fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Mecz rugbistów przełożony

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aktualizacja 10:48 - W najbliższą sobotę rugbiści Legii mieli rozegrać ligowe spotkanie z Budowlanymi Łódź - zespołem, który ma o dwa zwycięstwa więcej od nas i plasuje się na trzecim miejscu w I-ligowej tabeli. Spotkanie zostało jednak przełożone ze względu na 4 powołania do reprezentacji Polski zawodników z Łodzi. Mecz odbędzie się 19 listopada.

Tydzień wcześniej, w niedzielę, 13 listopada o godz. 14 rugbiści zmierzą się w derbach Warszawy z AZS-em AWF na boisku przy Marymonckiej 34. Zapraszamy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.