Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Kielan na zgrupowaniu kadry przed meczem Pucharu Davisa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik tenisowej Legii, Szymon Kielan przebywa w Zielonej Górze na zgrupowaniu reprezentacji Polski szykującej się do meczu w Pucharze Davisa z Japonią. To spotkanie (play-off) rozegrane zostanie na początku lutego w Japonii, a jego stawką bęzie awans do Grupy Światowej I.

- W trakcie zgrupowania budujemy potrzebę wspólnego, a nie jedynie indywidualnego treningu, budujemy również pozytywną atmosferę. To co wyróżnia grę w Pucharze Davisa to fakt, że tu nie gra się tylko dla siebie. Każdy z nas trenuje, gra dla całej reprezentacji, dla kolegów z kortu. To właśnie tu rodzą się emocje, których zawodnicy nie doświadczają w grze na co dzień. Wszyscy wzajemnie się wspieramy - powiedział Mariusz Fyrstenberg, jeden z trzech trenerów przebywających z naszymi reprezentantami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.