fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Lecą małpki i odchody, w zoo poznańskim pokaz trzody

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po dwutygodniowej przerwie wróciliśmy na trybuny i pojechaliśmy do Poznania. Jedynego miejsca w swoim rodzaju, gdzie często nienawiść do naszego klubu przebija miłość do klubu własnego. Antylegijne szaliki, flagi, dzieci z wymalowanymi na twarzach przekreślonymi eLkami w kółeczku - oto cały zakompleksiony Poznań. Już przed wyjazdem Nieznani Sprawcy uprzedzali, że poznaniacy lubują się w rzucaniu odchodami. Tym razem ciskali nie tylko fekaliami, ale i szklanymi butelkami - tak zwanymi małpkami, a po meczu również pirotechniką. Poznańskie zoo w pełnej krasie.

Do Poznania ruszyliśmy dwoma pociągami specjalnymi, które z lekkim poślizgiem wyruszyły z Warszawy Zachodniej przed godziną 10. Tak jak w ostatnich latach, nie licząc oczywiście kwietniowej wyprawy autokarowej, podróż pociągowa zakończyła się na stacji Poznań Palędzie, gdzie zastaliśmy kilkanaście przegubowych autobusów, które zabrały nas w stronę stadionu. Podróż w wyjątkowo komfortowych warunkach, ze względu na sporą liczbę autobusów, trwała blisko godzinę. Na szczęście mieliśmy parogodzinny zapas czasowy, a do tego wpuszczanie na sektor gości przebiegało bardzo szybko i sprawnie. W związku z tym cała nasza grupa zajęła miejsca na najdziwniejszym sektorze gości w całej Polsce sporo przed pierwszym gwizdkiem. Było nas 1899, a nasz sektor ozdobiło 16 flag - Legioniści, Warriors, Wielki CWKS, (L)egia Fans, Jelonki, Grochów, Ursynów, Mokotów, Targówek, Śródmieście Płd., Wola, Nadarzyn, Legionowo, Szczecinek, Grójec, Jesteśmy waszą stolicą.



Zainteresowanie meczem z Legią w Poznaniu było zdecydowanie większe niż przy okazji wszystkich pozostałych meczów, z europucharami włącznie. I to pomimo zdecydowanie wyższych cen. Ostatecznie gospodarze nie sprzedali wszystkich wejściówek, ale frekwencję na poziomie 35 tysięcy trzeba uznać za bardzo dobrą. Po raz pierwszy w tym sezonie "Kolejorz" otworzył trzecią kondygnację w swoim młynie. Sektory miejscowych zaczęły zapełniać się w ostatnich minutach przed pierwszym gwizdkiem. Wtedy też miała miejsce pierwsza wymiana uprzejmości. "Pier... cię poznański psie" - skandowali legioniści na przywitanie "Pyrusów". Ci oczywiście nie pozostali dłużni w uprzejmościach.



Na wyjście piłkarzy obie ekipy zaprezentowały choreografie. Lechici pokazali dość prostą oprawę - malowany transparent na szerokość "Kotła" - "Lech Poznań Fanatics", białe i niebieskie chorągiewki w barwach tworzące "brytyjkę", a całość uzupełniło trochę storboskopów. W naszym sektorze rozciągnięta została malowana sektorówka "Ultras Legia Warszawa", obok której odpalone zostały stroboskopy. W związku z czym część sektora gości w ogóle nie widziała prezentacji poznaniaków.



Nasz doping stał na równym, przyzwoitym poziomie, choć wydaje się, że nasza ostatnia wizyta była z ciut lepszym pierd...ciem. Skazywani na porażkę piłkarze naszego klubu walczyli na całego, dzięki czemu - mimo wielu ataków miejscowych - utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie dwukrotnie ruszyliśmy z piekielną mocą, po wcześniejszym "przyciszeniu" pieśni - tak było przy śpiewaniu "Nie poddawaj się..." oraz "Jesteśmy zawsze tam...". Na kilka minut przed końcem spotkania odpaliliśmy nasz tegoroczny hit - "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się...". A warto dodać, że kwadrans przed końcem meczu legijni ultrasi odpalili jeszcze konkretne fajerwerki na dole sektora, które sprawdziły wytrzymałość membrany dachowej poznańskiego stadionu. Przez większość meczu na naszej trybunie powiewało ponad 20 sporych flag na kijach.



Tego dnia dopingowaliśmy sporo dłużej niż przez 90 minut, bowiem sędzia przedłużył drugą połowę o 8 minut, a później jeszcze parę doliczyć musiał ze względu na rzucanie przez miejscowych butelkami w Kacpra Tobiasza. Przy okazji butelką oberwał również Rose. I chociaż miało to miejsce 30 centymetrów od sędziego, gamoń z gwizdkiem udawał, że nie zauważa całej sytuacji. Z kolei po meczu poznaniacy próbowali tłumaczyć się, że nasz młody, ale jakże charakterny golkiper, prowokował kilkutysięczny młyn KKS-u. Później miejscowi rzucili jeszcze parę strobo na murawę, chyba zapominając odpalić ich do przedmeczowej prezentacji.
Przez ostatni kwadrans nasz zespół grał w dziesiątkę, po tym jak wspomniany sędzia wyrzucił z boiska Jędrzejczyka. Miejscowi ubliżali opuszczającemu murawę "Jędzy", podczas gdy z naszych sektorów niosło się głośne "Artur Jędrzejczyk!". Na słowa wsparcia kilka razy w trakcie meczu mógł liczyć również Kacper Tobiasz - charakterny chłopak z Żylety, który ciężką pracą spełnił swoje marzenie i jest pierwszym bramkarzem ukochanego klubu. Już po meczu, kiedy nasz bramkarz udzielał wywiadu telewizyjnego, a miejscowi próbowali mu ubliżać, skandowaliśmy głośno "Kacper je...ł was sialalalala".



Po meczu piłkarze podeszli pod nasz sektor dziękując za wsparcie. Ryknęliśmy wówczas głośno "Gdybym jeszcze raz...", a następnie "Legia walcząca do końca". Później zaś co nieco pośpiewaliśmy pod adresem lokalnych napinaczy - "KKS, KKS, KKS, to Lech Poznań k...a jest!". "Pozdrowione" zostały również wszystkie zgody poznaniaków - ŁKS, Arka, Cracovia i KSZO. Nie mogło również zabraknąć pieśni pod adresem rosyjskich przyjaciół lechitów - "Jest k...a taka, co ma kolegę Spartaka".

Mniej więcej godzinę po meczu przyszło nam czekać na opuszczenie stadionu lub jak kto woli - ogrodu zoologicznego, po czym ruszyliśmy do podstawionych przegubów i nimi - już zdecydowanie szybciej niż w pierwszą stronę, ze sporą eskortą pojechaliśmy na dworzec Palędzie. Nad naszymi specjalami, które w drogę powrotną ruszyły o czasie, latał policyjny helikopter - jak widać nasza gospodarka ma się doskonale, skoro na każdym kroku w tak durny sposób marnowane są publiczne pieniądze. Do Warszawy dotarliśmy przed godziną 2 nad ranem. W kolejny weekend widzimy się przy Ł3 przy okazji meczu z Wartą - w sobotę liczymy na liczne przybycie naszych fanklubów.

Frekwencja: 35 410
Kibiców gości: 1899
Flagi gości: 16

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
LOL - 05.10.2022 / 15:17, *.vectranet.pl

O mój Boże, mieli szaliki Anty Legia? Coś niesamowitego, my nie mamy przecież anty Lech albo anty KSP... Pokazywali nam fucki? No dajcie spokój, u nas nigdy nikt nie pokazał... śpiewali na Legię obraźliwe piosenki? jeszcze jeden taki numer i przestanę chodzić na mecze.... Poleciało coś w stronę Tobiasza? Na Legii nigdy nic w nikogo nie poleciało, a już na pewno nie szkło... Ta relacja to jakiś żart? Przecież to wszystko to normalne klimaty kibicowskie które są na każdym stadionie w PL i większości świata...

odpowiedz
wiadomix - 06.10.2022 / 09:07, *.61.162

@LOL: jak widac ns coraz wieksze bole D ma, niby to prowokuje opisami ale z tego wychodzi taka dziecinada ze szkoda gadac. Wstyd

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.10.2022 / 08:34, *.play-internet.pl

I jak czytam te wasze "rozhisteryzowane komentarze" z tego wyjazdu,to mam wrażenie,że sporo dziewczyn pojechało....Pozdrawiam "płeć piękną" i tak trzymać,bo podobno "kobiety łagodzą obyczaje"......

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.10.2022 / 08:25, *.play-internet.pl

Ech,w latach 90-tych po takim wyjeździe mówiliśmy "ale było zajebiście",a teraz "szok i niedowierzanie,co za bydło na trybunach".Cóż,kiedyś wyjazd za Legią to była "szkoła przetrwania",spanie po dworcach w oczekiwaniu na nocny pociąg powrotny z jakiegoś totalnego zadupia,czy sam dojazd na mecz,gdzie trzeba było często jechać na "łamańca",bo albo kanar,albo psiarskie co kilka stacji nas wyrzucała z pociągów,do tego masa "atrakcji" na mieście i na trybunach.....A teraz "oburzenie graniczące z autoagresją",że łepki sobie przekreślone eLki na twarzach pomalowały"......Jak to wszystko obserwuję,to naprawdę dziękuję Bogu,że dane mi było jeździć "na prawdziwe wyjazdy".A Wy nam możecie li tylko pozazdrościć......Pozdrawiam.

odpowiedz
tomi - 06.10.2022 / 17:06, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : Zastanawiam się,czy kiedyś na Legii dojdzie jeszcze do takiego wyjazdu w starym stylu,jak zagraniczne wyjazdy,że umawiamy się na placu we wrogim mieście w POLSCE,a każda grupa ma dojechać jak chce.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.10.2022 / 15:54, *.play-internet.pl

@tomi: Pewnie nie,bo teraz "przejazdowicze",to jak im dupy pod sektor gości nie podwieziesz,biletu w łapę nie dasz,to ci nie pojedzie.....Oj,wygodnickie te nasze społeczeństwo się zrobiło.I przez to takie "delikutaśne".....

odpowiedz
Darek - 04.10.2022 / 23:32, *.chello.pl

Ja tylko odnośnie ostatniego zdania.Fan kluby ratujcie frekwencje bo w Warszawie mają wywalone na Legię.

odpowiedz
Mordziaty - 04.10.2022 / 23:22, *.play-internet.pl

Troche mi tu cos nie pasuje. Koniec meczu o 19.30, a dojazd na zachodnią z powrotem o 2 w nocy???

odpowiedz
Pablo - 05.10.2022 / 11:53, *.centertel.pl

@Mordziaty: istotnie tak było, godzinę na trybunach, zanim otwarto bramkę, dojście do autobusów, start autobusów jakoś ok 20.50

odpowiedz
n3xT - 05.10.2022 / 12:34, *.play-internet.pl

@Mordziaty: 21:40 ruszyliśmy z Palędzia do Warszawy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.10.2022 / 12:54, *.play-internet.pl

@Pablo : Bo kolega Mordziaty myślał,że specjala pod sektor gości podstawiają tuż po meczu-)))

odpowiedz
AriLP - 04.10.2022 / 21:16, *.play-internet.pl

Te wasze farmazony w tych oświadczeniach zaczynają być bardziej śmieszne niż wasz kompleks Spartaka :D

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 21:59, *.autocom.pl

@AriLP: przeciez w oswiadczeniach napisali to co sie potem w rzeczywistosci potwierdzilo. Jak tam, ten chlop u was dalej z gołą dupą lata bo na kazdym meczu ją pokazuje. I co tu robisz? Zgubiles sie czy zabolalo? Kompleks spartaka, buahahahaha. Typie, wieszacie flagi lecha obok PODOBIZNY LENINA i ty cos piszesz o kompleksach? :D

A zabawne to jest jak sie napinacie do tego stopnia, ze dzieciom 7 letnim rysujecie eLki na twarzach. Juz nawet w swoich barwach nie chodza

BRLTHERHOOD XDDDDDD

odpowiedz
SrariAW - 04.10.2022 / 22:17, *.autocom.pl

@AriLP: 4 rozkminione oprawy na 3 roznych stadionach, oranko w oswiadczeniach, ktore potem co do kropki zdarza sie w rzeczywistosci (a propos, wasi pilkarze to wiedza jeszcze gdzie graja, bo co mecz z Legia to spiewacie z nimi tylko o Legii :D), ostatnia konsternacja po brawach poznanskich slowikow na oprawe putina do pewnego momentu - to oranko NSow moze zabolec, to prawda, ale zeby pisac, ze Legia ma kompleks ruskich to juz trzeba byc kibicem lecha, ktory z duma wywiesza flage z Leninem :D

Szkoda tylko tych koszulek okolicznosciowych co sie poszly walic, bo przeciez cos klubik przygotowal, nie? To w koncu aż mecz ligowy. Nawet wlasny klub z was robi beczke robiac na Legie drozsze bilety niz na faze grupowa pucharow. Kazdy wie, ze komleksiorz wyda kazde pieniadze, zeby wypinac gołą dupę :D

odpowiedz
Mistrz - 05.10.2022 / 00:10, *.play-internet.pl

@SrariAW:
Z tym, że ten Putin też był rozkminiony i to nie przez ochronę na wejściu jak u Was xD

odpowiedz
- 04.10.2022 / 21:16, *.vectranet.pl

U słowików bez zmian. Nie dopinguje się lecha bo by nie było czasu jechać na Legię. Każdy szanujący się poznaniak byłby gotów spuścić lecha do 1 ligi jeżeli tylko mógłby też Legię zabrać.

odpowiedz
Jimmy Bomba - 04.10.2022 / 19:50, *.105.106

Autor relacji ewidentnie gustuje w kwestiach fekalnych, dlaczego?

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 22:00, *.autocom.pl

@Jimmy Bomba: Moze dlatego, ze na kazdym meczu w Poznaniu musi ogladac gołą dupe jakiegos kibica lecha? :D

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.10.2022 / 18:47, *.play-internet.pl

Ech,kiedyś po takim wyjeździe wszyscy mówiliśmy "ale było zajebiście",a teraz słyszę "co za bydło na trybunach".Wnioski wyciągnijcie sami.

odpowiedz
Doktor - 04.10.2022 / 18:08, *.plus.pl

Bodziach, flaga Śródmieścia to była, ale Południowego, a nie Północnego

odpowiedz
Boner - 04.10.2022 / 17:22, *.plus.pl

A jak my cisnęliśmy w Cracovię szczynami to było spoko ..serio? Czasem mam wrażenie że te relacje piszą jakieś dzieci ...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.10.2022 / 17:02, *.aster.pl

Debili nie brak. Wszędzie są. Warto pamiętać też i fajne gesty. Gdy ciepłolubny Jaśkowiak, odmówił sfinansowania autobusów do przewozu naszych kibiców z dworca w Poznaniu, na Bułgarską, kibole z kotła, zrobili zbiórkę i zapłacili. Wtedy pokazali klasę, w sobotę - pokazali przychlastów.

odpowiedz
M... - 05.10.2022 / 19:22, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: zbiórkę zrobili kibole a nie widzowie z Poznania z fc anty Legia

odpowiedz
Korwinista - 04.10.2022 / 15:54, *.colt.net

Helikopter to nic ,w porównaniu do zasiłków na "braci" szoszońskich

odpowiedz
Oj Bodziach, Bodziach... - 04.10.2022 / 15:28, *.vectranet.pl

Tak, bo z naszych sektorów nigdy nic nie leciało w sektor gości, nigdy nie zrobiliśmy oprawy "anty" i sami nie mamy gadżetów "anty Lech" (przecież nawet na tym meczu te szaliki były w naszym sektorze). Myślę że trochę obiektywizmu nie zaszkodzi, tak samo zresztą z rzucaniem przedmiotów w piłkarzy przyjezdnej drużyny, na Legii nieraz miało to miejsce, także jak mówi staropolskie przysłowie "przyganiał kocioł garnkowi" ;)

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 16:50, *.autocom.pl

@Oj Bodziach, Bodziach...: ty sie chyba z choinki urwales. Oczywiscie, ze nie lecialo. Kto mial tu rzucac? Dzieci? Ty widzisz co sie dzialo w Poznaniu? Pikniki stojace pod sektorem gosci i napinajace sie do nas. Caly tik tok masz zalany tymi filmikami u dzieci dumnych, ze mieli wywalone na Lecha tylko stali pol dnia pod sektorem gosci i sie napinalii zza krat. Widziales to w Warszawie? Dzieci 7 letnie z wymalowanymi przekreslonymi eLkami na twarzach zamiast swoich barw. Widziales to w Warszawie? Bo ja w Warszawie widze dzieci z plakatami i prosba o koszulke, a tam dzieci maluja w eLki. Widziales zeby u nas rzucano butelkami w pilkarzy? Bo ja widzialem, ze jak cos polecialo to Staruch reprymendy dawal. Do nas sie co drugi grajek napina, to dostaje porcje smiechu a nie butelke. Oprawy anty? Przeciez Lech nie zrobil zadnej oprawy anty, o czym ty piszesz? Zreszta my w tym sezonei zrobilismy pol oprawy anty a w ostatnim roku juz na 3 stadionach byly wielkie sektorowki o nas. Widziales u ans wielkie sektorowki o rywalu? Gadzetow anty Lech? Oczywiscie, ze nie mamy, jak ktos se 1 zrobil i w nim chodzi to juz jego problem, a tam jakas masowa produkcja. I jeszcze z haslem "zrobimy Heysel z Warszawy". Przeciez to wstyd. Jak piszesz o obiektywizmie to chociaz opieraj sie na faktach a nie piszesz bajeczki. Widziales na Legii, zeby ktos dupe pokazywal gołą co mecz z Lechem? A tam co mecz ktos pokazuje, nie inaczej bylo i tym razem. I te pikniki po meczu wyzywajace pilkarzy. Widziales cos takiego na Legii zeby pol trybuny przy sektorze gosci i zejsciu do szatni zostawalo i wyzywalo pilkarzy i kibicow Lecha? Bo ja rowniez nie, wiec nie klam, ze u nas jest to samo, bo jak widac - nie jest. Oni im zrobili bielty drozsze niz my mielismy na LM, a oni zadowoleni wydaliby kazde pienaidze zeby tylko Legie powyzywac. Po meczu podczas gdy my spiewalismy z pilkarzami o, SZOK, Legii, to oni ze swoimi pilakrzami juz DRUGI raz spiewali o ... Legii. A ty cos jeszcze porownujesz :d

odpowiedz
Arek - 04.10.2022 / 18:15, *.tpnet.pl

@Oj Bodziach, Bodziach...: a miało miejsce rzucanie szkłem? Jak już jesteś taki obiektywny, do tego się odnieś. I żebyś tylko mi nie przytaczał czegoś, co miało miejsce na starym stadionie, bo tu chodzi o czasy współczesne.

odpowiedz
gazza - 04.10.2022 / 18:36, *.centertel.pl

@Oj Bodziach, Bodziach...: palancie - nie przypominam sobie by ktokolwiek na meczu rzucil szklana butelke po piwie w pilkarza...
Jak chcesz bronic tirowe z poznania to wypad na ich strony...

odpowiedz
Boner - 04.10.2022 / 19:13, *.jmdi.pl

@Oj Bodziach, Bodziach...:
Cenzura na stronie, pewnie znowu usuną.

Jak rzucaliśmy szczynami na Craxie niedawno na ich sektorze (Hej dziewczyny pijcie szczyny) to było ok. Dzieciarnia pisze te teksty. Autorowi się prawda nie podoba.

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 22:02, *.autocom.pl

@Boner: tak sie nie podoba, ze juz 2 razy to napisales i 2 razy jest, po prostu musza zakceptowac komentarze, bystrzaku.

odpowiedz
Legionista z Poznania - 04.10.2022 / 14:14, *.centertel.pl

Nie ma takiej stacji Poznań Palędzie. Jest samo palędzie. A pajacami z kotła się nie przejmujcie. Jest mi za nich wstyd.

odpowiedz
(L)ukasz - 04.10.2022 / 13:05, *.amazonaws.com

W TV bardzo często Wasz doping przebijał się na pierwszy plan, zagłuszając miejscowych :).

odpowiedz
Wyrwikufel - 04.10.2022 / 12:53, *.netfala.pl

Posrańska trzoda chlewna pokazała klasę. Ale czego tu oczekiwać od kartoflanej prowincji?

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 04.10.2022 / 12:53, *.52.135

Od walenia fajerwerkami w dach dojdzie kiedyś do tragedii

odpowiedz
M3 - 04.10.2022 / 14:14, *.zus.pl

@Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze:
Weź chłopie ogarnij się. Jak można porównywać rzucanie w ludzi szklanymi butelkami do strzelania fajerwerkami !?

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 16:51, *.autocom.pl

@Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze: ty w ogole wiesz jak dzialaja fajerwerki? One sie pod tym dachem rozpraszaja a nie w niego walą :d

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 04.10.2022 / 17:43, *.52.135

@M3:

Nikt nie porównywał, od tego uszkadza się konstrukcja dachu i jest ryzyko zapalenia się, a także rykoszetu

odpowiedz
Wycior - 04.10.2022 / 20:22, *.vectranet.pl

@M3: można. Ryzyko trafienia po odbiciu od dachu może jest mniejsze niż trafienia butelką, ale na pewno będzie dotkliwe…

odpowiedz
Alan - 04.10.2022 / 12:45, *.t-mobile.pl

Jedni mają kompleksy bo malują przekreślone elki na twarzach dzieci lub mają szaliki anty...a za to inni nie mają kompleksów jak robią oprawę anty inny klub na 2 trybunach....jedni marnują publiczne pieniądze puszczając helikopter nad kibicami w meczu podwyższonego ryzyka a inni nie marnują pieniędzy ukochanego klubu narażając go na milionowe kary za każdym razem jak klub gra tylko w Europie....ot cała logika co poniektórych....

odpowiedz
iras338 - 04.10.2022 / 14:24, *.play-internet.pl

@Alan: W punkt!

odpowiedz
WuKa - 04.10.2022 / 15:24, *.vectranet.pl

@Alan: brawo, bardzo mądry komentarz ale mądrzy inaczej i tak nic z niego nie zrozumieją...

odpowiedz
Jakub - 04.10.2022 / 15:39, *.99.60

@Alan: Dokładnie. Zgadzam się.
Niestety my jako Kibice Legii też jesteśmy zakompleksieni pod względem Lecha Poznań, co na początku napisał sam autor tekstu: "Pier... cię poznański psie" - skandowali legioniści na przywitanie "Pyrusów". Najpierw popatrzmy na siebie, później piszmy o innych.
Jestem kibicem Legii ale o Poznaniu i kibicach Lecha nie mogę powiedzieć nic złego. Również są kibicami swojego klubu tak samo jak my.
Pozdrawiam Bardzo Serdecznie Wszystkich normalnych Kibiców Legii Warszawa, Pogoni Szczecin, Zagłębia Sosnowiec, Olimpii Elbląg, Radomiaka Radom, FC Den Haag.
Już kilka razy pisałem, uważam, że powinniśmy wrócić do zgody (przyjaźni) z kibicami Pogoni Szczecin. Myślę również, że fajnie byłoby jakbyśmy mieli np. zgodę lub przynajmniej jakiś układ z Wisłą Płock - wtedy całe Mazowsze byłoby Legijne. Może warto to przemyśleć.

odpowiedz
Co za dzban - 04.10.2022 / 16:16, *.centertel.pl

@Jakub: Jakubie, idź do specjalisty

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 16:55, *.autocom.pl

@Alan: ty jestes jakims totalnym przyg***pem. Pirotechnike w Europie odpala kazdy, wiec nie "inni marnują" bo wszyscy marnuja. Nie przebrnales przez najprostsza logike.

Oprawe anty na dwoch trybunach? Chodzi ci o Spartak? Jak dla ciebie kartoniada "jazda z kur**ami" to oprawa anty to musisz byc niezle je*niety. Tyle szukales tych opraw anty, ze znalazles JZK. Jazda z kurami to haslo niemal kazdej ekipy pod niemal kazda zapowiedzia meczu a chlop pisze ze to...kompleksy. I znowu przegrales z logika. Skoro Lech mecz z Legia zapowiada jazda z kurami, to nie "jedni bla bla bla, a drudzy bla bla, bo to robi kazdy, wiec nie jedni. Po za tym wychodzi na to, ze Legia ma wg ciebie kompleks wszystkich bo jazda z kurami obowiazuje zawsze. Logike masz na poziomie 10 latka i pewnie tez tyle masz lat. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 16:56, *.autocom.pl

@WuKa: przeciez ten alan sie sam zaorwal bo podal przyklady, ktore dotycza kazdego okreslajac je mianem "jedni to, drudzy tamto. Tylko debil moze napisac, ze to madry komentarz i jak zwykle uwazajac, ze kto go wyjasni ten jest glupi.

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 17:00, *.autocom.pl

@Jakub: no tak lech TEŻ kibicuje swojemu klubowi, ze zamiast swoich barw nosza barwy anty legijne i 3/4 meczu speiwaja o Legii, lacznie ze spiewaniem ze swoimi pilkarzami o Legii. Jak to dla ciebie robia kibice Legii to jestes chory psychicznie. Widziales kiedys zeby 7 letni kibice Legii mieli wymalowane na twarzach przekreslone symbole lecha? Widziales zeby kiedys Legia zrobila oprawe na ktorej jest zburzona panorama Poznania? Widziales kiedykolwiek zeby Legia zrobila antylechową oprawe? Widziales kiedykolwiek zeby po meczu na Legii pol stadionu zostalo zeby napinac sie do kibicow lecha? Widziales kiedys zeby na Legii byly drozsze bilety na mecz z lechem niz na mecze w fazie grupwoej pucharow i mimo tego przyszlo 15 tys ludzi wiecej na mecze lecha niz na europejskie puchary? Odopowiedziales chociaz raz TAK na powyzsze pytania?

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 17:04, *.autocom.pl

@Alan: swoja droga zabawne, ze chciales cos wymienic i nie bardzo mozesz napisac, ze "drudzy maluja herb lecha przekreslony", albo, ze drudzy marnuja na helipoktery publiczne pieniadze. To tak jakbys napisal, ze jedni zabili krowe, a drudzy nie podtarli sobie dupy". No bardzo jedno z drugim ma cos wspolnego. Jak widac tak sie zaorales, ze chciales porownac, ze tu i tu jest tak samo, ale niestety nie znalazles analogicznych przykladow.

I jeszcze ten placz o pirotechnike u chlopa ktory ma sie za WYJAZDOWICZA Z LAT 90.

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

odpowiedz
L - 04.10.2022 / 17:05, *.autocom.pl

@iras338: no tak w punkt, ze chlop chcial znalezc analogiczne przyklady w Legii i nie znalazl XD

odpowiedz
roben66 - 04.10.2022 / 17:11, *.207.125

@Jakub: jedynie co możesz to ponarzekać januszku w internecie , Zrozum że z paprykarzami na szczęście zgody nigdy nie będzię :)

odpowiedz
Kamień - 04.10.2022 / 17:27, *.chello.pl

@Jakub: dzieciaku, nic nie wiesz ani o kibicach z Poznania ani o kibicowaniu, daj sobie spokój z pisaniem - szkołę masz

odpowiedz
Syn oreszczuka - 04.10.2022 / 18:29, *.autocom.pl

@Co za dzban : i niech Anala ze soba zabierze... znaczy sie Alana.

odpowiedz
Jano - 04.10.2022 / 18:46, *.orange.pl

@Co za dzban : nick adekwatny do odpowiedzi

odpowiedz
fantazja - 04.10.2022 / 20:07, *.wdm.pl

@Co za dzban : jest od tego

odpowiedz
Alfa romeo - 05.10.2022 / 11:11, *.com.pl

@Alan: Dokladnie !

odpowiedz