fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-1 Lechia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godz. 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - LECHIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Sobal 74 - 04.11.2022 / 22:44, *.t-mobile.pl

Dx masz jakieś kompleksy pajacu dzięki chłopaki za walke

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2022 / 22:30, *.mm.pl

Brawa za walkę do końca. I za zaprzeczenie teorii spiskowych.

odpowiedz
Dzień świra o poranku kojota - 04.11.2022 / 22:27, *.inetia.pl

Boli kakao?

odpowiedz
Asterix_Paranoix - 04.11.2022 / 22:15, *.174.113

Wszołek coś dzisiaj mocno niepoukładany.

odpowiedz
Pusia - 04.11.2022 / 22:14, *.vectranet.pl

Kuciak zawsze z Legią

odpowiedz
e(L)o - 04.11.2022 / 22:08, *.ksiezyc.pl

Dramatu ciąg dalszy...

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2022 / 22:05, *.mm.pl

Dopiero Kuciakiem coś strzeliliśmy :)

odpowiedz
Zły - 04.11.2022 / 22:03, *.chello.pl

Srodek tabeli to wszystko dla tych pip,więc zobaczycie ze na półmetku bedzie 6 pozycja co i tak jest dobrym osiągnięciem,pozdrawiam wytrwałych,przed nami długie chude lata,dobranoc

odpowiedz
robal - 04.11.2022 / 22:00, *.centertel.pl

Dziwny mecz dziwny wynik.Tylko szkoda kibiców

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2022 / 22:03, *.mm.pl

@robal: Nawet nie bijemy głową w mur. Przelatujemy obok....

odpowiedz
koczi - 04.11.2022 / 21:57, *.cyfrowypolsat.pl

Jak Legia ma wygrac jak gra w 8 bo Slisz, Rosołek i Wszołek graja na poziomie B klasy

odpowiedz
Hermann - 04.11.2022 / 22:01, *.151.86

@koczi: Rosołek najlepszy na placu ale to trzeba wyjąć oczy z dupy.

odpowiedz
Ja - 04.11.2022 / 23:00, *.t-mobile.pl

@Hermann:
Nie rozsmieszaj człowieku

odpowiedz
Janóz - 04.11.2022 / 21:57, *.inetia.pl

Grajo swoje .

odpowiedz
Pjoter - 04.11.2022 / 21:56, *.play-internet.pl

Ustawka jak z Wisłą Płock....dziś w plecy,a we wtorek wygrywamy.

odpowiedz
Wycior - 04.11.2022 / 23:48, *.vectranet.pl

@Pjoter: i co pajacu? Zmień pieluchę i idź spać!!!

odpowiedz
Durum - 04.11.2022 / 21:55, *.151.182

Ignacak siedzi ciągle w telefonie zamiast dopingować i mamy efekty

odpowiedz
Grzegorz - 04.11.2022 / 21:54, *.chello.pl

Obciąć pensje to się nauczą grać

odpowiedz
Wolfik - 04.11.2022 / 21:53, *.mm.pl

Nie mogą, czy nie umieją trafić w światło bramki...

odpowiedz
wtf - 04.11.2022 / 21:56, *.chello.pl

@Wolfik: Nie mogą,w tym roku celujemy w Puchar Polski.

odpowiedz
wtf - 04.11.2022 / 22:06, *.chello.pl

O qrwa wpadło!Trzeba będzie oddać.

odpowiedz
Michał - 04.11.2022 / 21:51, *.plus.pl

Jeden mecz gramy super z dwa dobrze a z 5 to tragedia. I tak w kółko Macieju. Morwa kać... przegramy

odpowiedz
Grzegorz - 04.11.2022 / 21:50, *.chello.pl

Lipa

odpowiedz
koczi - 04.11.2022 / 21:50, *.cyfrowypolsat.pl

wynik meczu jest sprawiedliwy niestety

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.11.2022 / 21:48, *.netfala.pl

Hahahahahah wincyj Slisza i Rosołka ... dwie lebiegi...

odpowiedz
Luka - 04.11.2022 / 21:27, *.centertel.pl

Ustawiony jest remis pod mecz pucharu Polski. Do przewidzenia

odpowiedz
Michał - 04.11.2022 / 21:24, *.plus.pl

Musimy wygrać i gryźć trawę i jechać z nimi Legio Warszawa ukochana ma jazda z nimi na pełnej k. Wygramy. Jazda. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Badylu - 04.11.2022 / 21:22, *.centertel.pl

Legia musi częściej uderzać z dystansu.Ciężko sforsować taki autobus

odpowiedz
Stary Sutener - 04.11.2022 / 21:21, *.cyfrowypolsat.pl

Absolutnie fenomenalna połowa w naszym wykonaniu, pełna dominacja, kombinacyjna i szybka gra na jeden kontakt........P.s To sarkazm oczywiście, sorry, ale ja nie widzę żadnego postępu w tej drużynie przez całą rundę.

odpowiedz
ja - 04.11.2022 / 20:49, *.chello.pl

podrzuci ktos link

odpowiedz
cyniek - 04.11.2022 / 20:12, *.heldenvannu.net

podrzuci ktos link ktory bedzie dzialal w holandii

odpowiedz
Matek - 04.11.2022 / 19:57, *.proneteus.pl

Proszę o linka ! Dziękuję ! ????

odpowiedz
Kolejny szwindel grany na naszych oczach - 04.11.2022 / 19:48, *.plus.pl

Już za 45 minut kolejna liga za puchar, dziś Lechią, a we wtorek Legia. Nawet brak Carlitosa nie dziwi, bo pewnie się zbuntował, bo po co ma grać znów w meczu, w którym jest zakaz wygrywania. Ligę za puchar już przerabialiśmy z Wisłą Płock, Cracovią, Pogonią i Ruchem Chorzów.

odpowiedz
Wycior - 04.11.2022 / 23:08, *.vectranet.pl

@Kolejny szwindel grany na naszych oczach: i co geniuszu!? Jak ja nie trawię takich znaffców….

odpowiedz
Michał - 04.11.2022 / 19:44, *.plus.pl

Jjjjjjaaaaazzzzzdddddaaaaa z nimi Legio Warszawa ukochana ma jazda na pełnej k!!! Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki. Do boju Legio Warszawa!!! Tylko zwycięstwo.

odpowiedz
axlrose - 04.11.2022 / 19:41, *.tpnet.pl

Zobaczyłem skład i nie wiem, dlaczego brakuje Carlitosa. Ktoś coś wie?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.11.2022 / 20:32, *.plus.pl

@axlrose: Podobno kontuzja.

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 04.11.2022 / 19:38, *.tpnet.pl

Moja 11 na mecz.
........... Tobiasz .............
.... Rose .... Augustyniak ... Nawrocki ....
Wszołek ... Charatin .. Slisz .. Ribeiro
................ Josue ......................
Rosołek ...Kramer

odpowiedz