fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Jagiellonia 2-5 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa przeprowadzą stacje TVP Sport i Canal+ Sport. Początek o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA JAGIELLONIA - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Motyl - 29.10.2022 / 19:42, *.net.do

Dzieki za relacje. Sledzilem na plazy na Domonikanie xd

odpowiedz
Atmosferić - 29.10.2022 / 19:35, *.orange.pl

2-5 ale takie 4-8 to powinno być minimum. Masa błędów Legii w obronie.

odpowiedz
WBA - 29.10.2022 / 19:22, *.as13285.net

Wyginam ciało śmiało 2-5 MAŁO !!!

odpowiedz
Pusia - 29.10.2022 / 19:18, *.vectranet.pl

Nie mamy bramkarzy frajer tobiasz

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.10.2022 / 19:40, *.plus.pl

@Tommy: I zapomniał zabić

odpowiedz
P(L)H - 29.10.2022 / 19:15, *.t-mobile.pl

Bo jaga to pijaczka, bo jaga nie ma zgód………

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 29.10.2022 / 19:15, *.105.248

Jest 5 - usma wareczka strąg leci z tej okazji -$:

odpowiedz
KowaL - 29.10.2022 / 19:14, *.vectranet.pl

Aaaaaaa 5:1 Josueeeeeee wale browara na umór

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 29.10.2022 / 19:09, *.105.248

Ja już leże nayebany pod telewizorem jeszcze 2 niech walnom 15bdaj

odpowiedz
Sarcastico. - 29.10.2022 / 19:08, *.inetia.pl

Ten gamoń znowu nas osłabia Kramerem...

odpowiedz
Atmosferić - 29.10.2022 / 18:48, *.orange.pl

tyy co się stało z tą Legią? zachorowali? 4 gole :D wow i to na wyjeździe...

odpowiedz
P(L)H - 29.10.2022 / 18:40, *.t-mobile.pl

JESTESMY NAJ(L)EPSI !!

Ale to tylko cienka Jagiellonia. Nie podniecajmy sie ale wygladamy coraz (L)epiej. Mocno !!!!!!!!!

odpowiedz
axlrose - 29.10.2022 / 18:31, *.tpnet.pl

Jest wreszcie to "coś" w grze naszych pupilków. Oby tak do końca ( i meczu, i ligi ).

odpowiedz
Atmosferić - 29.10.2022 / 18:30, *.orange.pl

Ostatnia wygrana Legii w białymstoku - 18 listopada 2016 - odjidja ofoe i ten podrobiony zlatan z kitką strzelali. Prawie 6 lat! Wtedy było 1-4.

odpowiedz
Pusia - 29.10.2022 / 18:16, *.vectranet.pl

Ale klepią…jazda z bialorusinami! Josue Carlitos sztos!

odpowiedz
Korwinista - 29.10.2022 / 18:59, *.t-mobile.pl

@Pusia: powiedz to samo do szoszonów

odpowiedz
Pjoter - 29.10.2022 / 18:15, *.play-internet.pl

No i Juzek i mamy już 3:). Na ulicy Jurowieckiej ma siedzibę swą..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.10.2022 / 18:14, *.t-mobile.pl

Morda się śmieje, piwo się leje:)

odpowiedz
KowaL - 29.10.2022 / 18:18, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Polewam mocno! Legia mocno!

odpowiedz
Farme(L) - 29.10.2022 / 18:36, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: a na wyjeździe Legia szaleje:) prawy do lewego, strzel sobie kolego:)

odpowiedz
Atmosferić - 29.10.2022 / 18:09, *.orange.pl

1-2 ale te kontry jagi robią sporo smrodu z tyłu. Jeszcze nie raz zagrożą, słaba organizacja pressingu po stracie piłki Legii.

odpowiedz
Pjoter - 29.10.2022 / 18:03, *.play-internet.pl

Rosołek,Wszolek i Mladen pięknie kończy:)

odpowiedz
Cudny Zenon - 29.10.2022 / 18:02, *.jmdi.pl

Chciałem napisać, że Legia cienka w porównaniu z Jagiellonią - a tu Josue wyrównał, zaś Mladen zdobył drugą bramkę. Oglądamy dalej...

odpowiedz
WBA - 29.10.2022 / 18:01, *.as13285.net

Teraz Legia jeszcze mocniej

odpowiedz
Pusia - 29.10.2022 / 18:01, *.vectranet.pl

Josue! Mldenovic!

odpowiedz
Pjoter - 29.10.2022 / 18:01, *.play-internet.pl

No no,Josue przymierzył ładnie,co??

odpowiedz
Grzegorz - 29.10.2022 / 18:00, *.chello.pl

1:1

odpowiedz
Nie płaczek - 29.10.2022 / 17:58, *.tele2.se

Przestańcie się mazać, Pogoń wczoraj też przegrywała a wygrała 4:2...

odpowiedz
Rataj - 29.10.2022 / 17:55, *.centertel.pl

Niestety Legia jest bardzo bardzo słaba.Defensywa nie działa.Duzo lepiej to funkcjonowało kiedy był ten trener z Włoch od formacji obronnej ale Czesław go zabrał do reprezentacji

odpowiedz
Atmosferić - 29.10.2022 / 17:52, *.orange.pl

Kosta pojechał po "zwycięstwo" :D huehuehuehue właśnie widać.

odpowiedz
pawel - 29.10.2022 / 17:52, *.vectranet.pl

Gość który dośrodkowywał odjechał błaznowi kapustce na metrze. Obrona przedpola to kabaret. Gdzie oni mają jakąś taktykę???

odpowiedz
Jimi70 - 29.10.2022 / 17:51, *.orange.pl

Obrona dramat, zostawiają zawodników Jagiellonii nie obstawionych 10 metrów od bramki

odpowiedz
Guny - 29.10.2022 / 17:50, *.supermedia.pl

Niech ktoś jeszcze próbuje Slisza bronić...

odpowiedz
Andżej - 29.10.2022 / 17:50, *.inetia.pl

No to zaczęli . Co oni robili przez tydzień czasu ?

odpowiedz
Kmita - 29.10.2022 / 17:35, *.t-mobile.pl

Na trybunach jest Łapówka? Siwy dym i nic nie widać...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.10.2022 / 17:07, *.orange.pl

1-3 (Kapustka, Carlitos, Wszołek)

odpowiedz
axlrose - 29.10.2022 / 17:21, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: O widzę, że Kolega postawił na odblokowanie lekko podupadłych ( z różnych przyczyn ) trzech gwiazdorów.
Oby tak było, bo każdy z nich w normalnej formie jest wartością dodaną.

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 29.10.2022 / 16:27, *.tpnet.pl

Moja 11 na mecz.
.................... Tobiasz ............................
Rose ..... Jędrzejczyk ..... Nawrocki
Kapustka ... Celhaka ... Slisz .... Ribeiro
...................... Josue ............................
............... Kramer ...... Carlitos ............

odpowiedz
axlrose - 29.10.2022 / 16:55, *.tpnet.pl

@MonsteR (L) Miłkowice: Toś mocno nie trafił ze składem, bo już dawno podali oficjalny.
A swoją drogą w Legii w podstawowym składzie jest siedmiu Polaków, za to legenda Podlasia wystawiła uwaga: dwóch!!!

odpowiedz
axlrose - 29.10.2022 / 16:17, *.tpnet.pl

Ciekawe, kiedy pierwszy prorok napisze, ile to Legia dziś nie dostanie w plecy.
Ci wspaniali optymiści nieraz odważają się nazwać prawdziwymi kibicami Naszego Kochanego Klubu.

odpowiedz
o rety! - 29.10.2022 / 15:36, *.inetia.pl

Niech Wszołek nie gra w pierwszym składzie . On jest bez formy i tylko psuje kupony .

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 15:48, *.autocom.pl

@o rety!: nikogo nie interesuja twoje kupony.

odpowiedz
o rety! - 29.10.2022 / 16:01, *.inetia.pl

@L: Mnie nie interesuje co ty tam gadasz. Wszołek to ty ?

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 16:03, *.autocom.pl

@o rety!: mnie tez nie interesuje co ty tam gadasz.

odpowiedz
o rety - 29.10.2022 / 16:11, *.inetia.pl

@L: To nie czytaj i nie odpisuj .

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 16:17, *.autocom.pl

@o rety: sam sie wyjasniles. Bystrzak :d

odpowiedz
o rety! - 29.10.2022 / 17:14, *.inetia.pl

@L: Prawie wyjaśniłeś zagadkę co było pierwsze-kura czy jajko .

odpowiedz