fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta: Czuję radość, że wróciliśmy do gry

Fumen, źródło: Polsat Sport

Cezary Miszta: W serii rzutów karnych nie myślałem czy robię "Dudek dance". Nie miałem do tego głowy, nie myślałem o tym. Jednak to był mój pomysł, żeby zmylić przeciwników. Teraz czuję radość, bo dwukrotnie zdołaliśmy wrócić z tego meczu. To cieszy. Pokazujemy charakter, który wykuwał się po poprzednim sezonie i w efekcie odwróciliśmy losy spotkania. Nie pierwszy raz zresztą w tym sezonie.

Kacper Tobiasz? Tak, między nami jest nie tylko rywalizacja, ale również przyjaźń oraz dobra atmosfera między nami.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Pan - 10.11.2022 / 13:45, *.centertel.pl

Miszta oprócz obrobionego karnego grał słabo , więc nie wiem skąd ta podnieta w redakcji

odpowiedz
olew - 10.11.2022 / 09:41, *.vectranet.pl

Brawo Czarek ! Dziękujemy !!! Bardzo !

odpowiedz
bronek49 - 09.11.2022 / 17:52, *.chello.pl

i tak powinno być macie szanse zrobić dobre kariery trzymajcie się razem Czarek i Tobiasz niech was ta rywaliizacja nie skłóci

odpowiedz
quad74 - 09.11.2022 / 15:03, *.chello.pl

Czarek, dzięki za ćwierćfinał PP!

odpowiedz
R1958 - 09.11.2022 / 14:41, *.t-mobile.pl

Pierwszy gol do wyjecia a, przy drugim zła decyzja wyjścia z bramki gdy przy Zwoliński był Augustyniak i z pewnością zepchnal by go do boku a przy strzale będąc w bramce pewnie by sobie poradzil.

odpowiedz
aLibaba - 09.11.2022 / 16:57, *.mm.pl

Miszta dwa babole przy bramka ehhhh te karne niczego nie zmieniają dalej ręcznik

odpowiedz
Tommy - 09.11.2022 / 21:10, *.toneticgroup.pl

@aLibaba: jak to dobrze że ty robisz karierę na magazynie

odpowiedz
Arek - 09.11.2022 / 01:29, *.t-mobile.pl

Mop na bramce bo trudno go nazwać ręcznikiem. Graj w drugim składzie i naucz się swojej roli.

odpowiedz
Ernesto - 08.11.2022 / 23:53, *.chello.pl

Brawo Czarek!! Rób swoje i nie czytaj co piszą HEJTERZY na Twój temat to tacy mali ludzie z kompleksami....

odpowiedz
pnk - 09.11.2022 / 05:29, *.chello.pl

@Ernesto : Chłopak ma świetny refleks. Musi trochę nad pewnością siebie popracować, myślę że ten mecz mu dużo dał pod tym kątem.

odpowiedz
artic - 09.11.2022 / 06:12, *.t-mobile.pl

@Ernesto : Nikt tu nie hejtuje takie sa fakty jest b.duza roznica w umiejetnosciach bramkarskich miedzy Tobiaszem a Misztą mysle ze Hladun tez jest pewniejszy od Miszty a nie dostał zdaje sie jeszcze szansy na gre w pierwszym skladzie w wypadku Miszty jedna jaskółka wiosny nie czyni!

odpowiedz
znajca - 09.11.2022 / 07:56, *.com.pl

@artic:
Widocznie w oczach sztabu Miszta jest bardziej perspektywiczny od Hładuna.

odpowiedz
artic - 08.11.2022 / 23:51, *.t-mobile.pl

Dzisiejszy mecz nie zmienia faktu ze wypozyczenie to najlepsza opcja dla bramkarza Cezarego często jest zagubiony szczegolnie na przedpolu albo brak mu spokojnej glowy ostatnio w mecz PP podal piłke prosto do nogi gracza z Plocka ze nie wspomne ze jest elekrtyczny i w kazdej chwili moze cos odje.... przez ostatnie 2lata otrzymywał tyle szans jak nikt inny i ten bilans nie jest korzystny dla mlodego bramkarza.

odpowiedz
Tommy - 09.11.2022 / 21:12, *.toneticgroup.pl

@artic: z całym szacunkiem ale sądzę że Dowhan trochę lepiej się zna na szkoleniu bramkarzy niż Ty

odpowiedz
artic - 09.11.2022 / 22:24, *.t-mobile.pl

@Tommy: Poczekamy zobaczymy jak znowu Cezary cos odje... Dowhań Dowhaniem ale obserwowales występy ze 2lata wstecz młodego bramkarza?? Baboli co nie miara i dalej na niego stawiają on jak żaden piłkarz w ostatnim czasie w L otrzymuje kolejne szanse mysle ze dlatego ze jest mlody i Loko mysli ze na nim zarobi ale raczej nie zarobi na Majeckim sie udało a na Cezarym moze juz sie nie udać.

odpowiedz