REKLAMA

Amp futbol

Występy legionistów na MŚ w Turcji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch zawodników sekcji amp futbolu Legii Warszawa wzięło udział w Mistrzostwach Świata, które odbywają się w Turcji. W kadrze trenera Dragosza znaleźli się Mariusz Adamczyk oraz nasz bramkarz, Jakub Popławski. W fazie grupowej Polacy przegrali z Uzbekistanem 1-3, następnie pokonali 3-0 Tanzanię i niespodziewanie, również 3-0 aktualnych wicemistrzów Europy, Hiszpanów.

Ten ostatni wynik był bardzo dobrym prognostykiem przed fazą pucharową MŚ. - Zagraliśmy swoją grę w stu procentach, zdominowaliśmy rywala, narzuciliśmy tempo i nie przestraszyliśmy się. Ostatnimi laty nasze mecze z Hiszpanami były bardzo agresywne, bardzo nieczyste i brzydkie. Dwa mecze na Mistrzostwach Świata bez zwycięstwa, na Mistrzostwach Europy bez zwycięstwa i nareszcie przyszedł czas, że na Mistrzostwach Świata skarciliśmy Hiszpanów, pokazaliśmy kto jest lepszy i kto gra dalej - mówił po tym spotkaniu Mariusz Adamczyk.

Wczoraj, w 1/8 finału, w tureckiej Rivie, Polacy przegrali 1-2 z Brazylią i odpadli z turnieju. Nasz zespół do ostatniej sekundy walczył o doprowadzenie do dogrywki, ale bramkarz z Brazylii skapitulował tylko raz - po rzucie karnym Kapłona.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Legionista - 06.10.2022 / 13:50, *.234.81

Nie odpadli z turnieju. Po dzisiejszej porażce z Anglią, gramy teraz o miejsca 13-16

odpowiedz
majusL@legionista.com - 06.10.2022 / 09:10, *.214.95

brawo Panowie !! brawo. i szacunek .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.