fot. Pawel Oleksiak
REKLAMA

Siatkówka

W sobotę mecz siatkarzy z KPS-em Siedlce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 zagrają domowe spotkanie z KPS-em Siedlce i powalczą o przełamanie złej passy. Legioniści przegrali cztery ostatnie mecze, a co więcej, nie zdobyli w nich choćby punktu. Ostatnia wygrana Legii na własnym parkiecie miała miejsce na inaugurację rozgrywek - 17 września, kiedy legioniści pokonali Chrobrego Głogów.

Ostatnie wyniki spowodowały spadek legionistów na 14. miejsce w tabeli I ligi. Siedlczanie mają jedno spotkanie rozegrane mniej, a na swoim koncie mają o sześć punktów więcej. To KPS przystąpi do meczu w roli faworyta, ale wierzymy, że legioniści w końcu przełamią się i wywalczą trzy punkty.

Bilety na ten mecz nabywać można przy wejściu do hali w cenie 10 złotych (ulgowe) i 20 złotych (normalne). Zapraszamy!

Termin meczu: sobota, 12 listopada 2022 roku, g. 18:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Cena biletów: 10 złotych (ulgowe) i 20 złotych (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.