Filip Mladenović w meczu z Lechem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Wartą

Mishka, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović nie zagra w sobotnim meczu z Wartą Poznań z powodu czterech żółtych kartek. Lindsay Rose i Bartosz Kapustka mają na swoim koncie po 3 upomnienia i są zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu. Mecz Legia - Warta zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 17:30.

Żółte kartki legionistów:
6 - Artur Jędrzejczyk
4 - Josue, Filip Mladenović*
3 - Bartosz Kapustka, Lindsay Rose
1 - Rafał Augustyniak, Makana Baku, Carlitos, Ihor Charatin, Mattias Johansson, Blaz Kramer, Maik Nawrocki, Kosta Runjaić, Bartosz Slisz, Paweł Wszołek

* - pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.