fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

WDW 2022 - Fundacja Legii zebrała ponad 200 tys. zł

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W piątek, 24 listopada na trybunie zachodniej stadionu Legii, miała miejsce piąta edycja akcji organizowanej przez Fundację Legii Warszawa - "Wszyscy do wioseł". W tym roku zebrane środki trafią do Fundacji Daj Herbatę, która od lat opiekuje się osobami w kryzysie bezdomności, aktywizuje je i pomaga w wychodzeniu z bezdomności. Była to pierwsza odsłona WDW po przerwie spowodowanej pandemią.

Wiadomo, że udało się zebrać co najmniej 200 tysięcy złotych, a wpłacać pieniądze na ten cel można jeszcze przez 29 dni TUTAJ.W akcji WDW2022 wzięło udział ok. 500 uczestników, którzy na ergometrach w ciągu 10 godzin pokonali 1070 kilometrów. Każda czteroosobowa załoga "wiosłowała" przez 10 minut, a równolegle startowały po dwie załogi. Wśród obecnych byli m.in. pracownicy Legii, przedstawiciele legijnych sekcji, kibice, aktorzy, sportowcy, a także przedstawiciele warszawskiego ratusza z panią wiceprezydent, Renatą Kaznowską.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
halicz - 25.11.2022 / 19:35, *.cebit-isp.pl

Albo we czwartek 24go, albo w piątek 25go.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.