Patryk Sokołowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zagra z Ruchem Chorzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com / Legia Warszawa

Jak już informowaliśmy, 16 grudnia Legia Warszawa rozegra trzecie zimowe spotkanie kontrolne. Jej przeciwnikiem będzie czołowy zespół 1. ligi, Ruch Chorzów. Mecz odbędzie się o godzinie 12 w LTC. Wcześniej, 10 grudnia o godzinie 13 legioniści zmierzą się z Motorem Lublin.

W pierwszym sparingowym spotkaniu Legia pokonała GKS Tychy 3-1.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Z seren i szynkâ.... - 07.12.2022 / 22:46, *.120.26

Przyjedzie grupa na zupe z kanapkami do stoLòwki Legiinej a garnki bédá fruwać...

odpowiedz
Wyrwikufel - 07.12.2022 / 11:20, *.netfala.pl

Pamiętajcie aby schować kanapki! Mogą zniknąć z autobusu podczas postoju...

odpowiedz
mojo jojo - 07.12.2022 / 04:40, *.t-mobile.pl

J r i górny sląsk :D i widzew! Tylko Legia!

odpowiedz
Yo - 07.12.2022 / 01:52, *.233.13

Mniej więcej nasz poziom więc gitara.
Mioduska won!!

odpowiedz
Dexter - 06.12.2022 / 19:38, *.centertel.pl

Śląskie mają zgrupowanie w stolicy?

odpowiedz
Lfan - 06.12.2022 / 15:31, *.aster.pl

To jakieś ściśle tajne warianty są tam rozgrywane, że nie można tych meczów oglądać? Kiedyś grali zdecydowanie lepiej i nie było idiotycznego zamykania sparingów.

odpowiedz
Peter - 07.12.2022 / 15:58, *.vectranet.pl

@Lfan: Dokładnie, grali na płycie głównej lub na bocznym koło kortów i zawsze można było obejrzeć mecz.

odpowiedz