REKLAMA

Zapasy

Wyniki legionistów w MP młodzików

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Janowie Lubelskim odbyły się XI Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym, w których wzięło trzech zawodników zapaśniczej Legii. 13-letni Filip Gołębieski zajął miejsce piąte w kategorii wagowej do 48 kilogramów. Legionista w niedzielę miał szansę na brązowy medal, ale przegrał w decydującej walce z Antonim Balcerakiem (MULKS Platan) 0-4.

Ósmy w kat. -38 był Stanisław Żółtowski, a dziesiąty w kat. -35kg - Kacper Rudnicki. W klasyfikacji drużynowej nasz klub został sklasyfikowany na miejscach 26-27.

Wyniki legionistów w MP młodzików:
-35kg: 10. Kacper Rudnicki
-38kg: 8. Stanisław Żółtowski
-48kg: 5. Filip Gołębieski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.