Szymon Brząkała - fot. granda.orzel-syrenka.pl
REKLAMA

Boks

Porażki legionistów w pierwszych walkach MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Zabrzu trwają XCIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie. W ciągu dwóch pierwszych dni rozegrano pierwsze rundy w poszczególnych kategoriach wagowych i niestety czterech zawodników Legii odpadło już na tym etapie.

Jan Majewski przegrał w kat. +92kg z Mateuszem Jasińskim przez DSQ w drugiej rundzie. W kat. -75kg Paweł Michalik przegrał przez RSC w trzeciej rundzie z Łukaszem Pomorskim. W tej samej kategorii wagowej, Bartosz Kucharczyk przegrał jednogłośnie na punkty z Bartłomiejem Stryczkiem (26:30, 27:30, 26:30, 27:30, 27:30).

W kat. -67kg Szymon Brząkała przegrał jednogłośnie na punkty z Danielem Piotrowskim (pięć razy sędziowie punktowali 27:30).

W poniedziałek pierwszą walkę stoczyła zawodniczka Legii - Aleksandra Ciechomska, która w ćwierćfinale kat. -63kg przegrała jednogłośnie na punkty (pięć razy 27:30) z Marią Jackowską i nie awansowała do strefy medalowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Mecze bokserskiej Legii - 05.12.2022 / 11:33, *.t-mobile.pl

Kilka lat temu miała miejsce mini gala - mecz Gwardia:Legia. Bardzo fajnie było to zorganizowane. Czy takie imprezy są/będą organizowane? Gdzie można obejrzeć zawody pięściarzy?

odpowiedz
G - 05.12.2022 / 23:14, *.centertel.pl

@Mecze bokserskiej Legii: Nigdzie. Polski amatorski boks leży i płacze. Nie ma ligi, nie ma wyników.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.