vectranet.pl

@Kurak (L): 10/10 : )))

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.10.2022 / 09:26, *.play-internet.pl

Sądząc po komentarzach,to sędzia stawał przed każdym piłkarzem Legii,który akurat miał piłkę i go blokował,żeby ten nie oddał celnego strzału na bramkę.I sędzia cel osiągnął,bo w rubryce "strzały celne" mamy OKRĄGŁE QRVA ZERO.....Cóż-sędzia chói....

odpowiedz
floyd - 02.10.2022 / 10:28, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : tez nie rozumiem tych płaczków - graliśmy fatalnie, bez żadnej okazji bramkowej a to ze lasyk to debil to nie miało większego znaczenia.

odpowiedz
Nie sędzia tylko słaba gra - 02.10.2022 / 09:07, *.chello.pl

Legia gra słabo, ratuje się faulami albo głupio fauluje. Sędzia pokazał kartki słusznie. Oglądałem mecz i nie mam odczucia, że sędzia zawalił przy faulach.

Przegralibyśmy ale na szczęście amice brakowało wykończenia.

Natomiast rzucanie butelkami to co innego i być może walkower byłby rozwiązaniem.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 02.10.2022 / 14:38, *.play-internet.pl

@Nie sędzia tylko słaba gra: Większość kartek dla nas słusznie ale w drugą stronę żadnej! a były podobne przewinienia (stempel, pchanie rękami, faul przy wyprowadzaniu kontry) także Lasyk z Bytomia był niesprawiedliwy i dlatego są takie komentarze.

odpowiedz
axlrose - 02.10.2022 / 18:07, *.tpnet.pl

@SŁAWEK(L): Dokładnie tak. U nas przewinienia liczone aptekarsko, a pyrusy traktowani bardzo ulgowo. I do tego komentatorzy w TVP- normalnie Skóraś to zajefajny reprezentant Polski, ale Jędza, Wszołek, czy Tobiasz to nie. A chyba każdy z nich występów, (nie powołań) w reprezentacji ma więcej... Szkoda gadać.

odpowiedz
grzesiek - 02.10.2022 / 07:51, *.centertel.pl

Ogladalem ten mecz. W calym meczu przyzwoite bylo oatatnie 10 minjt kiedy obydwie druzyny myslaly ze jakims cudem uda im sie wepchnac pilke do bramki rywali

odpowiedz
Piotrek - 02.10.2022 / 03:44, *.mm.pl

Debilizm to mało powiedziane...

odpowiedz
AAA - 02.10.2022 / 02:50, *.play-internet.pl

Jędza, z całym szacunkiem ale Twoje IQ ijest niewiele większe od meduzy.
Daj już sobie spoköj...

odpowiedz
Arek - 02.10.2022 / 02:17, *.t-mobile.pl

ZJE... lasyk ZJE.Ł Klasyk ! Brawo Tobiasz, Świetne interwencje!!

odpowiedz
Uboot - 02.10.2022 / 01:47, *.play-internet.pl

Jezu...ale się żółci wylewa z frustratow
Przecież Miszta nie grał a piszą tylko o nim
Chłopcy !!! Szybko do kibelka z zaległym nasieniem a potem myśleć choc trochę
Po primo
Grał Tobiasz i jemu się należą słowa najwyższego uznania za ten i inne mecze
A Miszta?
Pewnie umiejętności ma podobne..ale właśnie
Brak mu ,,tego czegos" Co mają wyjątkowe talenty + charakter
Ktoryc wdzialem u Tobiasza nawet gdy grzał ławę to przezywal mecze

odpowiedz
artic - 02.10.2022 / 09:25, *.t-mobile.pl

@Uboot: Miszta to powinien byc dawno poza kadra 1wszej.druzyny warunki fizyczne ma ale umiejestnosci brak na poziom (L).Loko go trzyma bo mysli ze na nim zarobibi a on co najwyzej to moze isc tam gdzie bramkarz Radomiaka Majchrowicz czyli druzynka środek tabeli ligi Cypru albo i to nie.

odpowiedz
Ja Kochać!Legie! I Polske! - 02.10.2022 / 00:58, *.120.79

Jesscze pi pract nocnej nie zerknołem a już słyszsłem że sèdzia wybaczuł piłke nożná i wszyko co z nià zwiàzane...dość sedziöw ponad kwadrat!Polska!piLka niźna czysta!

odpowiedz
Wycior - 02.10.2022 / 11:04, *.vectranet.pl

@Ja Kochać!Legie! I Polske!: jeżeli kochasz Polskę to zapisz się na korepetycje z polskiego żeby Jej nie obrażać swoim bełkotem…

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 02.10.2022 / 00:55, *.netfala.pl

Dalej gramy padlinę i tak bedzie dopóki bedzie grał Slisz i Rosolek...

odpowiedz
Legia Ochota - 02.10.2022 / 00:14, *.orange.pl

Sędzia Lasyk zje...au klasyk. Nie ma co marudzić, punkt wywieziony z posrania w dodatku grając w 10 i przeciw 12 trzeba uszanować.

odpowiedz
powiś(L)e - 01.10.2022 / 23:35, *.waw.pl

Jak to jest możliwe że taki frajer biega po boisku z gwizdkiem ?

odpowiedz
Trampek - 01.10.2022 / 23:10, *.125.90

Z uwagi na okoliczności rozgrywanego meczu / seria ZAPROGRAMOWANYCH żółtych kartek + czerwona dla zawodników LEGII / wynik meczu w postaci remisu uważam za korzystny .

odpowiedz
Legion - 01.10.2022 / 22:59, *.mm.pl

Miszta ręczniku ucz się jak broni Pan bramkarz Tobiasz !!!

odpowiedz
Kobo(L)t - 01.10.2022 / 22:49, *.stansat.pl

Niektórzy to chyba zapomnieli, że ten sezon jest dla nas sezonem przebudowy. Nowy trener, kilku nowych grajków, duże wietrzenie szrotu. Ja wiem, że od 10 lat co runda było podobnie, ale czas wkońcu zacząć pracę u podstaw. Trzeba kosić punkty gdzie się da, a w zimę kontynuować dobre zmiany z lata, a potem zobaczymy co się wydarzy.

odpowiedz
LWST - 01.10.2022 / 22:38, *.plus.pl

APEL ,DAJMY KAŻDY OCENĘ 6 Tobiaszowi za to ,że ziemniaki się zagotowały i wywrzały :) Niech za to ma notę zbliżoną do optymalnej ;)

odpowiedz
floyd - 01.10.2022 / 22:25, *.t-mobile.pl

Gdyby Amica miała w napadzie pół ogarniętego napastnika to skończyłoby się dzisiaj tak jak z Rakowem. Przecież my gramy jak jakieś Podbeskidzie, autobus i przeszkadzanie, zero kreatywności, ofensywy. Powtarzam to po raz kolejny, to najgorsza Legia od lat, obecna pozycja w tabeli nie ma znaczenia.

odpowiedz
tonton - 01.10.2022 / 22:10, *.206.41

slisz i jędza poniżej wszelkiej krytyki. Remis sukcesem wobec dzisiejszej skandalicznej pracy sędziego

odpowiedz
Bumbum - 01.10.2022 / 21:59, *.com.pl

Czy będzie sroga kara dla pyrusów za rzucanie butelkami?!?!?
Legia powinna wnioskować o kary

odpowiedz
Dinas - 01.10.2022 / 22:16, *.play-internet.pl

@Bumbum: Bydło w posraniu było i będzie amika już by maile słała, jest komisja ligi niech się tym zajmie bo u nas by był mecz przerwany butelki to niech sobie po meczu wsadzą w wiadome miejsca, szacunek dla Tobiasza pokazał klasę w trakcie i po meczu ;)

odpowiedz
Dimas - 01.10.2022 / 21:35, *.play-internet.pl

Ewidentnie brakło klasycznego rozgrywającego, przyda się ktoś do środka oprócz Josue, bo Kapustka póki co nie ma formy, tragiczny mecz nie był ale nie było nic ciekawego z przodu, sędzia taki sobie stęple u nas widział w przeciwną stronę nic druga żółta z tyłka przy takim gatunkowo meczu. Szkoda w sumie gdyby nie 2 nasze błędy amica sytuacji by nie miała ale my nie mieliśmy nic

odpowiedz
WG - 01.10.2022 / 21:20, *.t-mobile.pl

Dzisiaj przekonalem sie że Czesław gral ofensywny futbol.

odpowiedz
Korek - 01.10.2022 / 22:09, *.chello.pl

@WG: jak na miodowe legijne warunki...

odpowiedz
Marudy - 01.10.2022 / 21:06, *.chello.pl

Z czego tu się cieszyć? Potrafimy wybijc piłkę jak mało kto. Super. 000 strzałów na bramkę.

odpowiedz
mietowy - 01.10.2022 / 21:01, *.t-mobile.pl

Pan Tobiasz bedzie kolejny asem wsrod bramkarzy a co do Legii to dzis bez zębów szkoda, a to bydlo na trybunach amiki i to sie nadaje do prasy

odpowiedz
Atmosferić - 01.10.2022 / 20:56, *.orange.pl

Zwolnic i pogonić trenera - nie ma stylu Legia w ogóle. Tylko biegają za piłką i faulują. Tu nawet nie chodzi o brak transferów, tu chodzi o brak pomysłu na gre - od początku sezonu to widać.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 01.10.2022 / 20:48, *.plus.pl

Ten sędzia to powinien na gołębie gwizdać a nie mecze Legii.

odpowiedz
Legionistaaa - 01.10.2022 / 20:46, *.orange.pl

Nie mamy napastnika Carlitos dziś słabo Kramer bezproduktywny nie wiem po co on u nas jest

odpowiedz
Wujo - 01.10.2022 / 20:51, *.play-internet.pl

@Legionistaaa: Już ci tłumaczę o co chodzi.Napastnicy muszą dostawać podania od kolegów z drużyny a tych dziś nie było.

odpowiedz
Wujo - 01.10.2022 / 20:41, *.play-internet.pl

Powiem jedno Tobiasz może czuć się dumny że jest zawodnikiem Legii a kibice mogą być szczęśliwi że mają takiego bramkarza.

odpowiedz
fan1956 - 01.10.2022 / 20:30, *.tpnet.pl

Ten jełop z gwizdkiem to powinien chociaż jedną flaszką dostać w łepetyne, żeby ten jego mózg kolibra zaczął by latać jak kulka w ruletce po tym pustym saganie.

odpowiedz
Jim - 01.10.2022 / 20:21, *.tpnet.pl

Lasyk - klasyk, gdyby strzelił gola dla gospodarzy występ byłby prawie idealny .

odpowiedz
Farme(L) - 01.10.2022 / 20:19, *.virginm.net

Gdyby nie kibice drużyny przyjezdnej, to całość można by było określić jednym słowem - „Gówno”. Gówno na boisku, gówniane sędziowanie i troglodyckie gówno na trybunach gospodarzy… takie zachowanie trzeba karać!!!
Legioniści i Legionistki brawo za doping!!!

odpowiedz
Badylu - 01.10.2022 / 20:10, *.centertel.pl

Jak Legia nie zacznie publicznie i oficjalnie w gabinetach prorestować przeciwko takiemu sędziowaniu to takich Lasyków będzie coraz więcej

odpowiedz
jurand - 01.10.2022 / 20:09, *.plus.pl

Ciekawa rozmowa w przerwie, "teraz tylko czekać na czerwone kartki" ciekawe?
Sama gra słaba, ale . zaskoczył mnie pozytywnie Slisz, martwią mnie złe podania Augustyniaka i to już w kilku meczach. Może para Slisz- Augustyniak zgra się i będzie w miarę dobra pomoc. Zachowanie kiboli skandal, pan z gwizdkiem...........

odpowiedz
paw_pawela - 01.10.2022 / 20:05, *.telkab.pl

Tobiasz mega opanowanie i umiejętności.... szkoda,bo zimą go pożegnamy

odpowiedz
artic - 01.10.2022 / 20:23, *.t-mobile.pl

@paw_pawela: Oby nie bo Miszta Cezaru to ręcznik reprezenyujacy co najwyzej poziom na Wisle Pulawy ,Izolatora Boguchwala albo Legionowie.

odpowiedz
Legion - 01.10.2022 / 23:02, *.mm.pl

@artic: w punkt !!! Ręcznik Miszta to może Tobiaszowi piłki podawać

odpowiedz
???? - 01.10.2022 / 20:01, *.plus.pl

Nie wiem co się dzieje z Kapustka ale narazie piach , Jedzą walczy ale gdzie gość ma głowę taki mecz A dostajemy głupie kartki.
Fajnie że remis i gramy dalej teraz wygrać z wartą i nie było by źle

odpowiedz
KIBIC - 01.10.2022 / 19:55, *.vectranet.pl

To co wyprawiał sędzia to woła i pomstę do nieba. Ten lasyk, celowo sypał żółtymi aby chociaż jednego legionistę wykartkować i się udało. Jestem pewny, że gdyby na łazienkowskiej butelki leciały z trybun mecz by przerwali i już nie dokończyli. Wszyscy z sędzią na czele chcieli aby amica wygrała na szczęście sie nie udało. Augustyniak na plus

odpowiedz
W(L) - 01.10.2022 / 20:01, *.chello.pl

@KIBIC: tak szczególnie jak piłkę przyjmował...I sobie wypuszczał poza tym spoko

odpowiedz
KIBIC - 01.10.2022 / 20:03, *.vectranet.pl

@W(L): wole jego niż niedorobionego Slisza

odpowiedz
tez widziałem - 01.10.2022 / 20:20, *.tpnet.pl

@KIBIC: Akurat Slisz zagrał dziś jako jeden z lepszych, obok Tobiasza.

odpowiedz
jarekk - 01.10.2022 / 19:55, *.metrointernet.pl

Zawodnikom trzeba podziekowac ze chcieli uzyskac dobry wynik z trudnym rywalem. To bylo widoczne. Ale jest tez duuuzo mankamentow.
Nie potrafia grac gdy maja pressing. Sami pressingu nie stosuja. Lech przechodzil do ataku jak chcial i kiedy chcial.
Podania tragedia. A odegranie z pierwszej bez przyjmowania to poziom nieosiagalny. Tyle kartek to efekt spoznienia sie do pilki. Albo pilka odskoczyla i trzeba ja gonic. Albo refleks nie ten- Jedrzejczyk.

odpowiedz
cnm - 01.10.2022 / 19:54, *.mm.pl

natomiast sędziowanie to k.. skandal. Jap p.. jak można robić to tak beszczelnie!

odpowiedz
Kibic - 01.10.2022 / 19:53, *.centertel.pl

No to obronę już mamy. Teraz śmielej atakować mając taką pewność z tyłu

odpowiedz
cnm - 01.10.2022 / 19:53, *.mm.pl

powrót na pozycję lidera? czy ktoś k.. ogląda tabelę ile meczów rozegrała 3 druzyna?

odpowiedz
Marg - 01.10.2022 / 19:53, *.orange.pl

Legia bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo.
Najlepszy moim zdaniem z Legionistów był dzisiaj Tobiasz który uratował nam remis.
A tak na marginesie, to niezłe zoo w tym Poznaniu, ciekawe jak długo jeszcze sędziowie czy delegaci pzpn będą na to pozwalać żeby butelki szklane latały koło głowy zawodnika. Co będzie jak szklana butelka rozbije komuś głowę.

odpowiedz
Rado - 01.10.2022 / 19:52, *.waw.pl

Zawiódł klasyk, zawiódł Lasyk. Panowie z gwizdkiem, boli was Legia na 1 miejscu co?

odpowiedz
gazza - 01.10.2022 / 19:49, *.inetia.pl

Gra naszych to nędza i piach.
Cudem uratowany remis - tylko to cieszy.
Jędrzejczyk do wywalenia - Kolejny mecz osłabia całą drużynę...

odpowiedz
Biała Siła - 01.10.2022 / 19:53, *.vectranet.pl

@gazza: Dumny jestem z naszych chłopaków ,czemu bo wiemy jak jest ,a Twoje wynurzenia to jak tweet ,,,,,

odpowiedz
gazza - 01.10.2022 / 20:06, *.inetia.pl

@Biała Siła :
Jakby przegrali bez walki też byłbyś dumny...bo posiadasz zero ambicji i nie kochasz naszego klubu.

odpowiedz
Biała Siła - 01.10.2022 / 20:38, *.vectranet.pl

@gazza: Kolego to był szczyt naszych możliwości ,to myśląc Twoim rozumowaniem zaj...ac dziecko bo jest mało zdolne ,gratuluję myślenia

odpowiedz
Black Power - 01.10.2022 / 20:51, *.inetia.pl

@Biała Siła : jesteś nawiedzony albo nienormalny

odpowiedz
żal.pl - 01.10.2022 / 19:46, *.centertel.pl

żal.pl

odpowiedz
Wycior - 01.10.2022 / 19:46, *.t-mobile.pl

Sędzia robił wszystko żeby amica wygrała, ale nie dał rady. Trzeba będzie zwrócić pieniążki…

odpowiedz
Pierwszy - 01.10.2022 / 19:46, *.vectranet.pl

- Lasyk!
- Co?
- Ty k...o!

odpowiedz
Darek - 01.10.2022 / 19:45, *.tpnet.pl

7 żółtych kartek i jedna czerwona. Zero celnych strzałów. Tobiasz uratował nam dupę. Carlitos się starał z przodu szarpać. Resztę załadować na furmankę i na wykopki ich zawieźć koło Poznania kopać pyry. Motyki im dać i w pole.Do tego się tylko nadają.

odpowiedz
Kraków 12345 - 01.10.2022 / 19:45, *.grefnet.pl

Pan sędzia ...UJ nie dał rady..

odpowiedz
Lolo - 01.10.2022 / 19:43, *.plus.pl

Widać że ciężko trenowali przez ostatnie dwa tygodnie!!! Buahaha

odpowiedz
Hiszpan - 01.10.2022 / 19:41, *.telnaptelecom.pl

Sędzia uj ale piłkarze i trener Legii też do upy.

odpowiedz
Prawda - 01.10.2022 / 19:41, *.plus.pl

Takiej ustawki jak dzisiaj to dawno nie widziałem. Za słaby sędzia do takiego drukowania

odpowiedz
tom - 01.10.2022 / 19:35, *.chello.pl

raczej KIT!!!

odpowiedz
Zawisza - 01.10.2022 / 19:34, *.chello.pl

Pan Tobiasz Top.

odpowiedz