Akcja Wszyscy do Wioseł z roku 2019 - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

24 listopada kolejna akcja Wszyscy do wioseł

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Fundacja Legii wraca do organizacji charytatywnej akcji "Wszyscy do Wioseł". Ta zaplanowana została na czwartek, 24 listopada w godzinach 9-19 i odbędzie się na terenie stadionu Legii, na ergometrach wioślarskich.

W tym roku zebrane środki trafią do Fundacji Daj Herbatę, która od lat opiekuje się osobami w kryzysie bezdomności, aktywizuje je i pomaga w wychodzeniu z bezdomności.

Dzięki WDW każdy może pomóc osobom bezdomnym. Do akcji można się włączyć na kilka sposobów - zostając sponsorem, zgłaszając do regat czteroosobową drużynę i wpłacając opłatę startową albo pomagając jako wolontariusz w organizacji wydarzenia.

W wielkiej wioślarskiej i jednocześnie dobroczynnej sztafecie wystartuje 120 załóg, każda będzie się składać z czterech zawodników. Załogi będą wiosłować w 10-minutowych zmianach. Wśród uczestników będą influencerzy, sportowcy i dziennikarze. - #WszyscyDoWioseł to projekt, który od pierwszej edycji procentuje dobrem dla naszych beneficjentów. Wielką wartością tej formy pomagania jest połączenie sportu - bo to w końcu prawdziwe ściganie na ergometrach – z konkretną formą wsparcia, edukacją i społecznym uwrażliwianiem na współczesne problemy. W tym roku będziemy pomagać Fundacji Daj Herbatę oraz jej podopiecznym, osobom bezdomnym, na których sytuację warto zwrócić uwagę i pomóc wyjść z kryzysu. Dzięki Fundacji Legii, jej oddanym wolontariuszom, partnerom i projektom takim jak #WszyscyDoWioseł dajemy im nadzieję na zmianę swojego życia - mówi Anna Mioduska, Prezes Fundacji Legii.

Każdy może dołączyć do zbiórki na rzecz Fundacji Daj Herbatę, zgłaszając swoją czteroosobową osadę do regat. Zgłoszenia przyjmowane są pod dedykowanym adresem wdw@legia.pl. Ważne - o dostaniu się na listę będzie decydować kolejność zgłoszeń. Na potrzeby tegorocznej akcji WDW Fundacja Legii przygotowała różne pakiety dla sponsorów i partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy można uzyskać pisząc maila na adres sponsoring@fundacjalegii.org.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Cichy - 25.11.2022 / 01:13, *.plus.pl

Fajnie jakby wyniki były opublikowane kto jakie miejsce zdobył

odpowiedz
Arek - 01.11.2022 / 17:01, *.tpnet.pl

A ci influ...coś tam to kto? Czym to się zajmuje?

odpowiedz
Stary Janusza - 09.11.2022 / 10:22, *.play-internet.pl

@Arek: odkrywcy tak zwani robią coś np. zwiedzają opowiadają nagrywają filmiki z tego co robią gimbaza i ludzie którzy nie mają co robić oglądają to na yout... A oni dostają hajs za lokowanie np produktów danych marek, hoteli itp itd i za te pieniądze jeżdżą dalej bawią się.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.