fot. Bartosz Modelski
REKLAMA

Żeglarstwo

Maksymowicz i Wilanowski z Pucharem Polski w kl. Nautica 450

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Załoga żeglarskiej Legii Warszawa, w składzie Łukasz Maksymowicz i Michał Wilanowski wygrała szóste zawody z cyklu Pucharu Polski w klasie Nautica 450. Legioniści pewnie wywalczyli Puchar Polski za rok 2022.

Podczas zawodów w Krynicy Morskiej legioniści zwyciężyli z bardzo dużą przewagą, dziesięciu punktów. Maksymowicz i Wilanowski poszczególne wyścigi kończyli na miejscach: 1, 2, (9), 1, 1, 1, 2. Na miejscu ósmym zawody ukończyli (44 pkt.) Paweł Turczynowicz oraz Jan Turczynowicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.