Legia II - Stomil - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 Stomil Olsztyn

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W pierwszym zimowym sparingowym spotkaniu Legia II Warszawa pokonała w LTC zespół Stomilu Olsztyn 2-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Filipa Laskowskiego, który w 22. minucie głową wykorzystał dośrodkowanie Dawida Dzięgielewskiego z rzutu rożnego. Druga bramka dla gospodarzy padła w 66. minucie po uderzeniu Nikodema Niskiego.

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 (1-0) Stomil Olsztyn
1-0 - 22' Laskowski
2-0 - 66' Niski

Skład Legii (wyjściowy): 1. Szajewski - 22. Krajewski, 17. Tadrowski, 27. Gładysz - 25. Pacek, 14. Laskowski, 16. Kieraś, 15. Korczakowski, 19. Czajkowski - 32. Maciejewski, 7. Dzięgielewski
W drugiej połowie grali także: Niski, Kamiński, Deisadze (testowany), Rejczyk i Bednarz