REKLAMA

MŚ 2022: Dzień drugi, trzy mecze

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę rozpoczęły się Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Na początek gospodarze przegrali z Ekwadorem 0-2. W poniedziałek czekają nas 3 spotkania - o godzinie 14 w ramach grupy B Anglia zmierzy się z Iranem. O godzinie 17 rozpocznie się mecz grupy A, pomiędzy Senegalem i Holandią. Na zakończenie dnia Walia zagra z USA. To również spotkanie grupy B.Poniedziałek 21.11.
godz. 14:00 Anglia - Iran

godz. 17:00 Senegal - Holandia

godz. 20:00 USA - Walia


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Terminarz i wyniki Mistrzostw Świata 2022

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.