Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz w Białymstoku przyznaliście Josue. Występ strzelca trzech bramek oceniliście na 5,8 w skali 1-6. Bardzo dobre oceny uzyskali także Filip Mladenović i Maik Nawrocki - po 5. W sumie oceniały 973 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,0.Josue 5,8
Mladenović 5
Nawrocki 5
Rosołek 4,4
Carlitos 4,3
Wszołek 4,3
Slisz 4,3
Kapustka 4,0
Rose 4,0
Jędrzejczyk 3,9
Tobiasz 3,8
Charatin 3,5
Kramer 3,2
Sokołowski 3,2
Yuri Ribeiro 3,2
Pich 3,0

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
(L) uz - 31.10.2022 / 21:20, *.inetia.pl

Fakt że wreszcie doceniony został Slisz to głównie jego zasługa w tym meczu. Moim zdaniem jest to dalej piłkarz -zagadka , który za robotę którą robi nie zawsze jest doceniany, ale wielokrotnie głupimi "babolami" ( np. podania do przeciwnika ) sam daje pretekst do wystawiania mu zaniżonych ocen. No i strzały na treningach powinien ćwiczyć w większym stopniu, strzały....Przecież te loby w dość klarownych sytuacjach zapadają w pamięć.

odpowiedz
LWST - 31.10.2022 / 20:56, *.plus.pl

Nie pamiętam ostatnimi czasy ,żeby ktoś dostał tak wysoką notę jak Josue ,ale należała mu się za ten mecz ;) Ostatnia 4 to chyba dostała w miarę wysokie noty ,bo każdy był pod wrażeniem tak efektownej wygranej ,bo normalnie to góra 2 by dostali .Wreszcie w miarę doceniony Slisz ,który wykonuje "czarną robotę " czego na pierwszy rzut oka nie widać ..

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.