fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Piłkarze zapraszają kibiców Legii z całej Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jak wiadomo, przy okazji sobotniego meczu Legii z Wartą Poznań trwa mobilizacja legijnych fanklubów z całej Polski - te mają pojawić się jak najliczniej. Nieznani Sprawcy do akcji zaprosili naszych piłkarzy pochodzących z różnych zakątków Polski.

I tak, Artur Jędrzejczyk zaprasza kibiców Legii z Podkarpacia, Bartek Slisz - fanów z Dolnego Śląska, Czarek Miszta - legijny Łuków, Arek Malarz - legijny Pułtusk, Maciek Rosołek - siedleckich legionistów, Bartek Kapustka mobilizuje do przybycia w sobotę na Ł3 wszystkich legionistów z Małopolski, a szczególnie z takich miejscowości jak Brzeszcze, Olkusz, Andrychów. "Wpadajcie w najbliższą sobotę, wszyscy stwórzmy zajebistą atmosferę i pokażmy jak bawi się Legia Warszawa" - apeluje Bartek Kapustka.

Mathias Johansson nagrał zaproszenie dla legionistów z Warki i Grójca, natomiast Sebastian Szymański (obecnie piłkarz Feyenoordu) zaprasza na stadion legionistów ze swojej rodzinnej miejscowości - Białej Podlaskiej. "Bądźcie z Legią, pokażcie swoją siłę i pomóżcie w zwycięstwie" - mówi Sebastian.

Sprawdźcie koniecznie film przygotowany, zabierajcie rodzinę i znajomych, kupujcie bilety i w sobotę wypełniamy stadion i fanatycznym dopingiem wspieramy Legię!




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
RafaL - 08.10.2022 / 14:08, *.vectranet.pl

Chodzę jak tylko mogę,ale dzisiaj biorę kumpla który będzie pierwszy raz. Niech zobaczy chłopczyna jak się bawi Legia Warszawa ????

odpowiedz
FCB - 08.10.2022 / 00:31, *.aster.pl

Brzeszcze będą obecne !!!

Kibo(L)ska Małopo(L)ska !!

odpowiedz
AAA - 07.10.2022 / 23:11, *.chello.pl

Do Bilety:332 wolne miejsca na Żyletę stan na 16.00?
Naprawdę masz taki uraz do matematyczki ze swojej szkoły?

odpowiedz
Tomek(L) - 08.10.2022 / 11:13, *.chello.pl

@AAA: odblokowali 5 sektorów. nie wiem po c..uja robią takie głupoty, całe sektory 204,203,106 105 były zablokowane

odpowiedz
AAA - 07.10.2022 / 23:06, *.chello.pl

Rosołek jak zaprasza to ok,oby nie musieli zaproszeni oglądać zapraszającego.

odpowiedz
Dzwigniá handlu jest!? - 07.10.2022 / 18:41, *.02.net

rekLama w tvp i tvp sport!

odpowiedz
tomi - 07.10.2022 / 18:08, *.chello.pl

Fajnie to zrobili

odpowiedz
Michał - 07.10.2022 / 17:11, *.plus.pl

Jazda chłopcy z nimi na pełnej k. Jazda z tą Wartą ukochana ma jazda z tą Wartą Legio Warszawa. Dawać ich na pełnej k. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Bilety - 07.10.2022 / 16:02, *.chello.pl

Stan na 16:00 Żyleta - 332 wolne miejsca

odpowiedz
Olomanolo - 07.10.2022 / 15:48, *.com.pl

Co za czasy żeby kibiców zapraszać - kiedyś wystarczyło hasło - dziś gra Legia i wszyscy lecieli na mecz a teraz zapraszać trzeba - do czego to już doszło

odpowiedz
1234 - 07.10.2022 / 18:36, *.t-mobile.pl

@Olomanolo: Kolego kiedyś to dinozaury biegały po ziemi. Na chu... pie...dolic co było kiedyś?? Jest jak jest i trzeba robić wszystko by było jak najlepiej.

odpowiedz
wyjazdowicz - 07.10.2022 / 14:33, *.vectranet.pl

REDAKCJO.........Bartek Slisz zaprasza kibiców z Górnego Ś(L)ąska

odpowiedz
Greg - 07.10.2022 / 12:01, *.t-mobile.pl

Widok Szymańskiego w koszulce Feyenoordu a więc jednej z większych kos Ado Den Haag troche psuje widok bo podobno z Ado jakas tam zgodę czy układ mamy.

odpowiedz
Wycior - 07.10.2022 / 13:18, *.vectranet.pl

@Greg: on tam pracuje a nie kieruje młynem…

odpowiedz
Greg - 07.10.2022 / 16:12, *.t-mobile.pl

@Wycior:
A Wszołek też 'pracował ' w Polonii więc czemu miał to co miał gdy przyszedł do Legii ?

odpowiedz
(L) - 08.10.2022 / 12:40, *.comcast.net

@Greg:

Mog sobie darować występ w tej szmacie.
Mógł się ubrać neutralnie

odpowiedz
FC Lubuskie - 07.10.2022 / 11:41, *.tpnet.pl

Lubuskie zaprasza się samo!

odpowiedz
Witamina1916 - 07.10.2022 / 11:20, *.plus.pl

Super inicjatywa , brawo dla piłkarzy widać komu zależy i się utożsamia z kibicami jako rodzina

odpowiedz
ding - 07.10.2022 / 11:13, *.chello.pl

A co Johansson ma wspólnego z Warką i Grudziądzem?

odpowiedz
HAha - 07.10.2022 / 11:35, *.geckonet.pl

@ding: Naprawdę mylisz Grójec z Grudziądzem?

odpowiedz
Gość niedzielny - 07.10.2022 / 11:35, *.centertel.pl

@ding: Jego babićka pochodziła z Grudziądza ????

odpowiedz
Ding - 07.10.2022 / 12:00, *.chello.pl

@HAha: Redakcja myli. Początkowo był Grudziądz.

odpowiedz
Syn oreszczuka - 07.10.2022 / 12:28, *..

@ding: johansson ma duzo wspólnego z Warką, a zwłaszcza z Warką Strong;)

odpowiedz
e(L){ - 07.10.2022 / 10:32, *.vectranet.pl

Pusty stadion!

odpowiedz
Legia sk-ce - 07.10.2022 / 10:26, *.centertel.pl

Niech sie ku...za granie wezmą.. .......

odpowiedz
Alan - 07.10.2022 / 10:13, *.t-mobile.pl

Super sprawa zawsze byłem pod wrażeniem ludzi z mniejszych miast miasteczek czy wiosek którzy przyjeżdżali na Ł3 wiele kilometrów a jeszcze jak robią to pod szyldami fan klubów to już w ogole jest to mega sprawa. Zresztą Legia zawsze gromadziła rzesze kibiców z mniejszych miejscowości warto o tym pamiętać.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 07.10.2022 / 11:53, *.vectranet.pl

@Alan: A myślałem, że to domena Widzewa ;-)

odpowiedz