Wiktor Kamiński strzela bramkę na 1-0 w meczu z Legionovią - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 1-2 Legionovia Legionowo

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 16. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w LTC z Legionovią Legionowo 1-2. Wszystkie bramki padły w 1. połowie. W 74. minucie czerwoną kartką za faul na Kacprze Skwierczyńskim ukarany został Adam Waszkiewicz. Kolejne, ostatnie w tym roku spotkanie, odbędzie się 19 listopada o godzinie 12 na wyjeździe, a przeciwnikiem rezerw stołecznego zespołu będzie Jagiellonia II Białystok.

Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Woytka

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (1-2) Legionovia Legionowo
4' - 1-0 Wiktor Kamiński
23' - 1-1 Patryk Koziara
31' - 1-2 Piotr Sonnenberg

Legia II: 1. Dominik Hładun - 26. Kacper Wnorowski (75' 17. Julien Tadrowski), 18. Karol Noiszewski, 24. Jan Ziółkowski - 22. Jakub Jędrasik, 5. Igor Korczakowski, 6. Jakub Kisiel (46' 23. Kacper Skwierczyński), 8. Filip Rejczyk (46' 21. Kacper Skibicki), 19. Jakub Czajkowski (46' 14. Filip Laskowski) - 9. Wiktor Kamiński, 32. Rafał Maciejewski

Legionovia: 12. Jan Krzywański, 2. Sebastian Gołąb, 5. Daniel Horoś, 3. Adam Waszkiewicz, 19. Grzegorz Wojdyga, 37. Piotr Sonnenberg (84' 7. Michał Suchanek), 21. Kamil Kumoch, 14. Patryk Koziara, 88. Bartosz Rymek (76' 30. Mikołaj Gibas), 9. Dawid Papazjan, 27. Szymon Wiejak (66' 23. Bartosz Mroczek)
rezerwa: 1. Marcin Makulec, 11. Kacper Pankowski, 17. Marcin Bawolik, 22. Karol Barański,

żółte kartki: Maciejewski, Laskowski, Jędrasik, Korczakowski - Kumoch
czerwona kartka: Waszkiewicz