Tenis

Wyniki legionistów w turniejach młodzieżowych

Zawodnicy tenisowej Legii w ostatnich dniach startowali w kilku turniejach, zdobywając kilka medali. Podczas WTK U-18 ATZ Tenis Point, Zuzanna Zembrzuska zajęła drugie miejsce w deblu, Maja Kowalik zwyciężyła w deblu i zajęła miejsce 3. w singlu, a Maja Małuszyńska dotarła do ćwierćfinału singla.

W turnieju WTK juniorów w Warszawie, Maksim Suprun zajął drugie miejsce, a w turnieju OTK Sobota, Jan Pasiorowski zajął miejsce trzecie. Z kolei podczas WTK U-12 Break Cup, Natasza Strzyżewska zajęła pierwsze miejsce zarówno w singlu, jak i deblu, Alicja Czemerys była trzecia w singlu i 1. w deblu, a Alicja Strugacz zajęła 3. miejsce w singlu i 2. w deblu.