REKLAMA

Wyniki 14. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została 14. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa została rozgromiona w LTC przez drugą drużynę ŁKS-u Łódź, która strzeliła aż siedem bramek w zaledwie 45. minut meczu. Taki wynik oznacza spadek legionistów na 7. miejsce w tabeli. W meczu na szczycie pomiędzy liderem z Legionowa, a wiceliderem z Nowego Dworu Mazowieckiego padł remis 2-2. Następne spotkania zaplanowano na 5 i 6 listopada.14.kolejka:

Broń Radom 0-1 (0-0) Jagiellonia II Białystok
Błonianka Błonie 0-1 (0-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda 4-1 (4-0) Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 1-2 (1-1) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 (0-1) Legionovia Legionowo
Mławianka Mława 0-0 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 0-7 (0-7) ŁKS II Łódź
Warta Sieradz 0-0 Concordia Elbląg
Pilica Białobrzegi 4-2 (3-0) Olimpia Zambrów

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
(L) uz - 31.10.2022 / 21:08, *.inetia.pl

No to mi mi rezerwy zaimponowały. A jednak spięli się w drugiej połowie. Ambitni - a przecież gdyby nie sprężyli się to mogło być 0-14 :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.