fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jagiellonia 2-5 Legia

Koncert na piątkę!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po świetnym meczu i pięciu strzelonych gola Legia przerwała białostocką niemoc i przywiozła ze stadionu Jagiellonii komplet punktów, wygrywając 5-2. Hat-trickiem popisał się Josue, a po jednym golu strzelili Nawrocki i Mladenović. Za sobotni występ piłkarzom Kosty Runjaicia należą się bardzo wysokie oceny!



Jagiellonia po raz pierwszy sprawdziła formę Kacpra Tobiasza w 12. minucie spotkania. Wówczas Jesus Imaz wbiegł lewą stroną boiska w pole karne, gdzie stanął niemal oko w oko z bramkarzem Legii, jednak ten wyszedł z tego starcia zwycięsko, łapiąc płaskie uderzenie Hiszpana. Ogółem pierwszy kwadrans zdecydowanie należał do graczy gospodarzy, którzy byli bardziej aktywni w ofensywie. W 16. minucie na potwierdzenie tych słów wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Marc Gual doszedł do piłki zgranej od Fiodora Cernycha i strzałem bez przyjęcia pokonał golkipera stołecznego klubu. Trzeba przyznać, że białostoczanie popisali się całkiem niezłą akcją, która finalnie pozwoliła im cieszyć się ze zdobycia bramki. Przez kolejne minuty legioniści bili głową w mur. Teoretycznie aktywny starał się być Carlitos, jednak w praktyce jego próby na niewiele się zdawały.

W 24. minucie kolejna próba Jagiellonii. Tym razem czujność Tobiasza sprawdził Nene. Wreszcie, kilka minut po tym zdarzeniu, do remisu doprowadził Josue. Portugalczyk dostał podanie od Pawła Wszołka i fantastycznie przymierzył obok słupka! Podopieczni Kosty Runjaicia nie zdążyli jeszcze na dobre nacieszyć się ze strzelonego gola, a ponownie trafili do siatki Jagiellonii. Tym razem na listę strzelców wpisał się Filip Mladenović, a asystą raz jeszcze popisał się Wszołek. Pomocnik wypatrzył dobrze ustawionego kolegę z zespołu, dograł do niego piłkę, a Serb pokonał Zorana Alomerovicia uderzeniem od słupka. Do końca pierwszej połowy białostoczanie zagrozili jeszcze po próbie Cernycha, którą jednak dobrze do boku sparował Tobiasz. Kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry Legia ukąsiła po raz trzeci! Bardzo ładną dwójkową akcję zaprezentowali Josue i Carlitos. Ten drugi zbiegł z piłką do środka, podał do Portugalczyka, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Alomerovicia. Pierwsza połowa została przedłużona o kilka dobrych minut z powodu przerwy w grze na początku spotkania, jednak wynik nie uległ już zmianie. Pomimo początkowych problemów, to legioniści zeszli do szatni w dużo lepszych humorach.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Kilka minut po przerwie... czwarty gol dla Legii! Josue do Carlitosa, który odnalazł się niespodziewanie na skrzydle. Stamtąd doskonale dośrodkował do Maika Nawrockiego, a ten wygrał pojedynek o górną piłkę i głową pokonał bramkarza z Białegostoku, który w tej sytuacji nawet nie drgnął. Potem w krótkim odstępie czasu mieliśmy ciekawe akcje zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką. Najpierw blisko było rzutu karnego dla Legii, jednak po wideoweryfikacji VAR arbiter cofnął podyktowanie "jedenastki". Następnie Jagiellonia strzeliła gola ze spalonego, a także raz ofiarną interwencją swój klub uratował Tobiasz. W 63. minucie o krok od swojego drugiego trafienia był Nawrocki. Była to niemal kopia sytuacji, w której strzelił gola, jednak tym razem dośrodkował mu nie Carlitos, a Josue, a futbolówka odbita od poprzeczki wrócił na boisko, a nie wpadła do siatki.

Dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem sędziego Jagiellonia powinna strzelić drugiego gola. Po świetnej centrze z rzutu rożnego piłka spadła na głowę Jesusa Imaza, który kompletnie niepilnowany stał kilka metrów przed bramką. Pomocnik fatalnie jednak chybił i zamiast piłki to on sam znalazł się po chwili za linią bramkową. Legioniści z kolei, a w szczególności Josue, nie zwalniali tempa. W 72. minucie ofensywną akcję rozpoczął świetnym przechwytem Nawrocki, który podał do Carlitosa, a ten uruchomił na skrzydle Mladenovicia. Alomerović poradził sobie z mocnym uderzeniem Serba, który zamiast na siłę dobijać swój strzał, wypatrzył dobrze ustawionego Josue. Pomocnikowi nie pozostało już nic innego niż skierować futbolówkę do niemal pustej bramki i skompletować hat-tricka!

W 77. minucie swojego czwartego gola powinien strzelić Josue, lecz tym razem lepszy od niego okazał się bramkarz Jagiellonii. Chwilę później gospodarze odgryźli się piłkarzom ze stolicy. Jesus Imaz posłał doskonałe prostopadłe podanie do wybiegającego na czystą pozycję Mateusza Kowalskiego, który stanął oko w oko z Tobiaszem i nieco szczęśliwie posłał piłkę pomiędzy jego nogami wprost do bramki. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i tym samym po bardzo dobrym występie Legia przywiozła z Białegostoku trzy punkty.

Ekstraklasa
15. kolejka
#JAGLEG
16635
Białystok
29.10.2022
17:30
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
2-5
Legia Warszawa
16' Gual
77' Kowalski
(1-3)
Josue 28'
Mladenović 30'
Josue 40'
Nawrocki 47'
Josue 72'
1 Zlatan Alomerović
72 Mateusz Skrzypczak
4 Israel Puerto 46'
5 Bojan Nastić
14 Tomas Prikryl 66'
36 Jakub Lewicki
26 Martin Pospisil 46'
8 Nene
10 Fedor Cernych 66'
11 Jesus Imaz
28 Marc Gual
50 Sławomir Abramowicz
7 Juan Camara
18 Tomasz Kupisz 66'
22 Oliwier Wojciechowski 46'
27 Bartłomiej Wdowik
32 Miłosz Matysik 46'
74 Andrzej Trubeha
77 Wojciech Łaski
60 Mateusz Kowalski 66'
Kacper Tobiasz 1
Lindsay Rose 29
46' Artur Jędrzejczyk 55
Maik Nawrocki 17
Paweł Wszołek 13
Bartosz Slisz 99
66' Bartosz Kapustka 67
Josue 27
84' Filip Mladenović 25
65' Maciej Rosołek 39
84' Carlitos 19
Cezary Miszta 31
84' Yuri Ribeiro 5
46' Ihor Charatin 14
Jurgen Celhaka 16
66' Patryk Sokołowski 18
84' Robert Pich 11
Makana Baku 28
65' Blaz Kramer 9
Ernest Muci 20
Trener: Maciej Stolarczyk
Asystent trenera: Rafał Grzyb
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Marcin Piechowski
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak
Asystent: Adam Karasewicz
Asystent: Bartosz Kaszyński
Techniczny: Grzegorz Kawałko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
Warszawiak 1234 - 01.11.2022 / 06:49, *.waw.pl

Wrzuce kamyk do ogrodka hurraoptymistow. Szkoda ze tak nie grali z Rakowem, Wisla Plock czy Cracovia. Po co ta podnieta po zwyciestwie nad przeslaba Jaga?!

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.11.2022 / 12:23, *.vectranet.pl

@Warszawiak 1234: A kiedy ty się podniecasz wynikami i/lub grą Legii?? Jak wygrywają Ligę Mistrzów? To strasznie smutne masz życie...

odpowiedz
karwoski29 - 01.11.2022 / 20:27, *.orange.pl

@Warszawiak 1234: Masz rację popieram 80% dzisiejszych hurraoptymisów po kolejnej porażce będzie psy wieszało. A do Ju(L)iusa: niestety taka jest prawda podniecasz się nad zwycięstwem z miernotami, ponieważ poważnych meczów od kilku lat nie jesteśmy wstanie oglądać. Wielkie halo bo po 15 kolejkach w końcu zagrali na przyzwoitym poziomie.

odpowiedz
gazza - 31.10.2022 / 18:53, *.centertel.pl

A JA PRZYPOMNE ZE GRALISMY Z 11 DRUZYNA W TABELI WIEC JAKI TO SUKCES ?
CIESZY WYGRANA ALE TO TYLKO 11 MIEJSCE A I TU STRACILISMY 2 GOLE...
PRZYPOMNE ZE NIE WYGRALISMY PRAKTYCZNIE Z NIKIM GORY TABELI CZYLI MIEJSCA 1 -5 !!

odpowiedz
Wolfik - 01.11.2022 / 00:36, *.mm.pl

@gazza: Sukes, bo nie wygrywaliśmy tam od 8-miu lat. A na wygraną z górą też przyjdzie czas. Trochę optymizmu :).

odpowiedz
Korek - 01.11.2022 / 20:44, *.chello.pl

@Wolfik: słuszne spostrzeżenie. Najwyższa pora, aby wszelcy malkontenci zaczęli umieć się cieszyć z obecnych skromnych, ale konkretnych sukcesów Legii.

odpowiedz
Arek - 31.10.2022 / 18:06, *.t-mobile.pl

Tobiasz i Miasta to ten sam poziom

odpowiedz
AAA - 31.10.2022 / 10:23, *.play-internet.pl

Do Marcin: w Olsztynie,było ciekawie przed meczem....

odpowiedz
Marcin - 30.10.2022 / 22:46, *.tele2.se

Ten sam wynik co w finale PP '89.

odpowiedz
bronek49 - 30.10.2022 / 17:06, *.chello.pl

po tym meczu możemy być zadowoleni w 90% aby tak zawsze grali to będzie super można powiedzieć że w tym meczu nie można nikomu zarzucić słabszej postawy aby tak dalej

odpowiedz
Konrad - 30.10.2022 / 14:51, *.icpnet.pl

W Legii napastnicy nie są od zdobywania bramek :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.10.2022 / 14:14, *.play-internet.pl

Fajnie,że wreszcie zaczęli strzelać tych bramek więcej niż 1-2.Co prawda rywal z B-stoku raczej z dolnej półki,ale nie z takimi ogórami Legia potrafiła męczyć bułę.Jedyne,czego się obawiam,to to,że "dopadnie ich zmęczenie materiału" i na następny w miarę dobry mecz będziemy musieli trochę poczekać.A tak wogóle,to coś musi być nie halo z kontraktami,bo taki Mladenovič zaczyna coś grać w momencie,gdy mu się kończy umowa,a do tej pory to dno i wodorosty.Tak samo zresztą pozostali "piłkarze",jak mają umowę,to reszta w tzw chóiu.

odpowiedz
Sarcastico. - 30.10.2022 / 11:33, *.inetia.pl

Nie przegrzejcie się z tej euforii czasem. To był sparing kuźwa. Nie ma się czym podniecać. Legia ma ,,ustawowy'' obowiązek wygrywać z takimi zespołami, jak klub z Białegostoku. Legia popełniała kardynalne błędy momentami i jest winna utracie drugiej bramki. A mogło być 4-5. Są 3 punkty zdobyte na ligowym słabiaku i kropka. Zobaczymy co dalej. Nie jestem optymistą i Wasze nastroje też studzę. Ja chce pogrom na Lechu i Rakowie. Dopiero wtedy uznam, że te wkłady do koszulek są coś warte. Wysoka wygrana z klubem z Białegostoku to dla mnie NIC.

odpowiedz
Żeby to WYBRZMIAŁO - 30.10.2022 / 11:44, *.inetia.pl

Pogrom na Lechu i Rakowie. Dopiero wtedy uznam, że te wkłady do koszulek są coś warte. Wysoka wygrana z klubem z Białegostoku to dla mnie NIC.

odpowiedz
Abcd - 30.10.2022 / 11:45, *.t-mobile.pl

@Sarcastico. : Nie przegrzej się tym pesymizmem swoim.

odpowiedz
Ciekawski George - 30.10.2022 / 11:48, *.t-mobile.pl

@Sarcastico. : jak juz

odpowiedz
Ciekawski George - 30.10.2022 / 11:50, *.t-mobile.pl

@Sarcastico. : jak już tak dziwacznie liczysz, to powinno być 8:4.

odpowiedz
Sarcastico. - 30.10.2022 / 11:52, *.inetia.pl

@Ciekawski George : Jurek ja pisałem o ,,setkach'' klubu z Białegostoku, w II połowie.

odpowiedz
Eduardo - 30.10.2022 / 19:16, *.toneticgroup.pl

@Sarcastico. : idz sie utop z takim nastawieniem

odpowiedz
Atmosferić - 30.10.2022 / 10:38, *.orange.pl

Szkoda że tak odważnie nie zagrali w poznaniu, krakowie i częstochowie.

odpowiedz
Bartosz83 - 30.10.2022 / 09:58, *.t-mobile.pl

Bardzo fajny mecz. Jagiellonia na początku grała dobrze, ale te dwie bramki strzelone przez Legię ich rozbiły mentalnie. Zespół z Białegostoku ma dobrą ofensywę, też powinni jeszcze ze dwie strzelić. W sumie ten mecz troszkę przypominał spotkanie w Dortmundzie i głośne 8:4 , myślę , że spokojnie wczoraj taki wynik mógł paść.

odpowiedz
t - 30.10.2022 / 09:09, *.centertel.pl

Powinno być 1:6 no ale Jose strzelił prosto w bramkarza....
A potem głupia bramkarza i zrobiło się 2:5.
Szkoda bo można było ich totalnie zdemolować.
Mimo wszystko mecz pod kontrolą z bardzo dobrą grą Legii.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 30.10.2022 / 08:59, *.chello.pl

Stłamszona baba-jaga brawo Legia!

odpowiedz
AAA - 30.10.2022 / 08:23, *.chello.pl

Do Po(L)ubiony:Czas przesunięty s Ty dalej Spisz?

odpowiedz
Asterix_Paranoix - 30.10.2022 / 11:05, *.autocom.pl

@AAA: A ty w łóżku za bardzo żeś się w nocy kołdrą Prikril a potem jak zobaczyłeś, która godzina to żeś się Pospisil, żeby nasmrodzić na forum? Taktak czy Nene?

odpowiedz
Kiel - 30.10.2022 / 07:56, *.melita.com

Nareszcie. Miejmy nadzieję, że w końcu gra w ofensywie na dobre zatrybi.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.10.2022 / 07:31, *.autocom.pl

Bardzo ładnie się rozbujali. Świetny Josue, bardzo dobrzy Carlitos, Mladen, Spisz, Rosołek, rewelacyjny Nawrocki. Jeśli ponad połowa drużyny gra tak dobrze, to wynik musi być dobry. Niech dalej tak rośnie... Tylko Legia!

odpowiedz
skrzat - 30.10.2022 / 06:39, *.centertel.pl

Taka LEGIE chce się oglądać.Sporo jeszcze błędów ale i tak ładnie.BRAWO...

odpowiedz
olew - 30.10.2022 / 04:34, *.vectranet.pl

Wreszcie w domu. Znowu fajny meczyk. To się ogląda ! Warto się tłuc do Białej . Wiosną będziemy dominatorem, jak przystało na Legię. Na razie jesteśmy najlepsi. Tobiasz jest genialny. Pewnie ostatni sezon... Ale cieszmy się chwilą. Legia to Potęga !

odpowiedz
Biała siła - 30.10.2022 / 07:04, *.vectranet.pl

@olew: Pozwolę troszkę nie zgodzić się z kolegą co do genialności Tobiasza. Moim zdaniem dopiero zaczyna przypominać bramkarza,jesze daleka droga ,a sezon znając życie Legijne pewnie ostatni ,

odpowiedz
Afro - 30.10.2022 / 07:33, *.chello.pl

@olew: oby Malarz go nie uczył więcej. Widać jego rękę. Chłopak wychodził odważnie a teraz przyspawany.

odpowiedz
Mdread - 30.10.2022 / 13:29, *.virginm.net

@olew: stracona bramka w w krotki rog pomiedzy nogami to jednak duzy blad

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.10.2022 / 15:12, *.play-internet.pl

@olew: To tam niezły melanż był po drodze,że do Białej trafiłeś.A Legia grała w Białym.....-)))

odpowiedz
olew - 30.10.2022 / 21:08, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : drogi Bracie mój, wczoraj graliśmy z Białą Białystok, temu chyba nie zaprzeczysz, jak piszę jadę do Białęj, albo wracam z Białej, albo olewam Białą, to opisuję relację kibolską, zaś do Białegostoku to w zasadzie po co jeździć Warszawiakowi ? no powiedz po co ?
a melanż był w Wyszkowie...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.10.2022 / 22:16, *.play-internet.pl

@olew: ta,a Laguna złamał ruskim poprzeczkę....

odpowiedz
Darek - 30.10.2022 / 00:52, *.chello.pl

5 strzelonych goli dawno nie było.Były też błędy w obronie i jagiellonia mogła strzelić więcej goli.Gratulacje za zwyciestwo.

odpowiedz
Grzesiek - 30.10.2022 / 00:33, *.t-mobile.pl

Kiedyś Legia miała bramkarzy.. obecny poziom to poziom okręgówki

odpowiedz
Arek - 30.10.2022 / 00:31, *.tpnet.pl

No. W końcu fajny meczyk. Szkoda trochę tych straconych bramek, ale trudno. Może w następnych meczach się poprawią. W końcu dobrze zagrał Carlitos. Nawet nie myślałem, że on tak zespołowo grać potrafi.

odpowiedz
Simon - 30.10.2022 / 00:30, *.orange.pl

Nie chcę wyjść na malkontenta bo wynik jest super. Ale żeby plusy nie przesłoniły nam minusów: zmiennicy nie dali dobrych zmian.

odpowiedz
Sig - 30.10.2022 / 00:26, *.aster.pl

ale skasowali Białystok.
gratulacje.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.10.2022 / 23:42, *.netfala.pl

Super wynik, tylko się nim nie zauroczmy jaga przesłaba dziś... zreszta Stolarczyk żaden trener. Nie mamy bramkarza... niestety... Tobiasz słabo dziś, ogólnie miał super poczatek , a teraz coraz gorzej , zero gry na przedpolu i ten gol między nóżkami... Napastnicy nie istnieli.. No ale i tak graty, w sumie graliśmy w 9 hamulcowego Slisza i Rosołka nie liczę... Josue i Nawrocki klasa, widac że Mladenovic pracuje na swoj ostatni transfer , zeby rodzinie zapewnić przyszlośc to i liczyby kręci i chęc gry jest. Pich, Sokołowski to jakaś pomyłka, powinien grac Charatin i Muci .

odpowiedz
Nieznany - 30.10.2022 / 00:30, *.virginm.net

@Trener Bramkarzy: widać, że kibic z Flashscora wypełzł! Nawet nie zwrócił uwagi, że Kharatin jednak grał. Rosołek jak dzik wywalczył asystę drugiego stopnia, a Slisz w ch...j odbiorów, ale co tam o tym nie napisali na stronie. Nie było to skrytykuje dla zasady tych co zawsze!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.10.2022 / 08:22, *.netfala.pl

@Nieznany: Grał grał Kharatin i to bardzo dobrze, dlatego powinien grał od początku, a Slisz miał więcej strat niż odbiorów - byle w zimie go sprzedali... Tak Rosołek walczył jak dzik tylko nic z tego nie wynikało... Moge mieć swoje zdanie i mam, super , ze wygrali... A że niektórzy grają bo muszą, zeby ich sprzedac to inna sprawa....

odpowiedz
Singspiel - 30.10.2022 / 08:41, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy: akcja Rosolka przy bodaj drugim golu super. Niektorzy krytykowani są za nazwisko

odpowiedz
RobL - 29.10.2022 / 23:25, *.chello.pl

Jak zwykle szczury pochowane.Brawo za mecz tylko jedno ale :gdzie napastnicy?Wielki żal za oddanie Włodarczyka!

odpowiedz
KamiLek - 29.10.2022 / 23:16, *.play-internet.pl

DUMA I SŁAWA

odpowiedz
Maverick - 29.10.2022 / 22:36, *.vectranet.pl

No!!!!!! I taka LEGIĘ chce oglądać!!!!!
Dziś,może oprócz pierwszych 15 min.Legia zagrała kapitalne spotkanie.
Mimo utraty 2 bramek zwłaszcza ostatniej gdzie kompletnie juz odpuscili stojąc i przyglądając się jak strzela jakiś małolat,to gra w dzisiejszym dniu mogła naprawdę zaimponować.Ze strony Legii spodziewałem się porażki, zwłaszcza ze grają w kratkę. Ale dziś zaskoczenie in plus.Może kilka błędów w obronie było, ale wyprowadzenie piłki do przodu,na skrzydła bądź w środku pola były może nie bezbłędne ale na pewno interesującej treści. Sam fakt ze Wszołek miał dziś zdaje się dwie asysty.Carlitos tak samo.Ślisz bardzo ładnie przerywał akcje rywala,Rosołek,po jego strzale piłka zatrzymała się zdaje się na poprzeczce.Noi oczywiście man of the match:JOSUE.Nie można też zapomnieć o Mladenoviciu oraz Nawrockim.Śmiem twierdzić że obrońcy legii zagrali bardzo dobry mecz przeciwko najlepszemu atakowi ligi.Gual 8 bramek,Imaz 7 bramek.
Aby pokonać Tobiasza trzeba mieć naprawdę nieprzeciętne umiejętności.I takowe na pewno ma Gual oraz Imaz.Ci dwaj na pewno stanowili by wzmocnienie w każdym polskim zespole.Nie ujmując nic Carlitosowi oraz JOSUE, którzy grają mniej więcej na tej samej pozycji.
Oby więcej takich meczów legii w dzisiejszym wykonaniu.Teraz słabsza Lechia a potem wyjazd do Wrocławia,który też wielkiej piłki nie gra.
No a zimą nie osłabiać się tylko wzmacniać, i to najlepiej najlepszymi zawodnikami z ligi polskiej

odpowiedz
marcelinho - 29.10.2022 / 22:15, *.centertel.pl

Tak grającej Legii nie widziałem od kilku lat. No może z jakimiś wyjątkami . Świetny mecz i oby tak dalej .

odpowiedz
r - 29.10.2022 / 22:00, *.vectranet.pl

Legia ostatni raz strzeliła 5 goli w meczu wyjazdowym 11 grudnia 2016r. (5:1 z Piastem).

Jagiellonia poprzedni raz straciła 5 goli u siebie 8 maja 1993r. (0:5 z Lechem, w sumie 3. raz w historii gry w Ekstraklasie).

odpowiedz
Legiak83 - 29.10.2022 / 22:10, *.centertel.pl

@r :
Za Vuko Legia strzeliła Wiśle 7 i to było później

odpowiedz
Roger_1916 - 29.10.2022 / 23:06, *.aster.pl

@Legiak83: Ale z Wisłą był mecz u siebie, a tu Kolega wspomina o meczach wyjazdowych :)

odpowiedz
Dd - 29.10.2022 / 23:07, *.plus.pl

@Legiak83: przecież on napisał kiedy strzeliła 5 goli to po co piszesz o 7? Co ma piernik do wiatraka?

odpowiedz
Mioduski out - 29.10.2022 / 21:59, *.t-mobile.pl

Lecimy....

Bo.. Jagi nikt nie lubi, Bo Jaga...nie ma zgód

odpowiedz
Legia To My. - 29.10.2022 / 21:58, *.t-mobile.pl

Mecz piękny. Oby częściej tak...

odpowiedz
Rado - 29.10.2022 / 21:41, *.play-internet.pl

Dlaczego tak mało komentarzy po wygranej. Umiecie pisać tylko po porażkach?
Forum jejterów?

odpowiedz
Urs72 - 29.10.2022 / 21:46, *.chello.pl

@Rado: wyluzuj gościu ,spiołes pośladki bo wygrali 5 do 2 , ogladałes mecz ze tak się podjarałes tym wynikiem ?

odpowiedz
mojo jojo - 29.10.2022 / 21:36, *.t-mobile.pl

Brawo Legia! jazda z ku*****!

odpowiedz
Echhhh - 29.10.2022 / 21:25, *.175.5

Super, Legia na piątkę a dwójeczka na siódemkę.

odpowiedz
Single malt - 29.10.2022 / 21:56, *.wawtel.pl

No i gęba się śmieje! Nie ma co mendzic, ze Jaga słaba. Nie z takimi słabiakami traciliśmy punkty. Była moc pomimo bramki dla Jagi i pomimo paru błędów w obronie. Dwie uwagi: Carlitos nie musi strzelać, dobre asysty są tyle samo warte. Krok po kroczku Rosołek daje drużynie coraz więcej.

odpowiedz
R1958 - 29.10.2022 / 21:22, *.t-mobile.pl

Ostatnio to hiba z Vadizem tak ich upodlilismy, oby tak dalej

odpowiedz
obiektywny - 29.10.2022 / 21:15, *.inetia.pl

L … przecież napisałem , że dobry mecz Legii???? jak dla Ciebie zwycięstwo ( nawet 3 bramkami ) z ogórkami z Podlasia ( z całym szacunkiem , całkiem fajne miasto do życia ten Białystok ) to sukces światowy to ok , ja bym chętnie jednak pojechał z Legią znów do Madrytu ( a najlepiej na Liverpool ) po awansie do grupy LM…

odpowiedz
Wolfik - 29.10.2022 / 21:14, *.mm.pl

Co prawda obrońcy Jagi urządzili sobie dzisiaj "dzień prezentów", ale trzeba je umieć wykorzystać. Brawo!

odpowiedz
Daszka - 30.10.2022 / 01:41, *.chello.pl

@Wolfik: jeżeli uważasz, że trzeciego gola Legioniści zdobyli również na skutek "prezentu gospodarzy", to ja się skromnie pytam, po kiego grzyba komentujesz niemalże wszystko?! Rozmieniasz na drobne, to co dotychczas osiągnąłeś na tym forum. Warto się zaklikać na własne życzenie...?

odpowiedz
lechu47 - 29.10.2022 / 20:59, *.smsnet.pl

Legia dzisiaj w ofensywie na piątkę, ale w defensywie pała. Jagiellonia miała mnóstwo 100% okazji, ale je marnowała na potęgę. Nie mniej brawo Panowie za świetny wynik.

odpowiedz
Thorn - 29.10.2022 / 20:49, *.plus.pl

Brawo Legia,brawo Kosta dziś udowodnili chłopaki ze ostatnie lepsze mecze w ofensywie nie były dzielem przypadku.Zawsze mnie zastanawia czemu po wygranych Legii jest tak mało komentarzy chwalących i analizujących grę a po porażkach już na tą chwilę nie było by 18 lecz przynajmniej 58 zrzędzących opini i analiz..

odpowiedz
mietowy - 29.10.2022 / 20:42, *.waw.pl

fajne zawody fajny wynik szkoda ze skutecznosc troszke zawiodla zobaczymy co bedzie dalej

odpowiedz
LWST - 29.10.2022 / 20:32, *.plus.pl

Ostatnia 4 jeśli chodzi o kolejność do oceny Legionistów tylko poniżej pewnego poziomu ,od dawna nie wiem komu jaką ocenę dać xD (poza tą 4 ) ;)

odpowiedz
jarekk - 29.10.2022 / 20:27, *.metrointernet.pl

Wreszcie. I gra i wynik jakich kibice sa spragnieni. Nawrocki rywalizuje z Josue o miano profesora futbolu.

odpowiedz
fan1956 - 29.10.2022 / 20:16, *.tpnet.pl

Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 20:10, *.autocom.pl

I tak wygladaja mecze faworytow w slabych ligach z takimi Jagielloniami. Tylko u nas to rzadkosc bo na reszte meczow takie druzyny wychodza sie napier... a Jaga wyszla grac odwaznie. Szkdoa, ze inne druzyny tak nie podchodza do Legii. OK, przegrali wysoko, ale wypromuja sobie kogos, kilka meczow efektownie wygraja a utrzymac i tak sie utrzymaja. Wiecej takich druzyn jak Jaga Stolarczyka a mniej Koron Ojrzynskiego.

odpowiedz
Farme(L) - 29.10.2022 / 20:21, *.virginm.net

@L: zgadzam się w pełni. Po golu mogli się zamurować, ale próbowali grać. Od razu lepiej się ogląda takie mecze… otwarte, a nie uprawiające murarkę i drwaling…

odpowiedz
andre as - 29.10.2022 / 20:56, *.net.pl

@L: odważnie ale i faulowała 7 kartek o czymś swiadczy

odpowiedz
Wolfik - 29.10.2022 / 21:17, *.mm.pl

@L: Zgadzam się w zupełności. Są w tej naszej lidze drużyny, których oglądać się nie da np. Gliwice Fornalika. Na szczęście tam też poszli po rozum go głowy i smutasa odpalili.

odpowiedz
Marce(L) - 29.10.2022 / 21:40, *.t-mobile.pl

@L: Szacunek dla Jagi, że nie postawili przed swoją bramką "autobusu".Chwała naszym,że walczyli do końca.

odpowiedz
Michał - 29.10.2022 / 20:02, *.plus.pl

No i super. W końcu super wynik i naprawdę dobra gra chłopaki. Jazda na pełnej k z następną drużyną. To My jesteśmy LEGIA WARSZAWA morwa kać!!! Dzięki za zwycięstwo i super mecz. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
obiektywny - 29.10.2022 / 19:58, *.inetia.pl

Dobry mecz z beznadziejną Jagą. Spokojnie , zobaczymy co dalej. Widać rękę Trenera , skład podobny , gra coraz lepsza.

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 20:12, *.autocom.pl

@obiektywny: bedac kibicem Legii to sie chyba nie mozna cieszyc. Wygrywasz to ciagle jest "spokojnie, to rywal slaby", bla bla bla. Usmiechnij sie. Jaga slaba w obronie ale strzelic 5 obojetnie komu to sztuka, a stworzyli sobie sytuacji na jakies 7.

odpowiedz
axlrose - 29.10.2022 / 20:33, *.tpnet.pl

@L: No właśnie. Gdy jakiś lech czy raków wygrywa z jagą to spece mówią: siła ofensywy, isak, trener, taktyka. Kiedy wreszcie po wielu latach posuchy na tym terenie wygrywamy i to efektownie, nie fuksem, te czopy szpeniory mówią: słaba jaga.
To nie kibice, to wilki. Ciągle wkładają szpilki.

odpowiedz
Kurak (L) - 29.10.2022 / 19:54, *.centertel.pl

Otóż to!! Wygrali bezdyskusyjnie, i nie na fuksie!!! 5 Bramek po ładnych akcjach . O tych dwóch bramkach lamusów nikt nie będzie pamiętał. Niech się cieszą że.nie wpadło 7... Dziękuje dobranoc...

odpowiedz
Atmosferić - 29.10.2022 / 19:52, *.orange.pl

Szokujący mecz. Nie spodziewałem się takiego wyniku. Mecz wesoły otwarty tak naprawde wynik powinien być w okolicach 4-8 czy 5-10.

odpowiedz
Farme(L) - 29.10.2022 / 19:52, *.virginm.net

Brawo, Brawo, Brawo, Brawo, Brawo… takiej mocy w ofensywie w lidze to chyba nie było od czasów pierwszego Vuko w meczu z Kurnikiem…
Mankamenty są, ale dziś plusy mogą przesłaniać minusy… Oby tak dalej :) Legia!!! Legia!!! Legia!!!

odpowiedz
Arecki - 29.10.2022 / 19:45, *.vectranet.pl

Taką L chcę oglądać .MP2023!

odpowiedz
Wyrwikufel - 29.10.2022 / 19:44, *.play-internet.pl

Najlepszy mecz Legii w sezonie. Taką Legię chcemy oglądać. Brawo!

odpowiedz
dejne3 - 29.10.2022 / 19:44, *.chello.pl

Pan Stolarczyk się napompował i co z tego wyszło Legia 5

odpowiedz
Waldi - 29.10.2022 / 19:40, *.inetia.pl

No w końcu, czekało się na zwycięstwo nad Babą Jaga na wyjeździe 6 długich lat. Brawo Legia!!!!

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 19:40, *.aster.pl

Najlepszy mecz Legii jak do tej pory

odpowiedz