Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Grali w lidze i w pucharze

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach rozegrano ostatnie mecze w Pucharze Polski oraz w lidze przed mistrzostwami świata w Katarze. Gabriel Kobylak i jego Radomiak Radom odpadli z turnieju tysiąca drużyn, a następnie przegrali w lidze. Więcej powodów do zadowolenia może mieć Maciej Kikolski, który choć nie grał w wygranym meczu PP, to w lidze zachował czyste konto w wygranej potyczce z Polonią Warszawa. We Włoszech Jordan Majchrzak doczekał się na kolejne minuty w Primaverze. Tym razem zagrał z Juventusem.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - od 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wartą Poznań
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - do 11. minuty w przegranym po rzutach karnych meczu z Legią Warszawa w Pucharze Polski. Nie grał w przegranym 1-3 meczu z Piastem Gliwice z powodu kontuzji
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Resovią Rzeszów w Pucharze Polski. 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Polonią Warszawa w lidze.
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 120 minut w przegranym po rzutach karnych (1-3) meczu z Lechią Zielona Góra w Pucharze Polski. Po dogrywce było 0-0. 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Szczecin
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - od 79. minuty w wygranym 5-2 meczu z Juventusem Primavera
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Skrą Częstochowa
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - do 66. minuty w wygranym 1-0 meczu Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Do 69. minuty w zremisowanym 2-2 ligowym meczu z Puszczą Niepołomice.