Mladenović będzie pauzował w kolejnym meczu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović nie zagra z Wartą Poznań

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Lechem Poznań czwartą żółtą kartkę w tym sezonie otrzymał Filip Mladenović. Serb został ukarany za odepchnięcie Kristoffera Velde. Oznacza to, że lewego obrońcy zabraknie w kolejnej ligowej kolejce, kiedy Legia zagra u siebie z Wartą Poznań.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 02.10.2022 / 14:32, *.vectranet.pl

Lasyk tak sędziował jakby już przed meczem sobie zaplanował jedno czerwo dla Legii... Mecz wcale nie jakiś super agresywny, a za podobną grę amica dostaje 1 żółtą i to w przerwie, a my 7!!! WTF??!!

odpowiedz
Ryba - 02.10.2022 / 07:12, *.play-internet.pl

To były sytuacje w których sędzia mógł ale nie musiał pokazać kartki. Mladen i Jędzą takie głupie kartki dostają non stop. To już jest na etapie mechanizmów tak zakorzenionych w ich głowach,. że chyba nic nie da się z tym zrobić. Jeden ciągle macha łapami, a drugi łokieć albo taran...

odpowiedz
L - 01.10.2022 / 23:15, *.aster.pl

Fajna drukarnia. Dostal kartke za to, ze typ w niego wpadl i udawal, ze dostal w twarz. Przeciez to juz zabawne nawet nie jest. I oczywiscie nie anuluja tej kartki, ale Wolskiemu skrocic kare zeby akurat w meczu z Legią zagrac to chetnie. A potem ktos bedzie szczekal, ze to warszawski spisek wszedzie. LOL.

odpowiedz
Stop segregacji! - 02.10.2022 / 07:43, *.orange.pl

@L: coś mi się kojarzy że akurat Wolski do meczu z Legii i tak by 4 mecze pauzował, nic to nie zmienia, szkoda tylko że ten pajac janza z górnika nie dostał czerwonej za prowokacyjne machnięcie do góry nogami, sędziowie są ślepi w tej lidze!?

odpowiedz
Legia mistrz - 01.10.2022 / 20:33, *.t-mobile.pl

Dobrze ze nie grał ten co tylko umie machać lapami bo konczylibysmy w 9.

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 03.10.2022 / 11:40, *.plus.pl

@Legia mistrz: akurat środek pola bez niego grał lepiej

odpowiedz