Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sonda

Duże zaufanie kibiców do pracy Runjaicia

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić objął stanowisko pierwszego trenera Legii Warszawa 23 maja tego roku. Pierwsze oficjalne spotkanie pod wodzą szkoleniowca Wojskowi rozegrali 16 lipca i od tego momentu na stronie aktywna jest sonda, w której codziennie oceniacie pracę trenera. Do tej pory oddaliście już ponad 26,5 tysiąca głosów. Ponad 55% osób wystawiło trenerowi ocenę "dobrą", a średnia w skali 1-5 ze wszystkich głosów wynosi 3,7.



Poniżej prezentujemy wykres ocen na przestrzeni ostatnich 20 tygodni. Po rundzie jesiennej zaufanie do pracy szkoleniowca jest na bardzo wysokim poziomie - ponad 78% głosów to oceny "dobrze" i "bardzo dobrze". Zaledwie 3% kibiców aktualnie ocenia "słabo" i "bardzo słabo".

Wyniki sondy tydzień po tygodniu
oś Y: % procent / oś X: numer tygodnia roku

Choć strata do pierwszego w tabeli Rakowa Częstochowa wynosi aż 9 punktów, to aktualnie aż 45% fanów wierzy, że Legia Warszawa zdobędzie tytuł mistrza Polski w bieżącym sezonie. Głosowanie cały czas trwa.

SONDACzy wierzysz w mistrzostwo Polski Legii Warszawa w sezonie 2022/23?


SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Wiosną Samba - 07.12.2022 / 01:23, *.tpnet.pl

Brać Kuchego i Grosza - i wiosna bedzie nosza (sie znaczy - Nasza) . Chociaż : Mladen i Wszoł ogólnie dają radę (szczególnie Mladen) , lecz trochę zdrowego współzawodnictwa na skrzydłach nie zaszkodzi . I Strzałek niech zacznie grywać , w drugich połowach przynajmniej . A po sezonie odzyskać Włodara Juniora de Gollanio da Silva Siedemao Bramkao z Górnika . (L)egia gol , kurde mol !

odpowiedz
OLIMPIJCZYK - 07.12.2022 / 00:10, *..

Przecież jesteśmy Legia Warszawa. Każde inne miejsce niż lider jest porażką. Patrzcie ile mamy punktów straty do Rakowa. I jak można oceniać dobrze takiego trenera.

odpowiedz
LewLegia - 06.12.2022 / 20:58, *.net.pl

Paranoja. Głosujecie na jego ocęnę ok 70% och i ach jaki cudowny ten trener,
a w majstra wierzy 45% ,a to znaczy, że ok. 25% to ludzie którzy lubią dostawać w dupę i się z tego cieszyć . szok.

odpowiedz
Quick - 05.12.2022 / 20:33, *.chello.pl

Zaufanie do trenera jest. Ale do Miodka i Zielińskiego już nie. A to jednak od nich zależy dalsza przyszłość Legii

odpowiedz
LegiaFans - 05.12.2022 / 19:00, *.chello.pl

Będzie dobrze Damy Rade !!! TY(L)KO (L)EGIA

odpowiedz
exsa - 04.12.2022 / 10:59, *.orange.pl

Zaufanie mamy a co wyniknie zobaczymy !!!!

odpowiedz
Greg - 04.12.2022 / 07:51, *.tpnet.pl

Wszystko fajnie...choc mówiąc szczerze i obiektywnie to kibice zbyt wielkimi specjalistami nie są co zreszta wiele razy to udowadniali.

odpowiedz
Trampek - 04.12.2022 / 01:23, *.125.90

Dwa kluby które Kosta Runjaić ostatnio trenował lub trenuje mieszczą się w pierwszej czwórce e-klapy. To nie bierze się z powietrza. Widać różnice między sezonem obecnym a poprzednim, pomimo stosunkowo krótkiego czasu trenowania . LEGIA potrzebuje wzmocnień na kilku newralgicznych pozycjach. Kadrowo dwa a nawet trzy kluby są silniejsze od LEGII , mimo ,że zajmują aktualnie niższe miejsce w tabeli e-klapy. W kolejnych dwóch-trzech klubach są zawodnicy , którzy bez problemów znalazłyby miejsce w składzie wyjściowym LEGII . Przy czym nie decyduje o tym aktualne miejsce w tabeli e-klapy tych klubów .Uważam, że Kosta Runjaić pomimo tych mankamentów wykonuje swoją pracę co najmniej dobrze.

odpowiedz
exsa - 03.12.2022 / 18:22, *.orange.pl

Na koniec sezonu "LEGIA" powinna na podium zeby grac w europejskich pucharach i z Pucharem "RP" ! Powodzenia !!!

odpowiedz
majuś - 03.12.2022 / 16:30, *.vectranet.pl

Wniósł stabilizację i wysoką pozycję w tabeli. Ciężko mieć pretensję, że Legia nie bije się na serio o mistrza. Raków wygrywa dosłownie wszystko i nie ogląda się na nikogo. Może będą jeszcze jakieś emocje ale i tak nie jest źle. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy silniejsi

odpowiedz
L57 - 03.12.2022 / 20:16, *.chello.pl

@majuś: Nadzieja matką.....Patologia, która mianowała się prezesem musiałaby sprzedać klub.

odpowiedz
Grodzisk Maz - 03.12.2022 / 20:38, *.centertel.pl

@L57: ale każda Matka kocha swoje dzieci ...
trzeba wierzyć - Wiara góry przenosi
jak zacząłem jezdzić na Legię nie była wyżej w tabeli niż 7 co jakiś czas na osłodę PP
i śpiewaliśmy "słuchaj Jezu jak Cię błaga lud " - kto z młodych zna tą pieśń

odpowiedz
L57 - 03.12.2022 / 22:02, *.chello.pl

@Grodzisk Maz: Pamiętam, ale czasy były inne, kopalnie kupowały Górnikowi Mistrzostwo rok za rokiem. Dziś mamy wszystko żeby zdominować ligę największy budżet, najlepszych kibiców, niestety też właściciela, który wszystkie zyski przelewa na prywatne konto w Luksemburgu, zamiast inwestować w klub. O złodziejskiej próbie przejęcia kortów lepiej nie wspominać,

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.12.2022 / 11:10, *.play-internet.pl

@Grodzisk Maz: Słuchaj,słuchaj-z Legii mistrza zrób.My czekamy jż xxxx lat.....

odpowiedz
AdamJ - 03.12.2022 / 15:48, *.chello.pl

Gdyby Runjaić położył większy nacisk na poprawę umiejętności piłkarzy (patrz: treningi z Sokołowskim za Berga), byłoby bardzo dobrze.

odpowiedz
Arek - 03.12.2022 / 23:52, *.tpnet.pl

@AdamJ: bardzo dobrze, to by było, jakby po rundzie jesiennej było pierwsze miejsce. Teraz jest drugie i dalej gramy w pp., więc jest dobrze. Dodam jeszcze, że może być bardzo dobrze, ale tylko wtedy, jak mu się pseudo-wizjoner nie będzie wpier...lał ze swoimi głupimi wizjami.

odpowiedz
AdamJ - 04.12.2022 / 00:31, *.chello.pl

@Arek:
Cóż, z relacji z treningów odnoszę wrażenie, że one zbyt mało wnoszą.
Oczywiście nagła zmiana wizji strategii projektu może wszystko wywrócić.

odpowiedz
paroova - 04.12.2022 / 12:25, *.chello.pl

@AdamJ: Jakościowo Legię za czasów Berga i obecną dzieli przepaść. Legia miała wtedy po prostu zdolniejszych piłkarzy a treningi z Sokołowskim trudno oceniać, czy w ogóle miały jakiś wpływ na rozwój piłkarzy. Oni byli dobrzy jeszcze zanim pojawił się Berg, ale potrzeba było wtedy kilku modyfikacji. Na przykład odwrócenie skrzydeł i wystawianie Żyry na prawej a Kucharczyka na lewej stronie pozwoliło im w większym stopniu wykorzystać swoje atuty. Zrezygnowanie z gry typowym środkowym napastnikiem i połączenie Radovicia z Dudą też przyniosło świetny efekt. Berg w początkowym okresie pracy w Legii miał wiele dobrych pomysłów, na przykład wymyślenie środka obrony Lewczukowi, który ze średniego prawego obrońcy został bardzo dobrym środkowym obrońcą. Im dłużej jednak był w Legii tym takich pomysłów ubywało, a owiane legendą treningi indywidualne Sokołowskiego chyba nie przynosiły oczekiwanych efektów.
Obecnie Legia jest na tyle przeciętna piłkarsko, że ani treningi indywidualne nie przyniosą podobnych efektów ani przestawianie piłkarzy z pozycji na pozycję, bo ci na każdej będą przeciętni.

odpowiedz
axlrose - 03.12.2022 / 15:37, *.tpnet.pl

Słowo kluczowe to stabilizacja. Zobaczymy co będzie po mistrzostwach gdy karuzela ruszy. Jeżeli znowu bedzie składanie zespołu bez Tobiasza, Mladena, Josue czy Nawrockiego to czarno to widzę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.