Jan Kluczyński na najwyższym stopniu podium OTK U-16
REKLAMA

Tenis

Medale Kluczyńskiego i Kowalik

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Młodzi tenisiści Legii w ostatnich dniach startowali w ogólnopolskich zawodach, zdobywając parę medali. Jan Kluczyński w turnieju OTK U-16 w Pobiedziskach zajął 1. miejsce w singlu oraz drugie w deblu. W drużynowych mistrzostwach Polski kadetów, z AZS-em Poznań zdobył wicemistrzostwo. Z kolei podopieczny Mariusza Kozicy w turnieju Jelgava Open dotarł (od eliminacji) do półfinału singla.

Maja Kowalik podczas turnieju OTK U-16 w Pobiedziskach, w parze z Julią Pacochą zajęła drugie miejsce w deblu. Trenerem legionistki jest Daniel Półkoszek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.