Rafał Krajewski
REKLAMA

Zapasy

Zawadzki: R. Krajewski musi ciężej pracować

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Selekcjoner zapaśniczej reprezentacji Polski i jednocześnie były zawodnik naszego klubu, Włodzimierz Zawadzki podsumował rok 2022 w wykonaniu "klasyków". Trener kadry nie jest zadowolony z wyników osiąganych przez Polaków na zawodach międzynarodowych i ma również swoje uwagi pod adresem naszego zapaśnika, Rafała Krajewskiego, startującego w kat. do 130 kilogramów.

- Rafał trochę rozczarował, bo myślałem, że lepiej to będzie wyglądało na macie, ale Rafał też dość nierówno walczy, czasem nierówno trenuje, więc myślę, że dla niego najważniejsze jest też to, żeby postawił na siebie, tak jeszcze w dodatku do tego, że my na niego stawiamy, bo potrzebna jest tutaj dodatkowa motywacja do ciężkiej pracy. Bez tego czasem coś wyjdzie, ale będzie to wszystko mocno nierówne. Tak jak tutaj - jedna łatwo przegrana walka i tyle. Potrzeba ciężkiej pracy i mogą być z tego efekty, bo Rafała stać nawet na medale czy kwalifikację olimpijską, ale musi się do tego mocno, mocno przyłożyć. Możliwości są duże - potrzeba trochę więcej zaangażowania - powiedział nt. Krajewskiego selekcjoner.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.