Paweł Wszołek i Miłosz Szczepański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Nie wyszliśmy tylko się bronić

Bartosz Kuciński, źródło: Legionisci.com

- To było zasłużone zwycięstwo. Wiemy, że Warta jest dobrą drużyną na wyjazdach, w tym sezonie nie przegrała żadnego takiego meczu. Musieliśmy być skoncentrowani od początku, nie mogliśmy robić głupich błędów. Uważam, że byliśmy naprawdę skoncentrowani. Wiadomo, że Warta stworzyła sobie sytuacje, ale my mieliśmy ich więcej. Z mojej strony brakowało dokładniejszego podania, bo mogliśmy wcześniej zamknąć ten mecz i mieć spokojniejszą końcówkę, ale najważniejsze są trzy punkty - powiedział po spotkaniu z Wartą Poznań Paweł Wszołek.

- Nie wyszliśmy na drugą połowę, żeby tylko się bronić. Chcieliśmy jak najszybciej strzelić drugą bramkę. Myślę, że na początku drugiej połowy mieliśmy sytuacje, żeby podwyższyć wynik. Ale na koniec cieszy to zwycięstwo, szczególnie że na zero z tyłu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
bronek49 - 10.10.2022 / 17:30, *.chello.pl

a przed kim Wszołek mieliście się bronić przed Wartą nie ośmieszaj się jesteście minimaliści strzelicie jedną bramkie i już wam starczy a się kiedyś oszukacie

odpowiedz
bronek49 - 09.10.2022 / 15:42, *.chello.pl

Wszołek ty jesteś w każdym meczu jeden z najgorszych zawodników zacznij solidnie trenować i grać bo stracisz sympatie kibiców

odpowiedz
grzesiek - 09.10.2022 / 17:20, *.centertel.pl

@bronek49: a Ty jeden z najgorszych kibicow. Jak masz ciagle krutykowac tych pilkarzy to na cholere ogladasz te mecze. Idz pokibicuj barcelonie albo psg. Może tam Tobie dogodzą.

odpowiedz
bum - 10.10.2022 / 16:01, *.145.130

@grzesiek:
A Tu znowu go bronisz haha
Mordzio przecież on gra jak ostatni paralita ostatnio czysta prawda :D

odpowiedz
bum - 10.10.2022 / 16:03, *.145.130

Ty*

odpowiedz
bronek49 - 10.10.2022 / 17:40, *.chello.pl

@grzesiek: chyba ty się nie znasz na piłce jeżeli boli ciebie to że krytkuje się Wszołka on tylko jeden mecz zagrał dobrze reszta to kicha i to nie tylko moje zdanie ale bardzo dużo kibiców Legii co do kibicowania to ja już kibicuje Legii ponad 50 lat i potrafię odróżnić dobrą piłkje od słabej Legia zawsze była w moim sercu i tak zostanie

odpowiedz
Gość niedzielny - 09.10.2022 / 05:42, *.tpnet.pl

Gość na dzień dzisiejszy do rezerw!!!tam trenować podanie, strzał, podanie ,strzał itd.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.