fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wznawia treningi

Redakcja, źródło: Legia Warszawa / legionisci.com

1 grudnia Legia Warszawa wróci do treningów. Na początek odbędą się badania i testy wydolnościowe oraz wytrzymałościowe. Na poniedziałek zaplanowane jest natomiast sparingowe spotkanie z pierwszoligowym GKS-em Tychy.

Plan Legii na nadchodzące dni:
Czwartek, 1 grudnia, godz. 8:00 badania krwi, testy wydolnościowe, godz. 15:30 pierwszy trening
Piątek, 2 grudnia, godz. 11:00 trening, testy wytrzymałościowe
Sobota, 3 grudnia, godz. 11:00 trening
Niedziela, 4 grudnia, godz. 11:00 trening
Poniedziałek, 5 grudnia, godz. 13:00 sparing: Legia - GKS Tychy



Plan przygotowań:
01.12. Start przygotowań, badania
02-21.12. treningi w LTC
05.12. godz. 13:00 sparing: Legia - GKS Tychy
10.12. sparing: Legia - Motor Lublin

06-16.01. Zgrupowanie w Belek
od 17.01. treningi w LTC
29.01. Legia - Korona Kielce

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
(L) uz - 30.11.2022 / 23:39, *.inetia.pl

Ojej ! Że im się chciało ? No brawo chłopaki, brawo! Ja bym się za taką kasiorę zastanowił.
Niech ich nagania chęć. Ale gdzie jakiś napadzior , kasy wiadomo, nie ma ma , no ale kupcie chociaż jakiegoś obiecującego Robercika...

odpowiedz
Kudłaty Gówniany Midas - 30.11.2022 / 21:02, *.chello.pl

Gdzie są transfery do __uja?

odpowiedz
WSL - 30.11.2022 / 14:11, *.orange.pl

Trudna bedzie runda wiosenna w tym jeszcze mecze w PP wiec "LEGIO" musisz byc dobrze przygotowana !!!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 30.11.2022 / 12:59, *.174.42

Pytanie mam. Kacper Tobiasz zacznie przygotowania z Klubem czy nadal jest w Katarze?

odpowiedz
Kiwi - 30.11.2022 / 15:57, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: dalej jest w Katarze.

odpowiedz
Pepcio(L) - 30.11.2022 / 08:29, *.net.pl

Brawo za fotkę.

odpowiedz
1234 - 29.11.2022 / 22:16, *.t-mobile.pl

Woytek robisz świetne zdjęcia!

odpowiedz
AchLeci t3n czas..., - 29.11.2022 / 21:47, *.133.7

WaLczyć!trenować!Warsaw!Legia!musi!panować!

odpowiedz
Wycior - 30.11.2022 / 11:38, *.vectranet.pl

@AchLeci t3n czas...,: leci, leci… A ty cały czas krzywdzisz język polski!

odpowiedz
AchLeci tEn cXaS czas nie jest kumplem.... - 30.11.2022 / 22:05, *.120.75

@Wycior: skrzywdxili i sie czepia....ech co za typ....

odpowiedz