Andrzej Czerwonko
REKLAMA

Podnoszenie ciężarów

Zmarł Andrzej Czerwonko

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W wieku 69 lat zmarł były sztangista Legii Warszawa, Andrzej Czerwonko, który sześciokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski U-20, U-23 i seniorów. W latach 70. i 80. był zawodnikiem Lotnika, Legii i Okęcia. W barwach Legii zdobywał medale Drużynowych Mistrzostw Polski.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 3 listopada 2022, o godz. 12:30 w Domu Pogrzebowym - Sala B, na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
matus007 - 28.10.2022 / 21:25, *.orange.pl

Wieczne odpoczywanie racz mu dać , Panie.Amen

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.