fot. Hagi
REKLAMA

Mecz Polska - Chile na Legii

Woytek, źródło: 90minut.pl

Mecz towarzyski, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Chile, zostanie rozegrany w Warszawie na Stadionie Wojska Polskiego 16 listopada o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się z udziałem kibiców.

Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany na Stadionie Narodowym, jednak obiekt został wyłączony z użytkowania z powodu wady jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej dachu.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. mecz, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Paco - 12.11.2022 / 13:53, *.chello.pl

A bilety gdzie mozna kupic??? Takie zawsze nierzetelne te informacje...

odpowiedz
Woot - 12.11.2022 / 17:13, *.orange.pl

@Paco: jak myślisz? Gdzie można kupić bilety na reprę? No pomyśl, nie będzie aż tak bolało.

odpowiedz
Ding - 12.11.2022 / 08:14, *.chello.pl

Mogłabym być złośliwy i mądrzyć się, że tak się kończy, gdy wybiera się wykonawcę wg najniższej ceny. No, ale przecież tu kryterium było inne.

odpowiedz
Kristof - 12.11.2022 / 01:58, *.ziggo.nl

Narodowy się wali.Konstruktorzy za grube miliony pomyśleli i zrobili jeden wielki plac targowy na przyszłość :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.