REKLAMA

Licytacja koszulki Legii dla Michalinki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koszulka Legii Warszawa z autografami całej drużyny przekazana została na aukcję wspierającą Michalinkę Bijak, która urodziła się z rzadką wadą - hemimelią strzałkową w prawej nóżce.

Rodzice Michaliny prowadzą zbiórkę na kosztowną operację, która postawi dziewczynkę na nogi. Licytacja koszulki prowadzona jest TUTAJ. Zbiórka na operację dziewczynki prowadzona jest tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.