Malwina Rowińska
REKLAMA

Tenis

Wyniki Berkiety i Rowińskiej na Florydzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bradenton na Florydzie odbywa się prestiżowy tenisowy turniej Eddie Herr International Championships 2022, a w gronie juniorów do lat 18 wystartowało dwoje tenisistów Legii. Malwina Rowińska pokonała trzy rywalki i odpadła w 1/8 finału z rozstawioną z dwójką Argentynką, Lucianą Moyano.

Tomasz Berkieta w pierwszej runda zwyciężył Rosjanina (rozstawionego z numerem 2), który wygrał ostatni turniej J1 w Guadalajarze - Jarosława Demina, ale w drugiej rundzie przegrał w trzech setach z Amerykaninem, Cooperem Woestendickiem.

Wyniki Berkiety w singlu:
I runda: Tomasz Berkieta - Jarosław Demin (Rosja) 6-2, 7-5
II runda: Tomasz Berkieta - Cooper Woestendick (USA) 6-2, 3-6, 3-6

Wyniki Rowińskiej w singlu:
I runda: Malwina Rowińska - Ellie Daniels (Kanada) 7-5, 6-3
II runda: Malwina Rowińska - Theadora Rabman (USA) 6-2, 7-5
III runda: Malwina Rowińska - Luciana Moyano (Argentyna) 6-7 (4), 3-6

Wyniki Rowińskiej w deblu:
I runda: Malwina Rowińska/Madeleine Jessup (Tajwan) - Ava Krug/Theadora Rabman (USA) 3-6, 6-7(4)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.