Młodzież: mecze środowe

W środę mecze towarzyskie mecze z rówieśnikami z Zagłebia Sosnowiec rozegrały w LTC dwa najstarsze zespoły juniorskie. Legia U19 po zaciętym pojedynku uległo Zagłebiu 1-2. Nieco inaczej wyglądał mecz w kategorii U17. Wprawdzie prowadzenie szybko objęli goście, ale już do przerwy było 2-1 dla gospodarzy. Goście nie rezygnowali ze zdobycia bramek również po przerwie, ale ostatnie pół godziny już wyraźnie należało do Legii, która wygrała ostatecznie 6-1.

Sparing: Legia U19 1-2 (0-1) Zagłębie Sosnowiec 04/5
0-1 35 min. Kacper Wołowiec (z karnego)
1-1 51 min. Dawid Niedźwiedzki (as. Maciej Bochniak)
1-2 56 min. Piotr Płuciennik

Strzały (celne)[25-90']: Legia 11 (4) - Zagłębie 8(5)

Legia: Franciszek Chojak - Franciszek Saganowski [06](77' Bartosz Krasuski), Rafał Boczoń [06] (65' Kacper Potulski, 84' Jakub Okusami), Jakub Okusami (77' Bartosz Płocki), Maciej Bochniak (77' Patryk Bek) - Fryderyk Misztal [06](65' Oskar Lachowicz), Bartosz Mikołajczyk (46' Kacper Bogusiewicz [06]), Kacper Knera - Wiktor Puciłowksi (65' Szymon Grączewski), Maksymilian Stangret (65' Szymon Siodłowski), Dawid Niedźwiedzki
Trener: Filip Raczkowski, II trener: Radosław Pruchnik

Sparing: Legia U17 6-1 (2-1) Zagłębie Sosnowiec 06