REKLAMA

Wyniki 13. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została 13. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa wygrała 2-1 na wyjeździe z ostatnią w tabeli Concordią Elbląg. Legioniści po tym zwycięstwie wskoczyli na 4. miejsce i tracą jedynie trzy punkty do liderującej Legionovii Legionowo. Następne spotkania zaplanowano na 28 i 29 października.

13. kolejka:
Jagiellonia II Białystok 1-0 (1-0) Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź 4-1 (1-0) Mławianka Mława
Unia Skierniewice 1-1 (1-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 2-0 (2-0) Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 (1-1) Sokół Ostróda
Legionovia Legionowo 3-3 (2-1) Broń Radom
Concordia Elbląg 1-2 (0-0) Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi 2-0 (0-0) Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz 1-1 (0-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.