Kuba Makowski
REKLAMA

Snooker

Makowski brązowym medalistą MP U-18

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W klubie 147 Break odbyły się w sobotę Mistrzostwa Polski do lat 18 w snookera. Brązowy medal wywalczył zawodnik Legii, Jakub Makowski, który po bardzo zaciętym półfinałowym pojedynku, przegrał 2:3 z niedawnym klubowym kolegą, Sebastianem Milewskim. Jutro rywalizacja o medale mistrzostw Polski do lat 21. Jakub Makowski w ostatnich tygodniach wywalczył również brązowy medal mistrzostw Polski do lat 16 - wówczas również w półfinale musiał uznać wyższość Milewskiego.

Wyniki legionistów na MP U-18:
Jakub Makowski 2-0 Roch Pniak
Jakub Makowski 2-0 Wojciech Sowiński
1/4 finału: Jakub Makowski 3-0 Michał Szubarczyk
1/2 finału: Jakub Makowski 2-3 Sebastian Milewski

Oliwier Niziałek 1-2 Maciej Pawłowski jr
Oliwier Niziałek 1-2 Artem Surzhykov
Oliwier Niziałek 1-2 Jakub Zakrzewski


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.