fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Kolejarz Łódź 0-4 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczki Legia Ladies pewnie zwyciężyły w wyjazdowym meczu 11. kolejki III ligi kobiet z Kolejarzem Łódź 4-0. Trzy bramki dla naszej drużyny zdobyła Magdalena Zduńczyk, a czwarte trafienie dołożyła Amelia Przybylska. To przedostatni tegoroczny mecz legionistek, które dzięki trzem punktom awansowały na 3. miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
WSL - 06.11.2022 / 09:01, *.tpnet.pl

Super "LEGIA L" i powodzenia !!!

odpowiedz
FWWM - 05.11.2022 / 22:59, *.orange.pl

mocno dziewczyny!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.