fot. Mishka / Legionisci.com

Kara dla Legii, Tobiasza i Lecha

źródło: Ekstraklasa

W związku z wydarzeniami podczas spotkania 11. kolejki Ekstraklasy, w którym Lech Poznań zmierzył się z Legią Warszawa, Komisja Ligi postanowiła nałożyć na kluby oraz Kacpra Tobiasza kary finansowe. Na klub Lech Poznań nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych, Legia musi zapłacić 20 tysięcy złotych, a Kacper Tobiasz 2 tysiące złotych.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
radix - 07.10.2022 / 23:18, *.vectranet.pl

ze strony esktraklasy:
ktiś chciał coś wpłacać, to bardzo proszę i numer konta się znalazł

" Komisja Ligi jest niezależnym od spółki Ekstraklasa SA organem rozstrzygającym w kwestiach dyscyplinarnych związanych z rozgrywkami Ekstraklasy i jej Klubami. Powstała w 2005 roku jako organ pierwszej instancji i spełnia w ramach rozgrywek funkcje jurysdykcyjne. Główną przesłanką do powołania Komisji Ligi była konieczność niezależnego, niezawisłego i transparentnego rozstrzygania kwestii związanych z rozgrywkami Ekstraklasy.

Do obowiązków KL należy między innymi ustalanie sankcji dyscyplinarnych oraz finansowych dla Klubów i zawodników za nieprzestrzeganie regulaminu rozgrywek. Organem odwoławczym od decyzji Komisji Ligi jest Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN.

Zgodnie z umową z PZPN o zarządzanie ligą zawodową, wpływy z tytułu kar dyscyplinarnych, orzekanych przez organy dyscyplinarne I i II instancji wobec Klubów lub osób uczestniczących w rozgrywkach Ekstraklasy, są przeznaczane na finansowanie szkolenia dzieci i młodzieży organizowanego i prowadzonego przez kluby lub poprzez Fundację Ekstraklasy.

O konkretnym przeznaczeniu tych środków decyduje Ekstraklasa. Zgodnie z umową z PZPN, w wyjątkowej sytuacji Ekstraklasa może przeznaczyć te środki na pokrycie kar bądź roszczeń o naprawienie szkody wynikających z niewykonania lub nienależytego wykonania umowy zawartej z nabywcą praw telewizyjnych do transmisji rozgrywek o tytuł Mistrza Polski.

Po wpłynięciu środków z kar dyscyplinarnych Ekstraklasa SA przeznacza je w pierwszej kolejności na dofinansowanie projektów prowadzonych wspólnie z klubami i Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach strategicznego partnerstwa „Złota jedenastka” podpisanego na lata 2016 – 2020. Jest to 11 działań wspierających przejście od zabawy do zawodowstwa w piłce nożnej, które docelowo stały się fundamentem Akademii Klasy Ekstra, czyli wspólnego projektu klubów Ekstraklasy obejmującego piłkarskie szkolenie dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Ministerstwo Sportu i Turystyki objęło honorowym patronatem wszystkie wydarzenia związane z przygotowaniem i wdrożeniem przez kluby Ekstraklasy projektu Akademii Klasy Ekstra, Ekstra Klub oraz Ekstra Talent. Łączne dofinansowanie tych projektów ze strony Ekstraklasy wyniosło do tej pory ok. 2,7 mln PLN.

W skład Komisji wchodzi sześć osób wybieranych na dwuletnią kadencję przez Radę Nadzorczą Ekstraklasy SA Obecnie jest to sześciu Komisarzy, spośród których wybierany jest Przewodniczący. Do jego obowiązków należy zwoływanie i prowadzenie posiedzeń Komisji. Obecnie funkcję tę sprawuje Jarosław Poturnicki.

Przewodniczący Komisji Ligi od jej powstania:
Adam Tomczyński (listopad 2005 – czerwiec 2010)
Wojciech Zieliński (sierpień 2010 – czerwiec 2012)
Piotr Jakubicz (sierpień 2012 – lipiec 2014)
Adam Tomczyński (listopad 2005 – czerwiec 2010)
Zbigniew Mrowiec (lipiec 2014 – lipiec 2018)
Jarosław Poturnicki (lipiec 2018 - obecnie)

Skład Komisji Ligi w kadencji 2020-2022:
Jarosław Poturnicki - Przewodniczący
Robert Błaszczak - Wiceprzewodniczący
Antoni Libiszowski
Filip Jańczuk
Kamil Kosior
Krzysztof Nowiński
Tomasz Szczerbatko - Sekretarz

Numer rachunkowego bankowego do wpłat związanych z Komisją Ligi:
mBank - 89 1140 2062 0000 2368 8100 1005 "

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 08.10.2022 / 08:01, *.plus.pl

@radix: a może ktoś ma adres któregoś z tych panów ?

odpowiedz
Tomtom - 07.10.2022 / 11:02, *.orange.pl

Tobiasz płaci za pokazanie po meczu pyrom L-ki. Przepisy zabraniają wykonywania prowokacyjnych, szyderczych, względnie podburzających gestów.

odpowiedz
Vuko - 07.10.2022 / 07:48, *.tpnet.pl

Co mu za roxnica czy wplaci do pzpn czy na jskas pseudofundacje zs czyste konto

odpowiedz
Asterix _Paranoix - 07.10.2022 / 05:46, *.t-mobile.pl

Bo jakby się rzucił na glebę i tarzał się z "bulu" tak jak reszta kopaczy po dotknięciu przez przeciwnika to by nie płacił. A on nic! Ciekawe, nie umie czy postanowił nigdy w życiu nie robić z siebie pajaca?

odpowiedz
Ju(L)ius - 07.10.2022 / 07:39, *.vectranet.pl

@Asterix _Paranoix: He he!! Pewnie i to i to... :)

odpowiedz
Coachbiedronka - 06.10.2022 / 21:44, *.play-internet.pl

Kurde za co mu karę wlepili,bez jaj no proszę was to jest kabaret,za co Tobiasz ma karę ze zbieral race z boiska,prosimy o uzasadnienie.

odpowiedz
stara szkoła fanatyków - 06.10.2022 / 20:52, *.chello.pl

Kacper je...ł was sialalala

odpowiedz
jurand - 06.10.2022 / 18:28, *.plus.pl

jacy milczący są "dziennikarze" po tym meczu, coś się wydarzyło ? (rzucanie butelkami), a sędzia super, no rewelacja" Moim zdaniem są nieobiektywni, dochodzę do wniosku, że łacha mają "otoczyć szczególną opieką" W poprzednim sezonie zrobili tabelkę oceniającą pracę sędziów. Okazało się, że sędziowie w siedmiu przypadkach gwizdali na korzyść łacha,dziwne? Wszyscy przeciwko Legii, a za co. za postawę patriotyczna naszych Kibiców.

odpowiedz
Pino(L) - 06.10.2022 / 15:51, *.play-internet.pl

Można gdzieś znaleźć uzasadnienie decyzji? Zwłaszcza dla Tobiasza.

odpowiedz
Matt - 06.10.2022 / 15:50, *.tpnet.pl

Chyba nieuważnie oglądałem mecz, bo nie wiem za co Tobiasz ma zapłacić karę.

odpowiedz
Fan - 06.10.2022 / 15:41, *.plus.pl

Kompania zwartych oddziałów trochę piachu i dużo worków to się należy tej komisji.

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 06.10.2022 / 15:38, *.plus.pl

Jeszcze się okaże że policja wróci na stadiony w obawie przed latającymi butelkami i racami chronić zdrowie piłkarzy.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.10.2022 / 15:33, *.plus.pl

Czy wiadomo coś jakie zdanie ma nasz prezes w tej sprawie czy będzie odwołanie, a może przyjął karę dla klubu godnie i z pokorą?

odpowiedz
(L) uz - 06.10.2022 / 14:44, *.net.pl

Jestem starym kibicem L. Właściwie jak sobie zdałem sprawę że na (L) od 1966 to pewnie jednym ze starszych. I być może mam sklerozę , niech mi ktoś powie że nie mam racji, ale nie pamiętam takiego zdarzenia w lidze żeby bramkarz miał płacić karę za to że nie dał się trafić butlą. Jeżeli łach płaci za ten wyczyn rzucając butelkami 40 tys. PLN , a Tobiasz nie odrzucając 2 tys. PLN to pytanie do zas..ego pzpn ile by zapłacił za samoobronę odrzucając te butelki w bydło pyrowskie? Przepisy w tej materii znam oczywiście , ale jestem ciekaw RZECZYWISTEJ reakcji panów od spraw "cała Polska widziała".

odpowiedz
Single malt - 06.10.2022 / 22:52, *.t-mobile.pl

@(L) uz: Władek Grotyński odrzucałby butelki z powrotem dzielnym pyrom????. Pozdrawiam.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2022 / 13:57, *.orange.pl

Widzę, że Tobiasz płaci tym razem za czyste konta obu bramkarzy. Mam nadzieję, że komisja przekaże te środki na cele charytatywne.

odpowiedz
X - 06.10.2022 / 13:54, *.centertel.pl

Za co mają płacić Legia i Tobiasz? Bo za co Lechici to wiem.

odpowiedz
kalosz - 06.10.2022 / 12:38, *.mm.pl

czyli nadal mozna nap*********ć w ludzi butelkami na stadionach....witamy ponownie w latach 90-tych:) cytuja klasyka"ktos musi uzdrowić polską piłke":)

odpowiedz
Paco - 06.10.2022 / 11:56, *.190.43

Ta komisja jak trybunał konstytucyjny wyroki z sufitu. Jak można ukarać bramkarza za to ze nie dał się trafić butelka ? Amika to bydło

odpowiedz
Walus - 06.10.2022 / 19:22, *.net.pl

@Paco: dobrze, ze go nie trafili bo by dostał zakaz stadionowy.

odpowiedz
śmiało można napier,,,,, w piłkarzy bajka dziękujemy Komisjo - 06.10.2022 / 11:54, *.02.net


Na następnym meczu zrzutka na karę 50 tys i śmiało można napier,,,,, w piłkarzy bajka dziękujemy Komisjo

odpowiedz
hulk - 06.10.2022 / 11:23, *.chello.pl

Czyli mamy przyzwolenie na nowy arsenał na trybunach.
MAŁPKI, BUTELKI,
Zabieramy już w sobotę.

odpowiedz
M3 - 06.10.2022 / 10:41, *.zus.pl

Żałosne !!! Jak można porównywać strzelanie racami do rzucania butelek !? Cały poznań chórem razem z komisją ligi !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2022 / 13:59, *.orange.pl

@ M3:

Masz rację. Butelką można co najwyżej kogoś zabić, ale racą podusić można wszystkich lub doprowadzić do paniki, tak że się zadeptają na śmierć.

odpowiedz
bar - 06.10.2022 / 09:40, *.com.pl

Ten kto zdecydował, że rzucanie szklanymi butelkami w zawodnika jest warte tylko 2x wyższej kary od odpalania pirotechniki, powinien się leczyć na łeb, o ile nie jest za późno.

odpowiedz
Kwas70 - 06.10.2022 / 09:25, *.oktv.se

A Lasyk nic nie zaplaci ?

odpowiedz
Arek - 06.10.2022 / 20:06, *.t-mobile.pl

@Kwas70: Lechowi w naturze dał

odpowiedz
Single malt - 06.10.2022 / 08:37, *.wawtel.pl

Decyzja Komisji Ligi warta zapamiętania.To przecież jednoznaczna zachęta do rzucania butelkami! 40 tys. nie pieniądz,zwłaszcza,że klub zapłaci.Ktoś tam sie z ch... na łby pozamieniał. Czy jest jakaś procedura odwoławcza?

odpowiedz
Filipek - 06.10.2022 / 08:07, *.play-internet.pl

Na następnym meczu zrzutka na karę 50 tys i śmiało można napier,,,,, w piłkarzy bajka dziękujemy Komisjo

odpowiedz
Kolega po szalu - 06.10.2022 / 06:23, *.plus.pl

Po co to komentować ? Co to zmieni że się w internecie będziemy napinac ? Lepiej podziękować tej komisji odpowiednią oprawa lub transparentem w sobotę na trybunach i to tak żeby im w pięty poszło, tyle że wtedy zapewne zamkną stadion i do.je.bią kary finansowe że się nie pozbieramy włącznie z zakazami stadionowymi hehehe

odpowiedz
13 - 06.10.2022 / 10:51, *.204.21

@Kolega po szalu: to nie chodzic na mecze, nie ogladac, nie placic na canal + i zobaczysz po pol roku jak w dupke beda wchodzic

odpowiedz
mojo jojo - 06.10.2022 / 05:28, *.t-mobile.pl

poznanskie słowiki! j**** pzpn i lecha!

odpowiedz
LWST - 05.10.2022 / 23:19, *.plus.pl

Pyry się zagotowały rzucały czym popadnie ,a płacić Ma bramkarz Legii .Niech te ku..ry zobaczą jak Glikiewicz prowokował kibiców w Niemczech z młyna ,wbiegli na murawę chcieli go zlinczować i żadnej kary

odpowiedz
Cycu - 05.10.2022 / 22:39, *.plus.pl

Niewyobrażalny skandal, powinno być zamknięcie stadionu do końca roku i nagroda dla Tobiasza za sprzątanie boiska z niebezpiecznych przedmiotów, skandal nad skandalem

odpowiedz
W(L) - 06.10.2022 / 01:19, *.t-mobile.pl

@Cycu:
Ty się nie martw. Jak u nas zdarzy się coś takiego to na pewno nam zamkną.

odpowiedz
Nikodem - 05.10.2022 / 22:22, *.tpnet.pl

Ta kara dla Tobiasza to trochę taka jakby to on rzucał butelkami

odpowiedz
powislak - 05.10.2022 / 22:14, *.centertel.pl

Uff dobrze ze Tobiasza żadna butelka nie trafiła w głowe bo moglby wtedy starcic przytomnosc i dostac nawet kare dyskwalifikacji

odpowiedz
asd - 06.10.2022 / 08:22, *.106.67

@powislak:

Wtedy byłby walkower.

odpowiedz
oLaf - 06.10.2022 / 13:32, *.vectranet.pl

@asd: i dostalibyśmy zakaz stadionowy na 5 meczów!

odpowiedz
Korek - 05.10.2022 / 21:47, *.chello.pl

Pech naszej drużyny i jej bramkarza polega na tym, że prezes Lecha został właśnie przewodniczącym rady nadzorczej ESA na najbliższe 12. m-cy. Dlatego też, nie sądzę aby komisja ligi PZPN zechciała orzec werdykt bardziej niekorzystny dla Poznaniaków niż ten, co aktualnie wypichcili...

odpowiedz
Zielu - 05.10.2022 / 21:42, *.centertel.pl

Autorzy tego werdyktu wezmą kiedyś odpowiedzialność za zmiażdżoną czaszkę ... ale... narazie 20 tys za próbę zabicia butlą po browarze...

odpowiedz
Korda - 05.10.2022 / 21:38, *.centertel.pl

50 tysi za rzucanie szklanymi butelkami w kierunku piłkarzy? Żenada. Żeby zacząć sprawiedliwie karać to chyba piłkarze muszą zacząć ginąc na boisku. Komisja tej ligi jest jakaś poj....

odpowiedz
Korda - 05.10.2022 / 21:40, *.centertel.pl

@Korda: sorry ale z tego wszystkiego napisałem 50tys. Tak tak jeszcze zawyżyłem sumę. 40tys dno Komisja!

odpowiedz
Lw - 05.10.2022 / 21:28, *.48.9

Czy można poznać nazwiska członków komisji ligi,celowo z małej litery.

odpowiedz
zp - 05.10.2022 / 20:56, *.centertel.pl

Cóż, werdykt potwierdza pewną tezę, nie mniej to My jesteśmy Legia Warszawa i nie jęczymy. Niech inni płaczą i wylewają swoje żale/kompleksy. Nos do góry i golimy frajerów.

odpowiedz
PABLO - 05.10.2022 / 20:09, *.centertel.pl

Może się mylę, ale moim zdaniem powinniśmy zebrać te 2 tysie . Przed meczem z wartą jedna skarbonka na oprawę druga na karę. Byłoby miło gdyby osoby decyzyjne na Żylecie pochyliły się nad tym. Kacper dostałby mega pozytywnego "kopa"...

odpowiedz
Tommy - 06.10.2022 / 07:25, *.toneticgroup.pl

@PABLO: dla niego te 2k to jak dla Ciebie 200zl

odpowiedz
s - 06.10.2022 / 07:51, *.centertel.pl

@Tommy: Nie ważne czy 200 zeta czy 2.Kacper swój chłopak i to od nas mu się należy, że poznańskim k...... pokazał.....co pokazał.KACPER SZACUN.AMENO.

odpowiedz
Kop w KOD - 05.10.2022 / 18:56, *.vectranet.pl

Za co kara dla Legii? Jakieś nieporozumienie.
A gdzie kara dla sędziego Lasyka? Piłkarze Legii byli trafiani butelkami w jego obecności a on nie reagował.

odpowiedz
Hugon - 05.10.2022 / 22:15, *.vectranet.pl

@Kop w KOD: A gdzie kara dla ROSSA przecież dostał butelką,acha uciekł dlatego go nie ukarali

odpowiedz
Ibik - 05.10.2022 / 18:40, *.autocom.pl

To my rzucaliśmy butelkami? Złodzieje z tej antylegijnej komuszej komisji ligi...skąd ta kwota 20 tysi? Należałoby ich wszystkich solidnie ukarać za dotychczasową przestępczą działalność. Adekwatna byłaby hłosta i przepędzenie na Białoruś. Tam by pasowali - tak działają

odpowiedz
FWK - 05.10.2022 / 18:16, *.play-internet.pl

Co ma Ch... Do palca? PZPN a komisja ligi( Ekstraklasa)

odpowiedz
Borubar - 05.10.2022 / 18:05, *.chello.pl

Klub Łach 40 tys zł
Klub Legia 20 tyś zł
1 zawodnik 2 tyś zł
Małpia komisji ligi ukarała indywidualnie zawodnika nie wiadomo jeszcze za co kwotą 20 razy mniejszą niż bogaty klub Łacha i 10 razy mniejszą niż kara dla Legii - szok i hańbo. To jest kabaret pzpn.

odpowiedz
Qwert - 05.10.2022 / 18:03, *.orange.pl

Oj, przecież im nie zamkną stadionu. Zaraz zmienią nazwę na inną, stowarzyszenie wykupi prawa do nazwy i Lech będzie dalej Lechem ale nie ponoszącym odpowiedzialności za kibiców KKS.

odpowiedz
Arek - 05.10.2022 / 17:45, *.tpnet.pl

Hehe, chu...a warta komisja. Nie pomyliłem się nic. No może poza tym, że łachy miały dostać 50 tys. kary. No to w nagrodę dostały 40. Tobiaszowi mięli coś dowalić, ależ owszem, czemu nie. Kara dla Legii, to już dla zasady, więc ani trochę mnie nie dziwi. Zadziwia mnie jednak stado oszołomów, zasiadających w tym jakże poważnym organie. No nic, tylko bić brawa tym fajfusom.

odpowiedz
Legionista - 05.10.2022 / 17:26, *.net.pl

Mafia pzpn totalny cyrk brak słów kompromitacja polskiej piłki nożnej dopiero jak zapier... komuś w głowę wtedy będzie o rany świata w tym związku siedzą matoły i debile

odpowiedz
Farme(L) - 05.10.2022 / 17:10, *.02.net

Ktoś w ogóle jest zaskoczony takim obrotem spraw?
Przecież ta komisja to kpina.
Najwidoczniej trzeba nosić butelki i napier...lać, aż komuś stanie się krzywda to wtedy będzie rozkładanie wszystkiego na czynniki pierwsze w różnych żenujących programach, jak to się stało…

odpowiedz
Warszawa - 05.10.2022 / 18:01, *..

@RzepaLP: o, w Poznaniu myślą, że komisja ligi powinna karać za coś co dzieje się daleko poza stadionem :)

odpowiedz
Wycior - 05.10.2022 / 21:16, *.vectranet.pl

@Warszawa: wg jego logiki po napadzie np na bank, w którym jeden z przestępców miał twarz zasłoniętą szalikiem Legii nasz Klub powinien dostać karę…

odpowiedz
Farme(L) - 06.10.2022 / 07:02, *.virginm.net

@Farme(L): o redakcja usunęła wpis prowokatora z Posrania, brawo. Głupio jednak to teraz wygląda jeśli chodzi o odpowiedzi kolegów, bo nie wiadomo do czego się odnoszą komentarze…

odpowiedz
bronek49 - 05.10.2022 / 17:05, *.chello.pl

Legia za takie wybryki dostałaby co najmniej 100tyś zł kary plus zamknięcie stadionu to też wina Legii bo powinni kazać opuścić boisko Tobiaszowi ze względu ze względu na jego bezpieczeństwo

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 05.10.2022 / 17:00, *.btcentralplus.com

Tobiasza kara za co ??........F**K pzpn, komisja ligi i ekstraklapa !!!!!!!!

odpowiedz
Kara dla Tobiasza za to że stał jak aniołek i tak za nic go obrzucano najpierw musi być przyczyna pozniej skutek - 05.10.2022 / 17:46, *.plus.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:

odpowiedz
Trampek - 05.10.2022 / 18:52, *.125.90

@Kara dla Tobiasza za to że stał jak aniołek i tak za nic go obrzucano najpierw musi być przyczyna później skutek: Tobiasz został ukarany ,za to, że dobrze bronił mimo AGRESJI KIBOLI stadionowych w Poznaniu . PZPN zapewne uważa, że ..... dobrze broniący bramkarz ........ obniża .... poziom e-klapy. Taki jest tok myślenia w PZPN , co widać ,słychać i czuć . Fee

odpowiedz
majusL@legionista.com - 05.10.2022 / 16:51, *.174.42

Smialiscie się jak pisałem że tak będzie. Pzpn, jego prezes I inne podmioty to patologia!!!

odpowiedz
Stary - 05.10.2022 / 16:51, *.chello.pl

Skandal. Niech Legia tak tego nie zostawi. Właśnie dano przyzwolenie na rzucanie

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.10.2022 / 16:47, *.vectranet.pl

Czyli dali praktycznie przyzwolenie na rzucanie szkłem...

odpowiedz
maku - 05.10.2022 / 16:44, *.net.pl

kara dla Tobiasza za to że dostał butelką w łeb,kulesza ty debilu

odpowiedz
Hg - 05.10.2022 / 17:59, *.t-mobile.pl

@Michał:
Pisząc o skadnowaniu jego nazwiska masz na myśli jak krzyczeli ,, Tobiasz cwel allez allez " ? Ładnie to w słowa ubrales ;) Więc jeśli ktoś tutaj prowokował to były to niedorozwoje z kotła, Kacper jedynie odpowiedział. A jeśli uważasz, że gra na czas to prowokacja kibiców, to strasznie wrażliwi są ci poznaniacy... Trzeba wziąć to pod uwagę i w następnym meczu nie faulować ich piłkarzy, albo najlepiej dać im strzelić parę goli, żeby nie sprowokować biednych kiboli i nie dostać butelką w łeb ....

odpowiedz
czarny76 - 05.10.2022 / 18:41, *..

@Michał: Słuchaj pajacu nawet jak Tobiasz pokazałby trybunom gołą dupę to i tak nie daje to przyzwolenia na takie zachowanie.Widać,że znasz się na piłce...urywanie sekund przy wznowieniu gry to raczej norma na całym świecie.Ale według Ciebie to prowokacja i zielone światło do tego żeby zaje.. ć komuś butelką w łeb.Chłopie ogarnij się.A co by było gdyby to Twój syn stał miedzy słupkami?Też miałbyś takie samo zdanie?

odpowiedz
dejne3 - 05.10.2022 / 16:44, *.199.66

A jakie konsekwencje ,poniesie pan sędzia , który to wszystko widział i nie reagował , co w tym temacie zrobi PKS

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.10.2022 / 16:43, *.vectranet.pl

Brak słów... Żenada....

odpowiedz
olew - 05.10.2022 / 16:42, *.vectranet.pl

Jak czytałem tutaj, że będzie kara dla Legii i Tobiasza , myślałem - beka, jaja, sarkazm... A to się stało !!! Lubię pisać, ale brak słów czuję .

odpowiedz
mich - 05.10.2022 / 16:32, *.207.202

Jakieś konkretny , za co , uzasadnienie ,czy tylko walimy kwotami i koniec artykułu a reszta sami mamy szukać

odpowiedz
Jasio - 05.10.2022 / 16:30, *.play-internet.pl

Whaaaat?!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 05.10.2022 / 16:29, *.102.50

Za chęć skrzywdzenia zawodników drużyny przeciwnej 40k grzywny??? Jakby to było na Ł3 to stadion zamknięty na min 2 mecze by był.

To jest skandal... Ktoś powinien im "wytłumaczyć", że pchać to mogą sobie kogoś u siebie w domu, a nie łacha na mistrza.

odpowiedz
OSZOŁOM - 05.10.2022 / 18:01, *.t-ipconnect.de

@Szmu(L)ki: PIŁKARZYKOM POTRAFILIŚCIE WYTŁUMACZYC TERAZ CZAS NA SZANOWNĄ KOMISJĘ.:))

odpowiedz
Kubarson - 05.10.2022 / 16:24, *.sky.com

Komisja Ligi --> żart ....

odpowiedz