Filip Mladenović z synem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Kontrakt? Pierwszy krok należy do klubu

źródło: sport.tvp.pl

- Dobrze się czuję pod względem psychicznym i motorycznym. Mam wrażenie, że jestem w niezłej formie. Idzie ku dobremu i oby tak zostało. Wiem, że wszystko może wyglądać lepiej, choć jestem zadowolony z tego, co póki co osiągnęliśmy w trwających rozgrywkach. Najważniejsze, że jesteśmy w grze o czołowe lokaty - mówi Filip Mladenović w rozmowie z TVPSport.pl.

W czerwcu Serbowi kończy się kontrakt ze stołecznym klubem. Niedawno dyrektor sportowy Jacek Zieliński przyznał, że będzie prowadził rozmowy z Mladenoviciem, ale może być ciężko go zatrzymać.



- Nie mam nic do powiedzenia o nowym kontrakcie, bo z nikim o tym nie rozmawiałem. Jednocześnie wychodzę z założenia, że jest czas na to, by klub ten temat ruszył lub nie. Nie przejmuję się tą sprawą. Zależy mi tylko na dobrych treningach i jak najlepszych meczach. Chcę skutecznie zamknąć rundę jesienną i mam nadzieję, że potem zostanie wylot na mundial. (...) Zmiana klubu zawsze zależy też od dotychczasowej drużyny. Mogę powiedzieć, że fajnie się czuję w Warszawie. Dobrze mi w Legii. Bardzo chcę, by to był udany sezon: dla mnie i klubu. Zależy mi na walce o mistrzostwo i Puchar Polski. Zawsze też staram się rozwijać, bo wierzę, że każdy rok może przyczyniać się do progresu umiejętności.

- Pierwszy krok należy do klubu, bo to on decyduje czy będzie chciał przedłużyć kontrakt czy nie. I tak jest zawsze, bo nie byłoby mnie w Legii, gdyby nie zapadła decyzja, że warto związać się z Mladenoviciem. Teraz sytuacja zatacza koło. Jeśli będą chęci, to jestem otwarty na rozmowę.

Cały wywiad na sport.tvp.pl.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 15.10.2022 / 19:27, *.chello.pl

Nie brakuje koncentracji i determinacji przed podpisaniem umowy?!

odpowiedz
D.R.Wilanów - 15.10.2022 / 09:24, *.chello.pl

Gość bez prawej nogi -> pół piłkarza to połowa kontraktu i może zostać

odpowiedz
Kiwi - 14.10.2022 / 23:23, *.play-internet.pl

Oddać te drewno za darmo ,brzęczy coś pod nosem i wymachuje rękami pajac i tyle łapie non stop kartki .

odpowiedz
pnd - 14.10.2022 / 22:32, *.waw.pl

tego pseudo trenera od miesiaca by nie było, gdyby grali by w pucharach, jeśli we wtorek odpadna z PP to pogonic go czym predzej!!

odpowiedz
Juri - 14.10.2022 / 19:11, *.inetia.pl

Mladen w formie to najlepszy lewy obrońca w ekstraklasie. Warto go zostawić.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.10.2022 / 18:29, *.play-internet.pl

Kolejny "no name",który dostał status "gwiazdy" i zamiast dziękować Legii,za to,że został zakontraktowany,to będzie stawiał warunki....

odpowiedz
borsuk - 14.10.2022 / 18:04, *.vectranet.pl

Odejście Mladena byłaby prawdziwą tragedią dla przeciwników Legii.Sympatyczny człowiek ale gdyby przyszedł jakiś prawdziwy boczny obrońca,który zna się na czym polega gra bocznego obrońcy to wielu kibiców byłoby za no i mógłby być z 10 lat młodszy bo czas niestety leci

odpowiedz
Zwolnić ,sprzedać , - 14.10.2022 / 17:14, *.t-mobile.pl

Kupić nowego lepszego ,ale za co ?

odpowiedz
grzesiek - 14.10.2022 / 17:00, *.centertel.pl

Nie wiem czemu w polskiej ekstraklasie tak duzą role sie przyklada do bocznych obeoncow. Przeciez szczyt ich umiwjetnosci to biegać w tei z powrotem i nieudolnie dosrodkowtwac. Mladenovic i jedza powinni zostac zastapieni pilkarzami o niskich zarobkach. Srodek obrony to jest wazne. A u nas od lat tam rzadzil wietezka dobrze ze go przegnano w koncu

odpowiedz
KUBUŚ - 14.10.2022 / 14:17, *.t-mobile.pl

Mladen jeśli odejdziesz do innego klubu,to możesz skończyć tak jak wielu innych zawodników czyli na ławce rezerwowych,w Legii przynajmniej grasz w pierwszej jedenastce.

odpowiedz
Darek - 14.10.2022 / 16:01, *.t-mobile.pl

@KUBUŚ: W piłce chodzi o kasę. Co z tego, że nie będzie grał jak zarobi trzy razy tyle co w Legii. Piłkarz to taki zawód, że po podpisaniu kontraktu nic nie musi a klub płacić musi.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 14.10.2022 / 14:15, *.102.50

Absolutnie zostawić. Mało który lewy obrońca/wahadłowy daje tyle bramek i asyst. To jest jedna z tych pozycji, które najtrudniej osadzić dobrym grajkiem.

odpowiedz
olew - 14.10.2022 / 13:59, *.vectranet.pl

dobry strzelający grajek, zatrzymałbym Go, Serbowie długo grają ...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 14.10.2022 / 12:26, *.174.42

Nie przedłużać. Najlepiej sprzedać. Amen.

odpowiedz
Tommy83 - 14.10.2022 / 12:45, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: popieram 100%

odpowiedz
Obcy - 14.10.2022 / 13:16, *.t-mobile.pl

@majusL@legionista.com: Jak sprzedać? Przecież skończy mu się kontrakt. Chyba, że masz na to sposób. Daj znać.

odpowiedz
Fan - 14.10.2022 / 13:54, *.tpnet.pl

@Obcy: skoro polisa się kończy w czerwcu, to zimą można sprzedać go jeszcze i coś na tym zarobic

odpowiedz