Wojciech Sumara - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sumara: Przegrana bardzo nas boli

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Wojciech Sumara (libero Legii): Mecz przeciwko Olimpii Sulęcin rozpoczęliśmy od sporej liczby błędów własnych, co próbowaliśmy nadrobić w końcówce pierwszego seta, jednak ostatecznie przegraliśmy do 23. W kolejnych odsłonach spotkania zarówno nasza gra, jak i przeciwnika falowała, a wszystko rozstrzygnęło się na przewagi w czwartym secie, niestety na naszą niekorzyść.
To przegrana, która na pewno bardzo nas boli, ponieważ przeciwnik był w naszym zasięgu i do tego graliśmy przed naszą legijną publicznością. Mam nadzieję, że będzie to bodziec motywacyjny dla całej drużyny do jeszcze większego zaangażowania na treningach, co spowoduje, że jakość naszej gry będzie się zwiększać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.