Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Marek Kania 13. w PŚ w Stavanger

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Marek Kania zajął 13. miejsce w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Dzisiaj po godzinie 13, w norweskim Stavanger, legionista w wyścigu na 500 metrów miał czas 35.550 sekundy. Do zwycięzcy, Japończyka Yumy Murakami stracił 0.85 sekundy.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, Marek Kania ma 28 punktów na swoim koncie. Kolejne zawody Pucharu Świata będą miały miejsce w dniach 18-20 listopada w holenderskim Heerenveen.

Przed rokiem Kania zdobył brązowy medal na 500m w Stavanger. Jego rekord życiowy na tym dystansie wynosi 34.46 sekundy.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Wiesław - 15.11.2022 / 10:21, *.plus.pl

Brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.