Artur Proksa (z lewej) i Bartłomiej Rośkowicz (z prawej) polecą na MŚJ do Hiszpanii
REKLAMA

Boks

Dwóch legionistów leci na MŚJ do Hiszpanii!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch zawodników Klubu Bokserskiego Legia, otrzymało powołania na Mistrzostwa Świata Juniorów w boksie, które odbędą się w hiszpańskiej La Nucii. W niedzielę do Alicante polecą Artur Proksa (kat. -60 kilogramów) oraz Bartłomiej Rośkowicz (-63,5kg).

Obaj legioniści do Hiszpanii polecą wraz z trenerem Grzegorzem Proksą prosto po zgrupowaniu kadry, które odbywa się w Giżycku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.