fot. Michał Wyszyński / SKLW
REKLAMA

Ostatni mecz przy Łazienkowskiej. Musisz tam być!

Redakcja

W piątek, 4 listopada o godzinie 20:30 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Lechię Gdańsk. Będzie to ostatnie spotkanie stołecznego zespołu na własnym stadionie w 2022 roku. Trwa sprzedaż biletów na ten mecz, do tej pory zajętych jest ponad 13,5 tysiąca miejsc. Spotkanie zaliczono do kategorii cenowej A, a standardowy bilet na Żyletę kosztuje 45 zł.

KUP BILET NA MECZ LEGIA - LECHIA



W bieżącym sezonie frekwencja na meczach przy Łazienkowskiej 3 jest bardzo dobra. W ramach podziękowania klub podjął decyzję o obniżeniu cen biletów na dwa pierwsze domowe spotkania w 2023 roku, w zależności od tego, ilu kibiców pojawi się na trybunach podczas rywalizacji z Lechią Gdańsk i Koroną Kielce. Będzie to ostatnia tego typu promocja w tym sezonie.

Jeśli na meczu z Lechią frekwencja przekroczy wymienione wartości, wówczas na kolejne spotkanie domowe - czyli na mecz z Koroną, ceny zostaną obniżone według poniższego zestawienia:
- 15 tys. osób w trakcie meczu to 15% taniej przez 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów;
- 17 tys. osób w trakcie meczu to 20% taniej przez 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów;
- 20 tys. osób w trakcie meczu to 25 % taniej przez 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów;
- 22 tys. osób w trakcie meczu to 30 % taniej przez 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów;
- 25 tys. osób w trakcie meczu to 35 % taniej przez 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów.

Bilety w obniżonej cenie będzie można kupić przez 48 godzin! Sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce rozpocznie się w styczniu, gdyż termin tego spotkania może jeszcze ulec zmianie. Podobna promocja będzie obowiązywała na mecz z Cracovią. Jeżeli frekwencja podczas rywalizacji z Koroną przekroczy jedną z wyżej wymienionych wartości, wówczas będziecie mogli nabyć bilet na kolejny mecz w promocyjnej cenie.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00, natomiast w dniu meczu od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

KUP BILET NA MECZ LEGIA - LECHIA

Cennik biletów
Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
RekLama i jej pomysL, dLa Legii Warszawy! - 03.11.2022 / 20:57, *.120.10

Czytajâc comments moŻna zrozumieć wszystkich kibiców Legii, co mieszkajâ po za StoLicá, to dobry momênt dla klubu dla nas wszystkich, aby zrobić specjalnâ akcje i pomòc finansowo tym co wydajâ krocie aby przybyć z Rodzinâ chodź na jeden mecz w sezonie bo ciéżko przédâ i niestać ich na to aLe Kochajâ Legie Kochajâ Warszawe,powyrzej 80km zamieszkani do tyś mil na całym świecie mieszkajâ Ludzie,Rodziny na zawsze z Legiâ w sercu, wiêc SzanOwny Dariuszu Mioduski może tak zapełnimy stadion, poprzez wiécej akcji, n.p. Mieszkasz zagranicâ masz bilet za 1 zLoty plus koszuLki z autografami naszych, mieszkasz po za StoLicâ masz zwrot za wache, itd co koLwiek jednorazowo można?

odpowiedz
MożLiwe - 03.11.2022 / 02:22, *.151.214

25 tys. osób w trakcie meczu to 35 % taniej przez 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów.

odpowiedz
Ty - 02.11.2022 / 21:14, *.232.38

I wrzucić do puszki...!!!

odpowiedz
Bartosz83 - 02.11.2022 / 19:44, *.t-mobile.pl

Rozumiem tych dla których jest za drogo. Jednak zapewne będzie sporo kibiców . Gdyby mnie nie było stać to bym nie szedł na mecz, ale cieszył się , że innych stać i zapełniają stadion. Klub potrzebuje zarobić na dniu meczowym . Dlatego im droższe bilety tym większy zysk dla klubu , oczywiście przy założeniu , że kibice tak drogie wejściówki zakupią.

odpowiedz
antysowiet - 02.11.2022 / 20:59, *.vectranet.pl

@Bartosz83: Oraz przy założeniu, że zyski nie zostaną wytransferowane do prywatnych kieszeni nieudaczników z klubu.

odpowiedz
Ginka - 02.11.2022 / 21:39, *.chello.pl

@Bartosz83: bez zbędnych dywagacji; wpływy z tzw. dnia meczowego zasilają głównie miodowe konto. Oczywiście ochłap dla Klubu i jedziemy dalej z korpo dojarką...

odpowiedz
Arek - 02.11.2022 / 18:45, *.tpnet.pl

Pewnie jutro ruszy. Zawsze tak jest.

odpowiedz
Pino(L) - 02.11.2022 / 17:13, *.play-internet.pl

Dlatego kupujcie karnety. Lepiej wydać na początku sezonu więcej i potem mieć spokój.

odpowiedz
Filipek - 02.11.2022 / 16:30, *.play-internet.pl

Ja nic nie Muszę

odpowiedz
Ty - 02.11.2022 / 21:16, *.232.38

@Filipek:
...dlatego mam czystą duszę

odpowiedz
Endo Tanaka - 02.11.2022 / 15:29, *.t-mobile.pl

Kto jak woli ale nie kupię biletu za taką cenę. Wstyd że strony klubu damy wam rabat ale musicie zasłużyc i sprostać naszym wymaganiom. Cóż za żałosny marketing.

odpowiedz
Zdzicho - 02.11.2022 / 18:38, *.tpnet.pl

@Endo Tanaka : bedziesz chodził jak będa za 5zl czy jak będą dopłacać do przyjscia?

odpowiedz
Endo Tanaka - 03.11.2022 / 10:35, *.t-mobile.pl

@Zdzicho: Ty sam widzisz co ty piszesz?! Nawet gdyby było za darmo to nie pójdę. Jakbyś był trochę obcykany jak jest w Europie z biletami to byś kumał ze taka zagrywka ze strony klubu to brak poszanowania dla kibica!!

odpowiedz
Zduneq - 03.11.2022 / 11:53, *.t-mobile.pl

@Endo Tanaka : ale w biedronce pewnie jak piwerko przy zakupie np.8 cena za sztukę jest obniżona o 20% to bierzesz i nie narzekasz, nie?
Bardzo dobra akcja marketingowa.Dla mnie taka zniżka to dużo bo mam do Warszawy blisko 50km i albo muszę kupić bilet na pociąg i potem tramwaj/autobus i tak w obie strony albo dojechać autem, a wiadomo ile kosztuje paliwo. Końcowo bilet wychodzi mnie drożej niż przy cenie "nominalnej" ale jednak sporą część część kosztów dojazdu i powrotu kompensuje mi ów rabat.

odpowiedz
L - 03.11.2022 / 12:49, *.play-internet.pl

@Endo Tanaka: to co tu robisz? Won stad. Jak widac reszta kibicow czuje sie szanowana bo przychodzi w liczbie 20k na mecz co jest najlepsza sr frekwencja od lat.

odpowiedz
Endo Tanaka - 03.11.2022 / 13:25, *.t-mobile.pl

@Zduneq: Nie każdy pije piwo tak jak ty i leci do Biedronki bo jest promocja. Widać po twoim wpisie ze jesteś Rabat :) :)!!! Za darmo to i ocet słodki.

odpowiedz
Endo Tanaka - 03.11.2022 / 13:29, *.t-mobile.pl

@L: Nie ty mnie leszczu zapraszałeś na tą stronę i nie ty mnie będziesz wypraszał. Je...iecie po 2 piwka z kolegą wyżej po szalu z biedronki po rabacie to będziecie głośniej śpiewać!!

odpowiedz
Darek - 02.11.2022 / 15:24, *.chello.pl

Policzylem i 4 osoby, dwie dorosłe i dwójka dzieci na 201 to 260 zł.Plus paliwo do Warszawy liczac skromnie 100 zł.Do tego jakaś woda do picia na stadionie razy 4.Jeszcze coś do jedzenia i 400 zł mało.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 02.11.2022 / 15:27, *.174.42

@Darek : na k6 jest taniej ....

odpowiedz
Żmija - 02.11.2022 / 15:32, *.vectranet.pl

@majusL@legionista.com: no to leć tam szybciutko, bo jeszcze dla ciebie miejsc zabraknie!

odpowiedz
L - 02.11.2022 / 16:05, *.176.170

@Żmija : to ty lec jak ci na Legie drogo.

odpowiedz
Żmija - 02.11.2022 / 18:26, *.vectranet.pl

@L: jak ja na Legii debiutowałem to ty za księdzem „Zorro” wołałeś, więc nie pouczaj mnie z łaski swojej. A poza tym to gdzie napisałem, że JA nie idę!? Ja po prostu rozumiem człowieka, który na mecz musi wydać 500 zł. Wyobraź sobie, że nie każdemu pieniążki dają rodzice…

odpowiedz
jezus - 02.11.2022 / 21:47, *.vectranet.pl

@Żmija : pieniazki to maja 5letnie dzieci, my dorosli mamy PIENIADZE

odpowiedz
Zduneq - 03.11.2022 / 11:55, *.t-mobile.pl

@jezus: to weź i daj facetowi te 400zł , żeby mógł przyjechać na 1 mecz.Na 90 minut.Przecież Ty masz PIENIĄDZE.

odpowiedz
L - 03.11.2022 / 12:44, *.play-internet.pl

@Żmija : przeciez ty nawet nie wiesz kiedy ja zadebiutowalem to po co probujesz sie dowartosciowac? Chodze na kazdy mecz od 20 lat wiec dzieciaku nie trafiles. Fajnie, ze potrafisz zrozumiec, ale nikt nie kaze mu isc z cala rodzina jak go nie stac. Mogl kupic karnet na raty to by mial bilet za, uwaga, 15 zl. Wystarczy myslec a nie ciagle plakac. A pieniadze sie zarabia po to zeby wydawac, jak ktos zarabia i chce miec wszysyko po 10 zl to zostaje w domu. Jak dorosniesz to zrozumiesz.

odpowiedz
L - 03.11.2022 / 12:47, *.play-internet.pl

@Żmija : a poza tym gdzie ja cie pouczam? Napisalem dokladnie to co ty do goscia wyzej, ktory akurat malolatem nie jest, wiec potrenuj czytanie i przestan sie wywyzszac bo trafiles na kogos kto mecze liczy w setkach.

odpowiedz
Ehhh - 03.11.2022 / 19:52, *.tpnet.pl

@L: Kupić karnet można ale jak ludzie mają po 100 lub 200 kilometrów do Warszawy to nie będą na każdym meczu. Ciężko pogodzić pracę i mecz w momencie gdy wyjazd na mecz,sam mecz i powrót to czasami 8-10 godzin w zależności od tego kto gdzie mieszka. Czasami wyjazd do Warszawy to całodniowa wyprawa. Fajnie jak się jest z Warszawy i można wsiąść w 152 i podjechać w 35 minut pod stadion. A frekwencje i tak robią ludzie z poza Warszawy także szacunek dla nich.

odpowiedz
Wyrwikufel - 02.11.2022 / 12:37, *.netfala.pl

Za drogie te bilety!

odpowiedz
Wąż - 02.11.2022 / 12:41, *.chello.pl

@Wyrwikufel: Zdecydowanie

odpowiedz
Zduneq - 03.11.2022 / 11:56, *.t-mobile.pl

@Wyrwikufel: słyszałeś o inflacji?Takie dzikie zwierzę, grasuje po Polsce już od ponad roku.

odpowiedz
K - 02.11.2022 / 09:52, *.chello.pl

Wszyscy na meczyk!!!

odpowiedz
Pan - 02.11.2022 / 11:38, *.centertel.pl

@K: Hura !

odpowiedz