fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lechia Gdańsk rywalem Legii w 1/8 finału PP

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątek odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Na tym etapie rywalem Legii Warszawa będzie Lechia Gdańsk. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe. Mecze zaplanowano na 8-10 listopada.

Pary:

Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów
Górnik Łęczna - Piast Gliwice
KKS Kalisz - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Lechia Zielona Góra - Radomiak Radom
Motor Lublin - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
exsa - 22.10.2022 / 08:49, *.tpnet.pl

Nie dosc ze zespol z exstraklasy to jeszcze na wyjezdzie !!!!

odpowiedz
leChia zaGra jak o FinaL cUP.... - 22.10.2022 / 02:56, *.20.59

PROsze TreNero abyście graLi kaŻdy meCzyK jak o tlen fo oddychania, To mistrza macie i Puchar

odpowiedz
AAA - 21.10.2022 / 21:26, *.play-internet.pl

Do Mądrala 0.7- nie graj u buka że obydwie drużyny strzelą bramkę,nie zawsze to będzie w 95 min/ta niby na 1-2/ więc oszczędź innym takich "emocji".
Nie wszyscy mają serce jak dzwon.

odpowiedz
grzesiek do władeczka - 21.10.2022 / 18:36, *.centertel.pl

Władeczku jak skomentujesz losowanie?

odpowiedz
Arek - 21.10.2022 / 18:07, *.tpnet.pl

Szkoda trochę. Miałem nadzieję na Resovię, albo Pogoń Siedlce. A Lechia, co by nie mówić, do opylenia.

odpowiedz
Niezrzeszony - 21.10.2022 / 16:45, *.t-mobile.pl

Będą organizowane otwarte zapisy do Gdanska?

odpowiedz
13 - 21.10.2022 / 16:16, *.205.91

7 zespołów z ekstraklapy w 1/16. Fak mi madafaka. Komedia w Polsce dotyczy wszystkiego.

odpowiedz
hajdukL - 21.10.2022 / 16:41, *.ar-network.pl

@13:
Twój wpis to jest dopiero komedia...

odpowiedz
Kolega po szalu - 21.10.2022 / 16:04, *.plus.pl

Amiki nie ma Raków lub Pogoń między sobą ktos odpadnie więc droga na Narodowy lajtowa raczej.

odpowiedz
Byniu - 21.10.2022 / 16:02, *.vectranet.pl

Lechia zawsze się spina i to mocno na Legię także trzeba zagrać na maxa aby przejść dalej. Tam zawsze było ciężko

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 21.10.2022 / 16:02, *.plus.pl

Dobre losowanie zwłaszcza że jeden z czołówki ligowej odpadnie bo grają między sobą Pogoń z Rakowem oprócz nich bo z nimi byłoby ciężko to wszyscy do ogrania w tej edycji PP

odpowiedz
Januszek - 21.10.2022 / 15:49, *.chello.pl

Mamy farta w tych losowaniach jakby ktos czuwal nad nami jakas niewidzialna reka co z reki do reki i cyk rywal slabiutki :D

odpowiedz
grzesiek - 21.10.2022 / 13:19, *.centertel.pl

Pogoń siedlce brawo. Resovia do przejscia

odpowiedz
Wycior - 21.10.2022 / 13:13, *.vectranet.pl

Ile można jeździć w to samo miejsce!? A takie były fajne kierunki do wylosowania…

odpowiedz
xyz - 21.10.2022 / 13:08, *.mm.pl

Kur#a i znów na wyjeżcie

odpowiedz
Hektor - 21.10.2022 / 13:08, *.mm.pl

Oby tylko bez firany Miszty bo znowu baboli w meczu na robi a pomeczu rozdziawi jape i będzie śpiewał i tańczył jakby mega mecz grał buhahaaa Hładun na bramkę nie chcemy przeżywać horroru do ostatniej sekundy meczu z parodystą w bramce !

odpowiedz
.. - 21.10.2022 / 15:08, *.wtnet.de

@Hektor: dokładnie

odpowiedz
Jasio - 21.10.2022 / 15:45, *.autocom.pl

@Hektor: Nie obrażaj Legionisty. Jest słabym bramkarzem i tyle. Nie nazywaj go parodystą. Do kumpli po szalu tez się tak odzywasz?

odpowiedz
Hektor - 21.10.2022 / 16:09, *.mm.pl

@Jasio: to co odpier...a w bramce to parodia wiec parodysta i się nie spinaj

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 21.10.2022 / 13:02, *.246.2

1-2

odpowiedz
AdamJ - 21.10.2022 / 12:47, *.chello.pl

Biorąc pod uwagę słabą formę Lechii, jest to całkiem dobre losowanie.

Może np. Carlitos sprowokuje Kuciaka do jakiegoś aktu szaleństwa i Duszan wyleci z boiska? Byłoby ciekawie.

odpowiedz
as - 21.10.2022 / 15:30, *.autocom.pl

@AdamJ: słabo piłkę oglądasz. Właśnie teraz Lechia pójdzie na całość w pucharze. Więc wcale łatwo nie bedzie

odpowiedz
Darek - 21.10.2022 / 12:40, *.chello.pl

Najpier dwa mecze z rzędu z Wisłą Płock teraz z Lechią. Kolejny raz liga za puchar?

odpowiedz
Raf - 21.10.2022 / 13:19, *.103.68

@Darek : dziwnie to wygląda, chyba moja żona ma rację że wszystko jest już ustalone ????
Skupmy się na dopingu bo na resztę nie mamy wpływu ????

odpowiedz
Wiesiek - 21.10.2022 / 12:38, *.orange.pl

Nie najgorsze losowanie patrząc na to jak słabo gra w tym sezonie Lechia.
Moim zdaniem rywal łatwiejszy od Wisły Płock ale to tylko teoria : )
Najgorzej trafiły zarówno Pogoń jak i Raków .

odpowiedz
Pusia - 21.10.2022 / 12:36, *.centertel.pl

Dobrze że nie medaliki zafajdane…

odpowiedz
LWST - 21.10.2022 / 12:21, *.plus.pl

Jak zwykle klub z ekstraklasy ,lipa bo nic nowego :/ Liczyłem na Motor ,KKS Kalisz ,Resovię albo Zieloną Górę ..

odpowiedz
Lfan - 21.10.2022 / 12:18, *.autocom.pl

Słabe losowanie :/ a było tyle ciekawych opcji.

odpowiedz