Rafał Augustyniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W Białymstoku bez Augustyniaka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotnim meczu z Jagiellonią Białystok trener Kosta Runjaić nie będzie mógł skorzystać z Rafała Augustyniaka. - Chcemy, by w pełni wykurował się po tym naderwaniu mięśnia i nie będziemy ryzykowali pogłębienia urazu - mówi trener "Wojskowych".AUgustyniak nabawił się kontuzji podczas treningu w pierwszej połowie października. Następnie wypadł z dwóch meczów z Wisłą Płock, a tydzień temu znalazł się w kadrze na spotkanie z Pogonią Szczecin. W 81. minucie wszedł nawet na boisko. W bieżącym tygodniu częściej jednak pracował z fizjoterapeutami i zabraknie go w Białymstoku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Wyrwikufel - 28.10.2022 / 12:43, *.netfala.pl

No i dobrze. Brak Augustyniaka to wzmocnienie.

odpowiedz
Autor nieznany - 28.10.2022 / 17:31, *.orange.pl

@Wyrwikufel:od razu widać,że z Ciebie prawdziwy koneser takich wirtuozów środka pola jak Kharatin Muci albo Sliszu...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.