Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz: Mecz niewykorzystanych szans

źródło: Legia Warszawa

- Tak, był to mecz niewykorzystanych szans. Myślę, że jedna sytuacja, jeden gol, obojętnie w którą stronę, zaważyłyby o losach tego spotkania. Rzeczywiście miałem dziś dość dużo trudnych, ale i nietypowych interwencji, więc tym bardziej się cieszę, że wywiązałem się ze swoich obowiązków - powiedział po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław Kacper Tobiasz.

- Jeżeli chcemy gonić lidera czy zdobyć mistrzostwo, to sytuacje, które sobie tworzymy, musimy wykorzystywać i wygrywać takie mecze. A tak, finalnie wyjeżdżamy z Wrocławia z jednym, a nie z trzema punktami.

- O tym, że lecę do Kataru, dowiedziałem się wczoraj. W drodze do Wrocławia zadzwonił do mnie trener Czesław Michniewicz i poinformował, że chce abym pojechał z kadrą jako bramkarz do treningu, aby pomóc w przygotowaniach. Spytał się mnie tylko, czy mam ochotę, więc odpowiedź mogła być tylko jedna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Czarna elka w stołecznym mieście - 13.11.2022 / 22:10, *.aster.pl

Man of the Match-Maciej Rosołek.

Rosołek!
Rosołek!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.