Devyn Marble - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Marble: Zagraliśmy zdecydowanie lepiej

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Devyn Marble: Uważam, że w meczu przeciwko Czarnym Słupsk zagraliśmy dobrze w defensywie. Podobnie było zresztą w poprzednich spotkaniach. W końcówkach meczów borykaliśmy się jednak z problemami w ofensywie. To nam bardzo szkodziło w czwartych kwartach. Byliśmy o krok od zwycięstw, ale ostatecznie przegrywaliśmy. Tym razem zaprezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że będziemy to kontynuować.
Kibice stanowili nasze ogromne wsparcie. Za każdym razem głośno nas dopingują mimo przeciwności, z którymi się zmagamy. Niezmiennie przychodzą nas oglądać i wspierać, za co jestem im niezmiernie wdzięczny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.